Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-09-01 19:48

Padme
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-19
Liczba postów: 16
WWW

"Klątwa Tygrysa"

Czytał ktoś może?
Jeżeli nie, to polecam. Ogólnie jestem po pierwszej części, książka, z gatunku fantasy.
Opowiada ona o Kelsey, która jest główną bohaterką, a jednocześnie wybranką Durgi. Dziewczyna decyduje się na staż w cyrku, gdzie ma się opiekować tygrysem Dhirenem. Ten zaś, okazuje się być człowiekiem, zaklętym w tygrysa, kilkaset lat temu. Mógł przybierać postać człowieka, jedynie na 24 minuty w ciągu 24 godzin. Jednak kiedy złapano go w niewolę, nie mógł się już w ogóle przeistaczać w człowieka, do czasu, kiedy nie pojawiła się Kelsey, a tylko ona mogła zdjąć klątwę z Rena.

I dalej nie będę wam opowiadać, książka ciekawa, ja kupiłam swoją w empiku, jest jeszcze druga część, a ponoć autorka decyduje się na więcej.


2269741.png

Offline

#2 2012-09-23 18:22

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: "Klątwa Tygrysa"

O jaka fajna książka. Z chęcią poczytam tą fascynującą książkę.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#3 2014-02-27 22:37

Evanlyn
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-24
Liczba postów: 42

Odp: "Klątwa Tygrysa"

Uwaga na drugim tomie, bo ja sie poplakalam =,(

Kelsey zaczyna szkole,lecz teskni za Renem. W ktoryms momencie on przyjezdza do niej. Niestety, ale Kels chciala zapomniec o ksieciu i zaczela spotykac sie z innymi|chlopakami (...)
Do Rena i Kels przyjezdza Kishan, brat Rena. Zyja fajno fajno, ale musza uciekac. Lokesh ich sciga (jego ludzie). Wpadaja w pulapke. Ren odciaga ludzi Lokesha od Kels i Kiskana. Dwojka ucieka. Ren zostaje porwany i torturowany.
Kels i Kishan ruszaja do swiatyni... Odnajduja przedmiot... Przychodzi czas odbicia Rena....  Cos jest nie tak, Lokesh ucieka....
~ Czy uwolnienie Rena skonczylo sie pomyslnie?.
 Przeczytajcie!.


Ja jestem aktualnie na 3 tomie =)

//"Dwójka" jak piszesz bez polskich znaków to "dwojka". Ib//

Ostatnio edytowany przez Ibilis (2014-03-01 21:48)


Wielki powrót :D

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman