Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-07-27 18:12

Silent Night
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-05-30
Liczba postów: 324

Opinia o takich sobie zespołach

Zgodnie z tematem, wiem, że to nie muzyczne forum ale obecnie mam ino pclabie //O co Ci tu biega?// i jeszcze jednym informatycznym konto i nie potrzebuję więcej. Skąd zauważyłem taką opinię, że np. Ewa Farna czy zwłaszcza Amy Macdonald to "ponoć" obciachowa muza... zwłaszcza u 14/20 (czyli ludu z którym mam kontakt gł. nie licząc roboty), więc konkretyzując pytanie co wy myślicie o tych czy podobnych zespołach....   Ps.Żeby była jasność ja tam lubię takie kawałki zwłaszcza jak prowadzę autko ;)


//Twoje posty powinny być w pełni zrozumiałe dla innych. Ten nie jest. Popraw to co zaznaczyłem na czerwono. ~Helbi//

Offline

#2 2012-07-27 19:49

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Opinia o takich sobie zespołach

Może nie są obciachowe, ale jak na mój gust wielkiego szału też nie robią.

Offline

#3 2012-08-03 21:49

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Opinia o takich sobie zespołach

Ja nie lubię Ewy Farnej (szczerze to nie wiem czy za muzykę, czy za styl bycia). Ale do Amy nic nie mam...  :co jest:


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman