Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-02-27 16:43

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Wasze ulubione gry

Zapraszam wszystkich do pisania o waszych ulubionych grach (konsole, PC, PSP,itd. platforma nie jest ważna )
Proszę o krótki opis, rodzaj rozgrywki (np.RPG, FPS )
Wszelkie krótkie recenzje bardzo mile widziane :P


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#2 2012-02-27 16:52

Shup
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Wasze ulubione gry

Więc tak jakie ja gry lubię to :
Battlefield 3
Assasins creed wszystkie części
NFS Carbon, Pro street itd
GTA SA i GTA IV.

Offline

#3 2012-02-27 18:59

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Wasze ulubione gry

Więc tak:
Fallout 1&2 - znakomite cRPGi w klimatach post-apokaliptycznych
The NeverhoOd - pierwsza gra w jaką grałem (stąd sentyment). Przygodówka z mnóstwem zagadek logicznych (i pamięciowych xd) wykonana w technice clay-motion (radzę obejrzeć fragmenty gry na YT)
SimCity 4: Godziny Szczytu - bardzo dobry symulator miasta
Seria Europa Universalis -strategie w różnych epokach historycznych


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#4 2012-02-27 20:12

sp911
Użytkownik
Lokalizacja: Wrocław
Data rejestracji: 2011-12-24
Liczba postów: 134

Odp: Wasze ulubione gry

Ja bardzo lubię gry - horrory, takie jak "Amnesia Dark Descent" oraz dodatek do niej "Justine". Jest też inna gra tych samych twórców, "Penumbra" ale zdecydowanie wolę Amnesię, jest w niej inny klimat gry, bardziej mroczny. Najlepsza rzecz, jeśli chodzi o straszenie gracza. To chyba pierwsza gra którą prowadzimy w trybie FPS, a jednocześnie nie mamy możliwości walki, tylko ucieczka lub chowanie się. Chodzenie po ciemnym zamku, ucieczka przed potworami... To z pewnością niezapomniane przeżycie.


Moje życie to Piotr Rubik.
Keep calm and WATCH PewDiePie ;D
*BROFIST*

Offline

#5 2012-02-27 21:08

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

Ostatnio grałam w Minecrafta, ale zapsuł mi się (ekran się pomniejszył). Ostatnio nie gram w gry komputerowe, ale lubię: The Sims3, Gothic 3, Mario bros, Buzz (na PSP).


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#6 2012-02-27 23:40

Wafu
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-02-04
Liczba postów: 2,894

Odp: Wasze ulubione gry

Ja lubię GTA Vice City i IV , NFS Hot Pursuit,Assassin's Creed (wszystkie części), Mirror's Edge, Max Payne 2, Left 4 Dead 2 i UFC Undisputed.

Ostatnio edytowany przez Wafu (2012-02-27 23:42)


„Sharingan no hontou no chikara ga… kono Uchiha Madara no chikara ga!”
giphy.gif

Offline

#7 2012-02-28 00:04

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Wasze ulubione gry

na PSX:
Gran Turismo 1 i 2, Driver 2, Syphon Filter, Spyro 2 Gateway to glimmer, The Lion King: Simba's Mighty Adventure, Red Alert, Colin Mcrae rally

na PC
Lion King, Gta SA, Star Craft, Faraon, Command & Conquer, Mafia

Ostatnio edytowany przez turbo1988 (2012-02-28 23:25)


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#8 2012-02-28 00:42

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Odp: Wasze ulubione gry

PC:-Heroes of Might and Magic V - Tribes of the East - Strategiczna gra turowa, każdy ma własny zamek wojska itd.(Raczej multi przez Tunngle)
     -LeagueOfLegends: Gra multi typu Moba.
     -Gothic 2: Nie pamiętam jaki typ gry to był, chyba cRPG, po prostu kiedyś lubiłem tą grę.
Xbox 360: Tekken 6, GTA 4, Battlefield 3 <- o tych grach chyba każdy słyszał


Pusto.

Offline

#9 2012-02-28 00:48

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

Cóż, ja od zarania dziejów grałam offline i singleplayer. Jednak mój M. zmienił to, bo choć sama znalazłam LastChaos to on pokazał mi o wiele lepsze PerfectWorld i grę innej natury czyli LoL. Na to ostatnie faza mi się właśnie kończy i może za miesiąc wrócę do PW. Oczywiście jak odrobię zaistniałe tu zaległości :bigsmile:

Poza tym Lubię serię budowania miast: Zeus (znam najlepiej wiec najczęściej wracam), Faraon (najczęściej grałam u szczytu zainteresowania Egiptem), Cesarz (kupiłam dla uzupełnienia kolekcji ale wkurza mnie zasada feng-shui przy budowaniu budynków), Cezar (nie grałam). Mam na to fazę w wakacje.

Trylogia: Ankh Klątwa Mumii/ Ankh Serce Ozyrysa/ i niestety nie wydana w Polsce Ankh Battle of The Gods. Kto nie wie: młody Egipcjanin Asill wplątuje się w aferę z klątwą śmierci, przy czym staje się posiadaczem Ankh - medalionu życia. Aby odczynić klątwę musi udać się do zaświatów i prosić o to samego Ozyrysa. Kłopot w tym że Ozyrys pragnie posiąść Ankh aby wrócić do świata żywych i nie planuje zdjąć klątwy.

Nie wspominam o rzeczach takich jak IT, bo choć owszem, rzadko wpadam to moje serce pozostało na Lwiej Ziemi.
Dorzucę Indianę Jonesa: Emperor's Tomb (Kocham zarówno Indianę jak i pana Harrisona), Eragona, MBN (da się przejść w 4 godziny), dawniej Simsy, Harry Potter (choć tylko do 5 części).

Przeszłam oczywiście całego Króla Lwa , ze dwa razy i mimo bliskiej memu sercu tematyki uważam, że został jednak pokonany przez kochaną nieśmiertelną Różową Panterę (oczywiście nie platformówka tylko "Hokus Pokus" i "Na kłopoty Pantera").
To naprawde cudowne gry - jednoczęsnie bawią i uczą, gagi i żarty sytuacyjne są dopracowane do perfekcji dzięki dubbingowi min. Cezarego Pazury jako głównego bohatera. Do tego zwiedzamy świat i poznajemy inne kultury jak i jego mieszkańców, a wszystko w kolorowej, śmiechowej grafice. (Dla kochających nowoczesność: przykro mi - 2D).

SERDECZNIE POLECAM WSZYSTKIE POWYŻSZE TYTUŁY!  :D   :la:   :D


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#10 2012-02-28 01:14

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

Jak lubisz strategie historyczne to polecam Age of Empires, możesz budować cwyilizację od prehistorii do przyszłości :D

został jednak pokonany przez kochaną nieśmiertelną Różową Panterę (oczywiście nie platformówka tylko "Hokus Pokus" i "Na kłopoty Pantera").
To naprawde cudowne gry - jednoczęsnie bawią i uczą, gagi i żarty sytuacyjne są dopracowane do perfekcji dzięki dubbingowi min. Cezarego Pazury jako głównego bohatera. Do tego zwiedzamy świat i poznajemy inne kultury jak i jego mieszkańców, a wszystko w kolorowej, śmiechowej grafice. (Dla kochających nowoczesność: przykro mi - 2D).

Pamiętam! :D To była jedna z ukochanych gier mojego dzieciństwa! :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#11 2012-02-28 01:22

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

AJ! ZAPOMNIAŁAM. Do powyższego dorzucę serię gier przygodowych REKSIA. Zaczynało się od niewinnych zagadek dla podstawówki, a seria kończy się naprawdę trudnymi i zajmującymi historiami. "Reksio i" :
Skarb Piratów -> Ufo -> Czarodzieje -> Wehikuł Czasu -> Kapitan Nemo.... i całe szczęście odrębna część Miasto seKretów. Tą ostatnią zwalili poprzez zmianę konwencji - pokazali bohaterów w... 3D! Choćby fabuła była najpiękniejsza to już nie to samo.


Ale pierwsze 5 polecam.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#12 2012-02-28 17:42

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Odp: Wasze ulubione gry

Wypadało by żebym też napisał o swoich grach, więc:
strategie: Heroes might and magic 3,5 , Rome total war, Bitwa o Sródziemie 1,2 ,
RPG: TES 3,4,5, Wiadżmin 1,2, Torchlight, King's Bounty,
Inne: Call of juarez, DMC4, pacman (kocham tą grę!), Mafia 1,2,
W te właśnie grłem ostatnio. W przeszłości zaliczyłem wiele innych ciekawych tytułów.


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#13 2012-02-28 21:13

Lejla
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-03-22
Liczba postów: 186

Odp: Wasze ulubione gry

Moje ulubione gry....'Okami" na ps2. Posiada bardzo nietypową grafikę ,która wygląda ( przynajmniej dla mnie) jakby ktoś namalował obrazy japońską techniką malarską  i wprawił  je w ruch. Dodatkowo muzyka w tle połączona z grafiką daje wspaniały efekt grze
Trochę o fabule: Gracz wciela się w rolę wilka („Okami” po japońsku oznacza właśnie „wilk”) Amaterasu, będącego wcieleniem bogini słońca o takim samym imieniu. W przygodach wspierać nas będzie latający wkoło duszek Issun, który będzie wypowiadał się w naszym imieniu w dość częstych w trakcie gry dialogach z NPC. Gameplay polega w głównej mierze na wykonywaniu różnorakich questów zlecanych nam przez napotkanych mieszkańców podupadającej Japonii. Naszym głównym zadaniem jest unicestwienie demona, przez którego Kraj Kwitnącej Wiśni ogarnięty został przez mroczne, złe siły. Nasz niosący esencję życia wilk zmierzy się z nimi zarówno bezpośrednio (TPP-owe sekwencje walk, m.in. z budzącymi grozę bossami), jak i w ciągu różnych zagadek przygodowo-logicznych oraz fragmentów platformowych.

Może i gra jest z 2007 roku ale i tak ją polecam  ;)
Oczywiście lubię także minecrafta ,oraz róże części Spyro

Ostatnio edytowany przez Lejla (2012-02-28 21:16)


mlp__friendship_is_magic_stamp_by_ecokitty-d3fsrsc.gif animlek_by_laura_comics-d5427ps.gif c5a091890508ab5d4f416964b337fb68.png
Sach dzięki za tą animację <3

Offline

#14 2012-02-28 21:32

Samburu
Użytkownik
Lokalizacja: dln/grn Śląsk
Data rejestracji: 2012-01-12
Liczba postów: 259

Odp: Wasze ulubione gry

Gran Turismo 2, NASCAR RUMBLE, Spyro, Re-volt, Ace Combat 3: Electrosphere, Silent Hill, Medievil. Coś by się tam jeszcze znalazło. Ale nie chce mi się już szukać.

turbo1988 napisał/a:

na PSX:
Gran Turismo 1 i 2, Driver 2, Syphon Filter, Spyro 2 Gateway to glimmer, Red Alert, Colin Mcrae rally

na PC
Lion King, Gta SA, Star Craft, Faraon, Command & Conquer, Mafia,  The Lion King: Simba's Mighty Adventure

The Lion King: Simba's Mighty Adventure - ta gra powinna być w Twoim poście dwie linijki wyżej :].

Ostatnio edytowany przez Samburu (2012-02-28 21:34)

Offline

#15 2012-02-28 23:26

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Wasze ulubione gry

Samburu napisał/a:

The Lion King: Simba's Mighty Adventure - ta gra powinna być w Twoim poście dwie linijki wyżej :].

w sumie racja, ale na kompie też dałbym rade odpalić


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#16 2012-02-28 23:48

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

No właśnie, zawsze byłam ciekawa tego tytułu ale nie znam się na emulacji gier z PS więc ktoś mógłby poradzić co po kolei zrobić aby móc ją odpalić ?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#17 2012-02-28 23:53

turbo1988
Szukający drogi
Lokalizacja: Warszawa
Data rejestracji: 2012-01-06
Liczba postów: 1,078

Odp: Wasze ulubione gry

Kiara 0 napisał/a:

No właśnie, zawsze byłam ciekawa tego tytułu ale nie znam się na emulacji gier z PS więc ktoś mógłby poradzić co po kolei zrobić aby móc ją odpalić ?

kiedyś bawiłem się w emulacje, ale dałem sobie spokój i kupiłem szaraka bo nie mogłem rozgryźć tych emulatorów do końca


"Dopóki tutaj jesteś ważne jest kim jesteś"
TimonKopaGanzFertigSized.jpggasp.gif
CZASAMI TO CZEGO NIE WIDAĆ JEST, A TO CO WIDAĆ TO TYLKO ZŁUDZENIE . . .
zapraszam - www.youtube.com/user/TurboTLK www.facebook.com/NikoPoland

Offline

#18 2012-02-29 14:07

Samburu
Użytkownik
Lokalizacja: dln/grn Śląsk
Data rejestracji: 2012-01-12
Liczba postów: 259

Odp: Wasze ulubione gry

Kiara 0 napisał/a:

No właśnie, zawsze byłam ciekawa tego tytułu ale nie znam się na emulacji gier z PS więc ktoś mógłby poradzić co po kolei zrobić aby móc ją odpalić ?

Jasne Kiaro 0!! Wydaj mi tylko pozwolenie na umieszczanie linków z nielegalnych źródeł (czytaj pirackich ;p), bo tylko stamtąd można ściągnąć tą grę. No chyba że masz oryginalną kopię.
Jeśli mogę tutaj dać taki link, to kroki potrzebne do emulacji opiszę w tym temacie The Lion King: Simba's Mighty Adventure (PSX) , ale też najpierw sam bym musiał przypomnieć sobie jak to się robi :].

//Jest to działanie niezgodne z polskim prawem, więc nie umieszczaj tu tych linków...ani nie opisuj jak emulować konsolę dla pirackiej gry. Lubię to forum i nie chcę, by zostało zamknięte (choćby przez Puna), zwłaszcza, że byłoby owo zamknięcie go słusznym. Ibilis//

Offline

#19 2012-03-03 18:59

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Wasze ulubione gry

Moja ulubiona gra to ,, Alladyn Zemsta Nasiry '' . Przeszłam ją całą w dzieciństwie i teraz gram od nowa . Siostra Dżafara chce go wskrzesić a Alladyn ma temu zapobiec .


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#20 2012-03-11 10:59

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Wasze ulubione gry

Trylogia Gothic (pierwsza, druga z dodatkiem i trzecia część), Heroes of might and magic 3 i 4, Prince of Persia, Kingdom Hearts 2, czasami GTA.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#21 2012-03-12 20:52

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

To i ja dorzucę do pieca, a co!
Złota trójca dzieł szatana z fragmentem "craft":
World of Warcraft
Minecraft
czasem Starcraft
Serio coś z tym "craft" jest, złodziej czasu że głowa mała. Przewijało się (ale poszło z racji lepszego peceta) jeszcze większe zło - Tibia.

Również czasem zdarza się postrzelać w Counter Strike'a 1.6 tudzież source, ale nie nałogowo.

Kiedyś kiedyś, za czasów PSa jedynki zdarzało się pograć w Gran Turismo, Spyro II. Mam pobranego ale nie mam czasu jakoś się zabrać za smoka, ale dodam że warto:)

Btw. Kiara 0 poszperaj w necie, są poradniki jak odpalać gry na piecu z PSX.

Offline

#22 2012-04-09 10:18

Kaori
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 5

Odp: Wasze ulubione gry

Ostatnio grywam w Obscure II, Gothica, Minecraft (to już rzadziej), Racing horse Tycoon.

Offline

#23 2012-04-19 18:01

Maciek
[center][img]http://img543.imageshack.us/img543/35
Lokalizacja: Nieznany...
Data rejestracji: 2011-10-31
Liczba postów: 2,018

Odp: Wasze ulubione gry

Gry które ostatnio ukończyłem:
-Tomb Raider:
   -Anniversary
   -Underworld
-Brothers in Arms: Road to Hill 30
-S.T.A.L.K.E.R: Cień Czarnobyla
-Call of Juarez

Ulubione: (wliczcie powyższe)
-Mobile Forces
-Delta Force Xtreme


Baczność [you]!

1769vq.jpg
niesmiertelnik.png

"...Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć..."

Offline

#24 2012-04-25 15:18

Amstazu
ZBANOWANY
Lokalizacja: Dzika sawanna
Data rejestracji: 2012-04-04
Liczba postów: 85

Odp: Wasze ulubione gry

Red dead redemption jest jak dla mnie moją ulubioną. ;P


Pixie/Amstazu to jedna osoba. Ban za kradzieże artów

Offline

#25 2012-04-26 16:26

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

A ja niestety od dawna mam zastój w gach offline, single player.
Może... może dlatego czuję niedosyt przy graniu bo od dawna nie skończyłam żadnej gdy, bo przecież MORPG nie da się skończyć.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#26 2012-05-30 13:53

Nalimba
Weteran
Lokalizacja: Rättvik Florencja Aleksandria
Data rejestracji: 2012-05-28
Liczba postów: 4,270

Odp: Wasze ulubione gry

Sea Dogs, Europa Universalis, Faraon, i Twierdza.


canstock13713877.jpg

Offline

#27 2012-06-01 22:38

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Wasze ulubione gry

1. Chrono Cross (PSX) - jRPG Nie jestem szczególnym wielbicielem tego gatunku, ale tak pięknej gry już nigdy nie zobaczę. Śliczna oprawa graficzna otoczona przepiękną ścieżką dźwiekową oraz ta wszechogarniająca nostalgia.

2. Planescape : Torment (PC) - RPG Wyśmienita fabuła, która wciąga z niezwykła siłą. Piękna oprawa audio/wizualna, a wszystko otoczone bardzo oryginalnym światem, który nie znajduje swojego odpowiednika w innych produkcjach, Przepięknie zaprojektowane oraz bogate postacie, które tylko dodają specyficznego nastroju do gry.

3. Seria Fallout (PC) Był Fallout, Fallout 2, Fallout:Tactics oraz Brotherhood of Steel (ps2) Oceniam całokształt serii z przewagą po stronie pierwszych dwóch. Spinoff'y mimo że były nastawione na inny poziom rozgrywki wciąż potrafiły zapewnić dobrą zabawę.

4.Baldur's Gate (PC) RGP - zarówno pierwsza jak i druga część wprawiły mnie w zachwyt. Dialogi, fabuła, ciekawe postacie - czego chcieć więcej ?


5. Seria The Elder Scrolls (PC) Oczywiście nie wszystkie :P Nowych jakoś nie trawię. Arena byłą pierwszym TES'em z którym miałem do czynienia i tak się zaraziłem. Morrowind był moim wymarzonym tworem o który się modliłem grając chociażby w Daggerfall'a. Chyba Bethesada wtedy wysłuchała moich skomleń :P

Więcej nie wymieniam ponieważ te zapadły mi najbardziej w pamięć i spędziłem przy nich najlepsze momenty jeśli chodzi o gry. (wcześniejszej ery nie liczę, bo to było dawno )
Jest jeszcze wiele pięknych gier, ale nie ma sensu tego wszystkiego pisać.




Kiara 0 napisał/a:

... został jednak pokonany przez kochaną nieśmiertelną Różową Panterę (oczywiście nie platformówka tylko "Hokus Pokus" i "Na kłopoty Pantera").
To naprawde cudowne gry - jednoczęsnie bawią i uczą, gagi i żarty sytuacyjne są dopracowane do perfekcji dzięki dubbingowi min. Cezarego Pazury jako głównego bohatera. Do tego zwiedzamy świat i poznajemy inne kultury jak i jego mieszkańców, a wszystko w kolorowej, śmiechowej grafice. (Dla kochających nowoczesność: przykro mi - 2D)....

To co napisałaś wyżej mogę skomentować tylko w dwóch słowach... Kocham Różowego :D Gry wspominam bardzo ciepło i żałuję, że nie zrobili kolejnych części.

Ostatnio edytowany przez Hassan (2012-06-01 22:39)


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#28 2012-06-01 23:45

Maciek
[center][img]http://img543.imageshack.us/img543/35
Lokalizacja: Nieznany...
Data rejestracji: 2011-10-31
Liczba postów: 2,018

Odp: Wasze ulubione gry

Przed chwilą skończyłem Zombie Driver  XD
Krótko: Krwawo było ;)


Baczność [you]!

1769vq.jpg
niesmiertelnik.png

"...Dowodem odwagi nie jest umrzeć, lecz żyć..."

Offline

#29 2012-08-28 21:05

Pokemonka
Użytkownik
Lokalizacja: Tego nie wie nikt...
Data rejestracji: 2012-08-23
Liczba postów: 75
WWW

Odp: Wasze ulubione gry

Ja najbardziej lubię wszystkie Assassiny (no moze poza jedynką... była nudna jak flaki z olejem)

Platwormówkę, trylogię - The Legend of Spyro

Oraz moja ukochana - trylogia Uncharted, polski dubbing - CUDO! Gra się jakby się film oglądało i to nie byle jaki, epicka przygodówka, w stylu Tomb Raidera, ale lepsza! Grafike - wybitna! Gram w to tylko na PS3 (moge w 3D :la: )

Kocham tą grę. :D


We are one.

Offline

#30 2012-08-29 18:08

K5
Użytkownik
Lokalizacja: Stąd, skąd jestem...
Data rejestracji: 2012-08-29
Liczba postów: 152

Odp: Wasze ulubione gry

Moją ulubiona grą jest Mario Kart Wii  :D


rwpbv5.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman