Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-01-13 18:17

Niub
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-02-05
Liczba postów: 269

Elfen lied

Elfen Lied opowiada historię "Lucy", jest ona Dicloniusem(Odnoga rasy ludzkiej, posiadają 2 rogi oraz tzw. "Wektory" Którymi mogą się posługiwać na określonym dystansie). W dzieciństwie była prześladowana przez inne dzieci ponieważ posiadała "rogi", co odróżniało ją od innych. Znienawidziła wtedy ludzi i zaczęła zabijać ich z zimną krwią. Złapano ją i zaczęto przeprowadzać okrutne badania aby sprawdzić jej umiejętności przez co zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. Jedyną osobą którą z pewnych powodów Lucy nie jest w stanie skrzywdzić jest Kouta, chłopak który dzień przed ucieczką Lucy z laboratorium badawczego przyjeżdża do Kamakury aby spotkać się z kuzynką Yuką, której nie widział od lat. Gdy idą na plażę nieoczekiwanie spotykają nagą, krwawiącą dziewczynę która zachowuję się jak dziecko...
Wtedy zaczynają się ich przygody, wspomnienia, radosne i smutne dni.
Naprawdę ciekawe anime na które moim zdaniem warto poświęcić te parę godzin.

//Zobaczyłem że 1 opis tego anime mi nie wyszedł, w sumie to nie dziwne.. Postarałem się napisać coś sensownego i mam nadzieję że tym razem tekst jest bardziej jasny i czytelny.//

Ostatnio edytowany przez Niub (2012-01-16 23:33)


Pusto.

Offline

#2 2012-03-04 21:58

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Elfen lied

Moje drugie ulubione  anime ^^ Lucy jest identyczna jak ja O.o


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#3 2012-03-12 14:42

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Elfen lied

Konkretnie chodzi o to , że jako 8-9 letnie dziecko całe szkolne społeczeństwo mnie ,, odrzuciło '' , w jednym chłopaku znalazłam pocieszenie , ale wyjechał , potem znów zaczęli mnie nękać i w szkole często zamiast należycie się zachować ( jak nakazuje regulamin ) wdaje się w bijatyki z chłopakami . Ogólnie jest identyczna jak ja z charakteru a tu zachowuję się trochę jak Nyu , bo w rzeczywistości na lekką zaczepkę odpowiadam jakąś ,, grzeczniejszą odmianą wulgaryzmu '' .


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#4 2012-12-31 15:59

Rima
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-31
Liczba postów: 6

Odp: Elfen lied

szkoda, ze anime jest takie krotkie.. ś

Offline

#5 2014-02-27 22:42

Evanlyn
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-24
Liczba postów: 42

Odp: Elfen lied

Obejrzalam calosc w jeden dzien. Tak mi sie spodobalo, ze ah!.

Ostatnio edytowany przez Wathara (2014-02-28 16:06)


Wielki powrót :D

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman