Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-12-17 11:27

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Kamienny las

Dość specyficzne i przerażające miejsce. Ciemny las, pełen uschniętych drzew, których kora przybrała szary kolor. Wszędzie rozlega się kurczo-czarna ziemia, nie widać ani skrawka zieleni. Miejsce to przepełnione jest zapachem śmierci. Nie wiadomo co kryje się pośród drzewnych trupów...

Wymagania:
Porywające, mroczne historie z udziałem naszych bohaterów - to jest to! Więc, nie życzę sobie żadnych rzeczy typu "Cześć! Co tam u ciebie?", itp. Nalegam, aby każdy post miał przynajmniej 3 zdania. Środki stylistyczne bardzo miło widziane.


Rawr! :3

Offline

#2 2011-12-17 11:47

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Od kilku godzin krokiem przemierzał las, nisko przy ziemi unosiła się gęsta mgła, rozwiewająca się przy każdym postawieniu łapy.
-Co ja tu robię?" - wciąż zadawał sobie to pytanie w myślach. Szczerze mówiąc w jego myślach pojawiało się też jeszcze inne, dużo ważniejsze pytanie -"Tu" to znaczy gdzie?.
Co chwilę nerwowo się rozglądał, las wydawał się nie mieć końca. Tak dawno przekroczył granicę, że nie pamiętał nawet jak ona wygląda. Był w punkcie, z którego już nie ma odwrotu - można tylko iść naprzód.
Coś szeleściło pod naciskiem jego łap, jednak wolał się nad tym nie zastanawiać - z pewnością nie były to liście. Te drzewa wyglądały jakby od zawsze, od nasionka rosły martwe. Co jakiś czas słyszał za sobą jakiś szelest, którego źródła nie mógł zlokalizować.
-To na pewno wiatr, albo jakieś dzikie zwierzę... - sam jednak nie wierzył swoim słowom - jak mogłoby wyglądać zwierzę żyjące w tych lasach?


Rawr! :3

Offline

#3 2011-12-17 13:03

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

... Do jego stąpania dołączył szelest łap za plecami... Kroki towarzyszyły mu jeszcze przez kilka chwil po czym...:
- Zdefiniuj dzikość... - niski damski głos przeciął ciszę niczym syk węża - a tu... jest nigdzie i jednocześnie wszędzie. Zależy czego szukaszszszszsz... - głos rozpłynął się wśród wiatru.

Offline

#4 2011-12-18 16:40

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Ciarki przeszły mu po plecach, odwrócił się, lecz nikogo nie zauważył. Zignorował pytanie o dzikość, przechodząc do znacznie ważniejszego w tej chwili dla niego - co prawda nie wiedział kto, lub co wypowiedziało te słowa, ale i tak nie miał lepszej alternatywy.
-Szukam wyjścia... -Zawahał się przez chwilę. W powietrzu dosłownie NIC nie było słychać. Ani powiewu najlżejszego wiatru - sztuczna cisza, w której słychać było wyłącznie jego oddech i bicie serca. Po chwili powiedział już pewniejszym głosem -..lub wejścia do miejsca bardziej przyjaznego od tego, w którym obecnie się znajduję. -Stanął w milczeniu w oczekiwaniu na odpowiedź.


Rawr! :3

Offline

#5 2011-12-19 01:00

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

- Ci którzy pytają, znajdą w końcu odpowiedź... - przed wędrowcem pojawiła się postać w pelerynie wysoka, choć wystające spod płaszcza nogi wskazywały na lwie łapy.
- Milsze miejsce...? Zapraszam...
Postać skierowała się w gęstszą część lasu, gdzie pnie i twarde gałęzi ledwo umożliwiały wędrówkę. Słychać było już nie szelest, ale trzaski pod nogami.

Offline

#6 2011-12-19 20:28

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Powoli ruszył z miejsca, trzymał się na pewien dystans od tajemniczej postaci, raz - nie chcąc naruszyć jej przestrzeni, dwa - ostrożności nigdy za wiele. Wciąż bacznie obserwował każdy jej ruch, postać wydawała się iść zupełnie niezmiennym krokiem, niezależnie od ukształtowania powierzchni.
- Trzaski zamiast szelestu to już coś - zawsze jakaś zmiana... oby na lepsze... - pomyślał, po dłuższym czasie milczenia zdecydował się odezwać:
-A więc, dokąd zmierzamy?


Rawr! :3

Offline

#7 2011-12-19 22:36

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

- Pierwsze stwierdzenie - owszem zmiana na lepsze... szczególnie dla ciebie. Nie patrzyłeś pod łapy... źle, bardzo nierozważnie... - w tonie głosu brzmiała wyraźna dezaprobata i smutek. - A wiec dowiedz się, że przypadkiem wdepnąłeś w stare gniazdo Hassssana. To król węży tej puszczy. Mniemam więc, że szelest pochodził od resztek jego skóry zaściełających podłoże... - Postać niemal obejrzała się, lecz coś powstrzymało ją przed tym gestem. - Drugie to pytanie - zmierzamy... do bezpiecznego miejsca.

Po kilku minutach marszu teren przed nimi zaczął się podnosić, a wkrótce znaleźli się na wysokości koron drzew. Widzieli dokładnie puszczę pod sobą, ponieważ wzgórze pokrywały tylko krzewy i trawy, na szczęście już o normalnym wyglądzie.
- Oto Mt. of Paul...

Offline

#8 2011-12-19 22:44

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Biegał w okolicy gdy nagle poczuł czyjś zapach.
Chcąc dowiedzieć się do kogo należy zaczął podążać w kierunku skąd pochodził, minęło kilka minut nim dotarł  do celu.
- Ehh chyba źle idę.
Powiedział sam do siebie ale jednak czuł że ktoś jest w okolicy a więc szedł dalej.

Offline

#9 2011-12-20 07:04

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Tym razem nie zamierzał popełnić podobnego błędu, więc bacznie się rozglądał we wszystkich kierunkach.
Wciąż milczał, nie wiedząc co odpowiedzieć na słowa nieznajomej... no właśnie - nieznajomej... ostatecznie w końcu chce przecież zobaczyć kim ona jest, więc powoli zbierał się na odwagę obserwując korony drzew.
Wtem zauważył coś przemykającego obok drzew -Chyba mamy gościa! - stwierdził.


Rawr! :3

Offline

#10 2011-12-20 13:39

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

Przystanęła uważając by idący z tyłu na nią nie wpadł.
- Owszem... - zmrużyła oczy. - I chyba będzie za nami podążał. Może iść, nie widzę w tym zagrożenia.
Szli jeszcze kilka minut aż teren stał się znów w miarę płaski. Doszli na piętro hal, a przed nimi w skalnej ścianie z której wyrastał wysoki na 500 m ponad łąkę szczyt widniała jaskinia.
- Tutaj wbrew pozorom jest dość sporo jaskiń, dlatego nie muszę się kryć. ...Zapraszam - podeszli jeszcze do wejścia po czym szara jak drzewa peleryna znikła w mroku. Wędrowiec usłyszał jeszcze głos:

- Wejdź i usiądź, na stole znajdziesz świecę zapałki.

Offline

#11 2011-12-20 23:13

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Podszedł do brzegu jaskini i zatrzymał się, wystawiając do jej wnętrza wyłącznie głowę.
-Dziękuję za gościnę - odrzekł, starając się właściwie dobierać słowa -Ale jeśli mam wejść za tobą do tej mrocznej jaskini - zrobił krok naprzód -To wolałbym poznać twoją tożsamość. Ten las sam w sobie jest wystarczającą tajemnicą, żeby starczyło miejsca na kolejne... - usiadł w połowie w mroku jaskini, w połowie oświetlany przez słabe światło słońca. W oczekiwaniu na odpowiedź spojrzał w kierunku, gdzie znajdował się ostatnio kolejny nieznajomy. Wciągnął powietrze i postawił uszy. -Zbliża się kolejna tajemnica, a jeszcze pierwsza nie jest wyjaśniona - mruknął do siebie.


Rawr! :3

Offline

#12 2011-12-20 23:27

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

- Chcesz... odpowiedzi? - przekazało mu echo z tuneli. -  Proszę bardzo.
Z mroku wyłonił się jaśniejący lewitujący punkt, który po chwili okazał się być świecą. A świecę trzymała młoda, wysoka dziewczyna. Długie jasne włosy spadały lokami na ramiona. Pod pachą ściskała kilka zwojów...
- To tylko przedsionek. Jeśli pójdziesz ze mną dalej znajdziesz światło słońca we wnętrzu góry... - twarz była jak na razie nieprzenikniona - chyba, że wolisz poczekać na kolejnego nieznajomego.

Offline

#13 2011-12-20 23:34

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Idąc dalej i starając się nie zgubić tropu zaszedł na otwarty teren ale nadal nie był w stanie nikogo ujrzeć.
- Jak tak dalej pójdzie to zgubie ten trop.
Powiedział sam do siebie rozglądając się na boki w poszukiwaniu celu.

Offline

#14 2011-12-21 00:00

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

-Wiesz... grasz trochę nieczysto... ale w tych okolicach wprowadzanie kogoś w błąd to przydatna umiejętność. - podskoczył i podbiegł w kierunku, gdzie w oddali znajdował się nieznajomy -Nie, nie będę czekać na nieznajomego... sam po niego pójdę, tylko proszę, nie zniknij... mogę poznać twoje imię?


Rawr! :3

Offline

#15 2011-12-21 00:07

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

- Imiona mają moc - uśmiechnęła się w końcu. - Ale mów mi Ng'ara lub...  Teraz już biegnij! Poczekam.
Popatrzyła za odchodzącym i zadrżała. A w jej głowie odbił się echem ponury głos:
- Bardzooo dooobrzeeee........czeeekammm...

Offline

#16 2011-12-21 00:11

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

-Ciekawe, że mnie nie spytała o imię - zastanawiał się będąc już w drodze do nieznajomego.
-Oby tylko nie skręcił... - pomyślał, po czym przyśpieszył tempa. Teraz zdecydowanie był słyszalny, więc i nieznajomy mógł zauważyć z łatwością jego obecność.


Rawr! :3

Offline

#17 2011-12-21 00:26

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Biegnąc przed siebie  w końcu udało mu się kogoś zobaczyć a więc przyśpieszył i tuż po chwili znalazł się przed pyskiem nieznajomego Lwa.
- To ciebie czułem.
Powiedział lekko dysząc gdyż był zmęczony ciągłym bieganiem.
- Co tu robisz? To miejsce wydaje się być jakieś dziwne.

Offline

#18 2011-12-21 00:33

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Uśmiechnął się na widok znajomego pyszczka.
-Co ja tu robię? A co ty tu robisz? Ja się zgubiłem... i znalazłem... hmm... wiesz co? Lepiej ci pokażę, chodź! - machnął łapą w kierunku góry i zaczął powoli iść w jej stronę. -Owszem, to miejsce jest dziwne, ale więcej jak "trochę"...


Rawr! :3

Offline

#19 2011-12-21 00:45

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Stał i próbował sobie wszystko w łepku poukładać ponieważ nie wiedział o co chodzi.
- No dobrze chodźmy.
Odpowiedział i ruszył za Nitem w wskazane przez niego miejsce i po chwili byli już pod jaskinią.
- No też mi się tak wydaje bo okolica nie wygląda przyjaźnie.

Offline

#20 2011-12-21 17:47

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

-W każdym razie... spotkałem tu pewną dziewczynę... - Zatrzymał się tuż przy wejściu do jaskini
-...mówi, że nazywa się Niagara czy jakoś tak... nie umiem wymówić tego imienia. - Wszedł na krok do jaskini i krzyknął:
-Jesteś tam!? Ten nieznajomy wcale nie jest dla mnie wcale taki nieznajomy! - dźwięk odbił się echem, zwrócił głowę do Nanakiego.
-Z początku myślałem, że jest lwicą... ale myliłem się... zresztą, jak ci już mówiłem - sam zobaczysz.


Rawr! :3

Offline

#21 2011-12-21 23:51

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

Wynurzyła się z ciemności ze świecą, jak poprzednio. Starała się jednak sprawiać wrażenie bardziej rozluźnionej.
- Witaj. Tu nadal jest niebezpiecznie, choć wszystko wygląda tak spokojnie - wskazała ręką na las. - Chodźcie więc za mną, gdzie będziemy mogli pomówić bez obaw.
Odwróciła się, upewniła, że za nią podążą i zanurkowała z powrotem w mrok. Płomień świecy chybotał się ledwie ukazując kształty przewodniczki i ściany małego tunelu. Całe szczęście nie musieli się w nim garbić.

Offline

#22 2011-12-22 14:05

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Widząc nieznaną mu postać stał chwilę bez ruchu ale nie trwało to długo i zwrócił się do Nita szepcząc.
- Jesteś pewien że wchodzenie do tej jaskini to dobry pomysł ?
Po zadaniu pytania rozglądał się w celu zobaczenia czegokolwiek lecz nie był w stanie za wiele ujrzeć.

Offline

#23 2011-12-22 18:08

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Nachylił się nad głową Nanakiego:
-A masz jakieś lepsze pomysły niż stanie w tym lesie i czekanie aż coś nas zaatakuje?
Powoli podążał za dziewczyną, wciąż jej za bardzo nie ufał, ale nie miał lepszej alternatywy. W jaskini pachniało mchem i starym powietrzem. Najwidoczniej jaskinia nie miała wyjścia po drugiej stronie, bo nie czuć było przeciągu.


Rawr! :3

Offline

#24 2011-12-24 00:03

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

Owszem, przeciągu nie było, ale to za sprawą grubej skórzanej płachty zamykającej tunel. Wpadał pod nią samotny promień światła.
Przeszła i odgarnęła im płachtę ukazując nowe pomieszczenie. Miało kolisty kształt, a w skalnym suficie otwór wpuszczający słoneczne promienie przez większość dnia. W wykutych skalnych półkach leżały stosy zwojów, pod ścianą stał stół, kilka krzeseł i łóżko...
- Spocznijcie gdzie chcecie...Aby w rozmowie było wygodniej - jak was zwać ?

Offline

#25 2011-12-24 00:28

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Wkroczył za dziewczyną do pomieszczenia, uważnie się rozejrzał badając wzrokiem każdy jego zakątek. Podszedł do łóżka, jego posłanie ugiął łapą, a następnie będąc pewny o bezpieczeństwo swojego siedzenia usiadł na nim.
-Tak... - spojrzał się przez otwór w sklepieniu - muszę przyznać, że jak na te strony to potrafisz się dobrze urządzić.
-Mi możesz mówić Nit - spojrzał następnie na Nakiego
-A kolega sam się przedstawi - teraz zerknął na dziewczynę uśmiechając się lekko.
-Ale jeśli chodzi o ułatwienia w nazewnictwie to byłoby mi miło, i znacznie łatwiej móc cię nazywać w jakiś bardziej przyjazny dla mojego języka sposób. - Gdzieś z góry na jego nos spadło drobne piórko, strącił je zwinnym ruchem ogona wprost w swoją łapę, przyglądał mu się przez chwilę, następnie zdmuchnął je z łapy w stronę środka pomieszczenia.
- Mmm... ciepło tu, choć nie mogę dostrzec ognia. - piórko unosiło się w powietrzu - Piórko... nie nadaje się do pisania, a nie wydaje mi się, żeby cokolwiek z tych stron takie posiadało... - mimo że to on zaczął ten temat jego głos nie sprawiał wrażenia, jakby był nim zainteresowany.
- ...jednakże patrzcie - unosi się... spadało powoli, póki nie dotknęło podłogi, zauważyliście? -Zakreślił łapą koliste spirale wznoszące się ku górze.
-Wydaje mi się, że nawet nie dotknęło podłogi - po prostu nagle przyśpieszyło i zmieniło kierunek, wzbiło się do góry, gdy było o najmniejszą cząstkę od zetknięcia się ze skałą. - Chwycił brodę łapą:
- Nieważne, rozdrabniam się, straciłem wątek... a tak - skąd się bierze tu całe to ciepło? -Pytanie wydawało się być retoryczne...


Rawr! :3

Offline

#26 2011-12-24 01:37

Nanaki :3 (Nanaki :3 )
Użytkownik
Lokalizacja: Sosnowiec
Data rejestracji: 2011-05-01
Liczba postów: 1,928
Autor/ka awatara: Snowy.D
Mów mi: Nan/Naki
Wiek postaci: Młody ^^
Cechy szczególne: Biało czerwony psiak :D
WWW

Odp: Kamienny las

Gdy w końcu dotarł do pomieszczenia do którego tyle szli był oczarowany wyglądem całego miejsca.
Chciał się wszystkiemu dokładnie przyjrzeć ale musiał odpowiedzieć na pytanie dziewczyny więc usiadł i spojrzał na nią po czym opowiedział na pytanie.
- Mnie zwą Nanaki więc możesz mnie tak nazywać chyba że wolisz krócej a więc Naki.
Po odpowiedzi uśmiechnął się w stronę dziewczyny.

Offline

#27 2011-12-25 00:24

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

Dziewczyna wydawała się być zamyślona, jakby oderwana od tego świata, myślami będąc w innym więc w oczekiwaniu przejechał palcem po zwojach przyglądając się im.
-Dużo tu tego... wydają się być starsze niż rozsądek mówi jak stare mogą być...
Wziął jeden ze zwojów do łapy, ale nie rozsunął go, a jedynie oczekiwał na reakcję dziewczyny.


Rawr! :3

Offline

#28 2011-12-25 01:48

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

- Proszę bardzo... rozwiń go - głos miała pusty, jakby jeszcze do końca nie ocknęła się z zamyślenia. - Choćbyś umiał czytać niewiele zrozumiesz bo to nie słowa tylko myśli i skojarzenia przelane na papier i zrozumiałe, cóż... dla autora.

Rozejrzała się po pokoju ze wzrokiem jakby w poszukiwaniu pomocy. Raczej nic nie znalazła, zwróciła się bowiem do gości z odpowiedzią:
- Toooo... magia utrzymuje ciepło i prądy wymiany powietrza w tym pokoju. Żyję tu z powodu tego lasu i dam wam radę... Az knurl, deimi lanok...

Offline

#29 2011-12-25 19:52

Nit(Nit )
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
Autor/ka awatara: Madame Carotte
Wiek postaci: Nastolatek
Cechy szczególne: Dwa ogony, jest tulaśny
WWW

Odp: Kamienny las

-Quidquid latine dictum sit, altum videtur... -Spojrzał się na dziewczynę i zrobił zawiedzioną minę
-Podobnie tu, z tym że to nie łacina i brzmi nie mądrze, a magicznie... za to łączy to jedna wspólna cecha, mianowicie - bez tłumacza się nie obejdzie... -Rozwinął zwój i przyjrzał mu się uważnie, przeczytał go kilkakrotnie wzdłuż i wszerz, a następnie wziął kolejny do łapy.
-Ten twój cytat... "Az knurl, deimi lanok" przejawia się w obu... -wziął kolejny zwój do łapy- ...albo najwyraźniej - we wszystkich z tych zwojów... -wziął kilka kolejnych i wszystkie rozstawił na stoliku.
-Jeśli mnie oczy nie mylą, to o czymkolwiek mówią wszystkie te zwoje... to mówią o tym samym, ale w innej kolejności... powtarzające się całe zdania... jakby ich autor był w... transie? o_O


Rawr! :3

Offline

#30 2011-12-27 14:11

Kiara 0 (Kiara 0 )
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Kamienny las

Pierwszy raz jej twarz rozpromienił szczery szeroki uśmiech. Wyjęła mu z ręki wszystkie pisma i odłożyła z powrotem delikatnie na półkę. Przechodząc się dookoła pokoju przejechała ręką po wszystkich zwojach.
- Nicie… Masz rację – wszystkie w dużej mierze traktują o tym samym… ale zanim powiem jaki jest mój „cel istnienia” tutaj, pragnę usłyszeć nieco waszej historii – usiadła i zwróciła się w strone Nanakiego. - Skąd jesteście, jak się tu znaleźliście i w sumie jaki jest wasz cel tutaj, dokąd zmierzacie? Bowiem nawet w przypadku tak olbrzymiej krainy i ona ma swoje granice…

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman