Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-18 23:20

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

opowiadania nowej

Część  1

Kiedy Kiara  i Kovu zostali mianowani księstwem lwiej ziemi okazało się że oczekują dziecka .
Według Rafikiego dwójki młodych młodzi , nie wiedzieli jak wszystkim powiedzieć . Kiara chciała o tym porozmawiać z Nalą lecz gdy do niej szła podsłuchała rozmowę rodziców i usłyszała że…………


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#2 2011-11-18 23:32

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: opowiadania nowej

O co chodzi?! Czemu to takie krótkie -  i czemu w tym temacie!!??  :co:  :co:


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#3 2011-11-18 23:46

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: opowiadania nowej

Niestety 3 linijki tekstu nie kwalifikuje się na opowiadanie. Pisz w dużo dłuższych częściach, ok? Chociaż na stronę B5 bo teraz to jest urywek skróconego streszczenia ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#4 2011-11-19 16:07

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: opowiadania nowej

1.nie wiedziałam gdzie wpisać
2 to tylko wprowadzenie
3:(:[:/;(


Część 2
Dowiedziała się ,że jej mama jest w ciąży tak samo jak ona – Co ? – wyszeptała Kiara i odbiegła . Gdy była już niedaleko drzewa Rafikiego spostrzegła dziwną parę lwów białą lwice i jasno złotego samca o rudo-brązowej grzywie . Wdrapała się na drzewo i obserwowała jak wspinają się do Rafikiego . Kiedy już nieznajomi tam byli straciła ich z oczu.
 
Więc wdrapała się wyżej i obserwowała co robią, Gdy szaman ich zobaczył był trochę zdezorientowany lecz po krótkiej rozmowie przycisnął lwa do siebie . Lwica w tym czasie położyła się a Rafiki zaczął badać jej brzuch .-Teraz chyba wszyscy mają mieć dzieci – pomyślała księżniczka , poczym zeszła z drzewa i pobiegła na Lwią Skałę i opowiedziała o wszystkim Kovu . On nie za bardzo wiedział co o tym sądzić .

znowu krótkie ale się rozpisze oki


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#5 2011-11-19 21:19

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: opowiadania nowej

Pomijam, że bardzo krótkie (a w tej sytuacji pewien minimalny rozmiar trzeba zachować), to tego w ogóle się nie daje czytać. Mam na myśli przejrzystość teksu, treści nawet nie będę oceniał, gdy ktoś tak pisze. Tak trudno użyć DUŻEJ litery po kropce? Tak trudno użyć małej litery po przecinku? Tak trudno postawić spację po, a nie przed znakiem interpunkcyjnym? Tak trudno w dialogu zaczynać wypowiedź w nowej linijce? Czy tak trudno spełnić choć połowę tych wymogów?

Temat zamknę, jeżeli kolejny rozdział będzie prezentował zbliżony poziom niechlujstwa. Jeżeli nowy się nie pojawi do 26 listopada 2011 to też temat zamknę (w ostateczności otworzę, go znowu, jak będzie porządny rozdział do zamieszczenia).
Żeby nie było, że sam piszę nieczytelnie, a się mądrzę: Przeczytaj mój post i spróbuj mi wytknąć coś naprawdę rażącego.
I mała prośba: nie krytykuj cudzych opowiadań, jeżeli sama tak piszesz, bo to ciut żałosne jest.

//I jeszcze jedno: Jak zmieniasz z braku zgody avka, to może zmień na taki, na jaki zgodę otrzymasz? Masz czas do jutra do 12 na: uzyskanie zgody na avatara, bądź na jego usunięcie.//


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#6 2011-11-19 22:04

Des
Weteran
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Data rejestracji: 2011-11-06
Liczba postów: 1,178

Odp: opowiadania nowej

Skoro opowiadanie się nie podoba to nie. Jeśli to możliwe proszę o usunięcie wątku i nie będę więcej tu pisać ani się logować a o usunięcie wątku proszę z przyczyny planów założenia bloga jeśli usunięcie jest niemożliwe to proszę o wpis właśnie tu do jutra do 14:00 jeśli muszę to zmienię tekst stylistycznie(oczywiście) i treściowo ale fabułę zostawię. :( :| :|:(:|:(:|:[:/;(;(:/:[:chytry:


tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
"Najprawdziwszym złem na świecie są czyny człowieka."
Sarah J. Maas – Szklany tron

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

Offline

#7 2011-11-20 15:45

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: opowiadania nowej

Nie rozumiem dokładnie o co ci chodzi w twoim poście więc sprecyzuj, ale to brzmi trochę jak szantaż a ten na nas nie działa ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman