Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-10-28 22:29

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

Clear Sky jest drugim produktem z tytułowej serii S.T.A.L.K.E.R., przy czym mamy tu do czynienia z prequelem, co oznacza, że wydarzenia rozgrywają się przed historią opowiedzianą w pierwszej odsłonie cyklu. W dalszym ciągu zajmujemy się przemierzaniem niebezpiecznej Zony, czyli terytorium zlokalizowanego wokół słynnej czarnobylskiej elektrowni jądrowej. W trakcie gry wykonujemy zlecane przez NPC-ów questy, pokonujemy przeciwników, jak również wynajdujemy cenne artefakty, które następnie używamy lub wystawiamy na sprzedaż

Akcja Clear Sky rozgrywa się w 2011 roku, a w centrum zainteresowania znajduje się najemnik Szrama. Główny bohater podczas eskortowania grupy naukowców jest świadkiem potężnej emisji, która zabija towarzyszące mu postaci, a jego samego pozbawia przytomności. Właściwa rozgrywka rozpoczyna się w obozowisku Czystego Nieba, organizacji, której zależy na bliższym poznaniu Zony. Szrama dowiaduje się, że coraz częste emisje są swego rodzaju mechanizmem obronnym oraz że musi przyczynić się do odnalezienia osób, które są odpowiedzialne za takich stan rzeczy. Mowa tu między innymi o bohaterze pierwszej części, Striełok, którego pojmanie stanowi jedno z ważniejszych zadań. Gra okazała się najgorsza w osłoną stalkera miała same bugi i bez pachy się nie dało grać  za to następna osłona przyniosła rewolucje    Seria ma jeszcze 2 osłony cień Czarnobyla i Zew Prypeć

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-10-29 00:51)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#2 2011-10-29 00:00

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: S.T.A.L.K.E.R Clear Sky

O jak miło :-p Już dawno nie miałem się do czego doczepić :biggrin:

1) Jeśli już się bawisz w opisywanie gier to dobrze byłoby wyrazić w nich jakieś własne odczucia dotyczące samej gry.
2) Zapomniałeś napisać, że ta część okazała się największą porażką w całej serii i bez kilkunastu łatek to tej gry nie dało się ukończyć.
3) Masz mały błąd w sygnaturze ;) Nie Stierłok tylko Striełok...

I jeszcze co do tematu o SoC:

samuel napisał/a:

straszliwa katastrofa spowodowała eksplozję sarkofagu stworzonego wokół uszkodzonego reaktora elektrowni atomowej w Chernobylu.

Zmień tą nazwę na końcu bo ona aż w oczy kole... To tak jakbyś zamiast "mieszkam w Polsce" napisał "mieszkam w Polandzie".


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman