Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#121 2011-02-01 17:56

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Piękne i mega urocze :D Wersja z cieniowaniem jest znacznie lepsza więc na przyszłość nie musisz dawać dwóch wersji ^^
Ehh... szkoda że nie masz wiele czasu na rysowanie (i forum ;) ) bo robisz coraz to większe postępy a wiele osób chętnie zobaczyłoby twoje kolejne rysy ^^ A w przyszłości - kto wie... może będziesz rysować tak jak czołówka artystów z TLKFAA :) Na razie radziłbym brać się za anatomię żeby nie trzeba było się wzorować na czyiś artach xD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#122 2011-02-02 11:46

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Bardzo się cieszę ,że sie podoba !
Oj masz rację Nituś, zwykle mam problemy z pewnymi elementami bo rysuję je z własnej interpretacji a nie dzieki znajomości np rozkładu szkieletu i mięśni.
Zna ktoś dobre strony z lwianaatomią ? (taa pewnie wikipedia ;) )


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#123 2011-02-02 15:18

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#124 2011-06-07 18:39

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Coś nowego od Kiary :)
http://img195.imageshack.us/img195/8314/scarkopia2.jpg - w 2 minuty
a po 10 minutach:
http://img52.imageshack.us/img52/7120/scarkopia.jpg

Kiara 0 napisał/a:

ale się nie starałam :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#125 2011-06-08 16:31

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Kiary 0

Boskie... To z cieniowaniem jest super : >
Lewek jak na 10 min. też jest ładniutki :D


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#126 2011-06-18 22:10

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Więc i ja pobawię się w Axel ;p
:
(nie robie tego z złośliwości po prostu dopiero teraz znalazłam Twoją galerię ;P)
Twarze postaci są zbyt okrągłe, Ty znowu uszy robisz zdecydowanie za małe. Głowy są zbyt duże na większości obrazków a szyja zbyt chuda i długa, ciałka za małe i zbyt krótkie, łapy nierealistyczne i zbyt małe, popracuj nad nimi. Gdybyś ogólnie trochę wydłużyła i powiększyła ciałka byłoby lepiej. zbyt mała i płaska broda, zbyt "sztywna kreska". Próbuj zamiast rysować ciągiem delikatnie naszkicować i spróbować potem poprawić. większość Twoich lwich pozycji jest strasznie smutna i się często powtarza, nie masz konkretnej wizji na rysunek i mało wykorzystujesz wyobraźni - zaszalej! gdyż narazie Twoje ryski wyglądają sztucznie i mało artystycznie. Na POINCIE! przerobiłam  Twój rysunek (najbardziej mi się spodobał - kiarouczshie.jpg przeróbka zajęła mi raptem 5 min. więc jest beznadziejna ;d :))

Ostatnio edytowany przez Sachara (2011-06-18 22:41)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#127 2011-06-18 22:11

Ittie
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-18
Liczba postów: 4

Odp: Galeria Kiary 0

Zgadzam się z Sach :) Twoje ryski są mało artystyczne i sztuczne ;p


___________________
av by my sister Sach :la:
Chce cię zjeść [you]

Offline

#128 2011-06-18 22:43

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Koleżanki mają sporo racji. Brakuje trochę weny, jakiegoś pomysłu, który ożywiłby obrazek. Żeby nie był statyczny. Może warto by było dodać jakiś element humorystyczny. A jeśli nie masz pomysłu na żarty to daj coś w stylu slapstick - to zawsze działa :D
"Nieme" rysunki (mam nadzieję że rozumiecie przenośnię) przystają początkującym amatorom rysunku, ale tylko im ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#129 2011-06-18 22:49

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Tak, co racja to racja //tak zrozumiałam ;p// spróbuj trochę więcej wyobraźni, na pewno potrafisz. Np. rysunki Sam są baardzo podobne stylowo do twoich ale ona lobi "luźne" kreski i  ma jakiś ciekawy pomysł i dlatego jej ryski są aż miłe dla oka ;)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#130 2011-06-19 00:40

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Rozumiem o co chodzi, ale musicie po prostu zaakceptować, że wolę powagę, statyczność, nieco spokojnej radości.

Szalonego zacieszu tu nie oczekujcie, ani tym bardziej fanartowych profanacji bohaterów filmu i tym podobnych. Nawet jeśli jak to określiłeś lubię oglądać "slapsticki" to nie zdecyduję się stworzyć żadnego sama. Ten pomysł w tej chwili tak mnie mierzi..... profanacja K.L. :ble:

Nie myślcie że połowa wymienionych błędów mnie nigdy nie raziła - ale od pół roku nie miałam czasu przysiąść nad rysunkami tylko po to aby poprawić swoja technikę.

LOG:

Nitrol
00:45:46
krytykę trzeba przyjmować z podniesionym czołem ; )

Kiara 0
00:46:23
tyklo ze problemy były od zawsze, ale nikt z was nie wspominał o nich po trochu w przeszłości ,tylko musiały zwalić sie na raz  wyk .


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#131 2011-06-19 11:18

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Galeria Kiary 0

Kiaruś, nie unoś się, ponieważ moim skromnym zdaniem rysujesz dobrze. Rysujesz coraz lepiej i nawet jeśli nie masz czasu pracować nad techniką to i tak jest dobrze :)
Saki wytknęła ci parę błędów po to, byś mogła nad nimi pracować. Jeśli tych błędów byłaś od zawsze świadoma, to jeszcze lepiej. Jeśli zaś chodzi o twój styl: każdy ma swój. Jeśli wolisz takie poważne, chłodne, spokojne rysunki, to okej. Nikt cię do niczego nie zmusza, a każdy z nas ma inny, swój własny styl, więc nie wyjeżdżaj mi to z profanacją xd , bo w ten sposób niektórych z nas możesz obrazić.
Po to zakładamy tutaj swoje galerie, by od innych, którzy mają więcej doświadczenia, usłyszeć co jest źle, co powinniśmy poprawić, by sięgnąć ideałów. I moim mało liczącym się zdaniem, wszystko jedno czy krytyka "zwali się na raz" czy nie. Ważne, że jest i że jest szczera.
W ten sposób Sach chce ci tylko pomóc. Uszanuj to, proszę.
Z poważaniem - Ja :D

Na marginesie: nie zdążyłam wyrazić swojej opinii na temat twojego tabletowego dzieła. Faktycznie, dość mocno wzorowałaś się na rysunku Dalmara, ale i tak kładę się do stóp, gdyż na tym rysie ty i niejaki Marcin, pobiliście me serce *.* Gratuluję sukcesu :)


//Ps: proszę administrację o dodanie do emotki skromny :dukropków:, gdyż kiedy zwyczajnie chcę napisać słowo "Skromny", to pojawia się ta emota i dane zdanie traci na czytelności O.o Dziękuję.//
//Dołączam się do tej prośby. Ta emota wnerwia, tak samo niee. Ib//

//Fix'd//

//I ja się wtrącę, dziewczyny troszkę spokojniej i nie unoście się i co ma znaczyć w waszych obu galeriach "pobawię się w Axel" Macie własny styl a nie jej ; )//

//Spoko, oczywiście, że mi nie przeszkadza wasza konwersacja w moim poście ;D
Dzięki Ib  (za dołączenie się), dzięki Nit (za naprawę)  ; )
I kto to jest ten co nade mną napisał? O.o//

// Budyniowy Król //    //OT w ukośnikach!//

//Ok, spoko Maroko Budyń Queen//

//nmz. chwała bydyniowemu królowi! :D//

// Dziękuję, polecam się ; )//


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#132 2011-06-19 20:47

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Zebrała się Bohema.... A które z was jest po ASP?

Niech pierwsze rzuci kamień...

Bez obrazy ale czasami was chyba ponosi...

Ostatnio edytowany przez Helbi (2011-06-19 20:50)


2z59cac.gif

Offline

#133 2011-06-19 21:10

Kouta
Użytkownik
Lokalizacja: Rudoszatanowice
Data rejestracji: 2011-06-17
Liczba postów: 56

Odp: Galeria Kiary 0

Może i nie, ale kreska jest dość specyficzna. Niemniej mniemam (nie czytałam całego wątku ;p), iż wcześniej były same przymilania i słodkie kłamstewka,  co wnioskuję z fragmentu rozmowy na.. em.. gg? ^^"
Więc nie dziw się, Lori, że dziewczyna jest zszokowana. Zachowałabym się podobnie. ^^" Niemniej się z tobą zgodzę, iż Sachara ma dobre intencje. :]
Kiaro, głowa do góry i do roboty! I tak już jesteś na dobrej drodze, więc nie ma co się poddawać! DO BOJU! XD


2poxo41.png

Offline

#134 2011-06-19 22:11

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Dziękuje że mnie popieracie, ja skrytykowałam w dobrych intencjach więc proszę Kiaruś nie unoś się .


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#135 2011-06-19 22:54

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Kouta, co do przeszłości - po prostu masz rację. I dziękuje za głos poparcia.

Niestety na chwilę obecną mogę zaoferować tylko to, do czego się nie przyczepicie:













dsc09772u.jpg
(x2 bo jeden nie ujmuje wszystkich szczegółów)
dsc09773i.jpg


Zaczynam doskonalenie się w zakresie wszelkiego rysunku, ponieważ droga zaczyna mnie prowadzić ku grafice komputerowej, a mój tata - plastyk, moze mnie w tym ukierunkować. Powyższy rysunek to efekt pierwszej 4 godzinnej lekcji.

P.S. Nie liczcie zbyt szybko na lwy.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#136 2011-06-19 23:01

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

nie jest źle, szkło całkiem realistyczne, ale cienie mi nie pasują, nie mówie 1000 razy lepsze od poprzednich, ale...  . jak na 4 godziny mogłobyć lepiej. A w o gule ile ty masz lat?  Tak z ciekawości.


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#137 2011-06-19 23:42

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Sacharo, rzadko nawet przed stadem zdradzam prywatne szczegóły. Przeczytaj każdy post forum to gdzieś znajdziesz.

I uprzedzę wszystkich - jeśli chcecie dawać negatywne uwagi - to na temat lwów = czegoś w czym są... dziłąm że jestem dobra, ale krytyka użyta na polu gdzie ktoś jest zerem staje się problemem bo zniechęca.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#138 2011-06-19 23:50

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

krytyka użyta na polu gdzie ktoś jest zerem staje się problemem bo zniechęca.

Ja uwagi miałem jedynie do monotematyczności, a właściwie brak jakiegoś tematu rysunków. Sama kreska moim zdaniem polepszyła się od ostatniego razu (o czym ci pisałem na gg) ;)
Cienie nie są złe, za wyjątkiem tego należącego do flakonu u samej góry. Wygląda jakby leżał na pochyłej powierzchni (cień, nie flakon).


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#139 2011-06-19 23:51

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Wiesz co Sacharo... krytyka na siłe też nie jest fajna.
Ty ewidentnie próbujesz Kiarze wbić, a nie ją skrytykować, bo gdybyś chciała ją skrytykować to byś dała dokładne argumenty, a nie napisała tylko `jak na 4h to słabo`, bo akurat tak to może napisać każdy. Dosłownie każdy, a to do życia Kiary akurat nic nie wniesie.
Ty aktualnie bawisz się w skrzywdzone dziecko, bo Kiara w Twojej galerii dała Ci kilka rzeczy do zrozumienia.
Oko za oko, ząb za ząb. Niby fajna gierka, ale ma zryte zasady.

Jeśli o mnie chodzi to ten rysunek mi się wyjątkowo podoba i akurat tego, Sacharo, nie powinnaś podważać.

+ Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, bo znam dziecko, które ma lat 9 i rysuje genialnie.

Ostatnio edytowany przez Hale (2011-06-19 23:52)


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#140 2011-06-19 23:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Wiek nie ma tutaj nic do rzeczy

Potwierdzam. Wiek się nie liczy, a jedynie to od jak dawna i jak intensywnie ktoś się zajmuje rysunkiem ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#141 2011-06-20 00:09

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Nitrol napisał/a:

Cienie nie są złe, za wyjątkiem tego należącego do flakonu u samej góry. Wygląda jakby leżał na pochyłej powierzchni (cień, nie flakon).

Bo też tak było. Niestety nie zdołałam uchwycić pochyłości białego brystolu który był tłem.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#142 2011-06-20 00:12

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Aha, to wiele wyjaśnia :) Ale jeśli czegoś nie jesteś w stanie przedstawić na rysunku to lepiej "usunąć to fizycznie" z rysunku (np. pochyłość) i nie przedstawiać na rysunku bo teraz ten cień daje dziwne wrażenie.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#143 2011-06-20 00:16

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

To była lekcja z Tatą, zalecił mi spróbować ująć gradient szarości tła aby ukazał pochyłość - nie wyszło.
Zapewne teraz codziennie będę robić jakiś rys z natury.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#144 2011-06-20 00:17

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Ok. To może będziesz wstawiać co jakiś czas rysunki w formie "dziennika" artystycznego przedstawiający postępy? ^^


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#145 2011-06-20 13:52

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Galeria Kiary 0

Mi też bardzo się podoba Kiaru. Szczególenie te jabłuszka :la: (bo tą jabłuka, prawda? xD)

Offline

#146 2011-06-20 14:14

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

kiara 0 napisał/a:

Sacharo, rzadko nawet przed stadem zdradzam prywatne szczegóły. Przeczytaj każdy post forum to gdzieś znajdziesz.

I uprzedzę wszystkich - jeśli chcecie dawać negatywne uwagi - to na temat lwów = czegoś w czym są... dziłąm że jestem dobra, ale krytyka użyta na polu gdzie ktoś jest zerem staje się problemem bo zniechęca.

mnie tam krytyka ZAWSZE! mobilizuje .
Przepraszam po prostu nie wzięłam tego pod uwagę, myślałam że Ciebie też zmobilizuje krytyką gdyż rysek na prawdę fajny. Także od razu przepraszam, mogę Cię chwalić jeśli chcesz, ale za dużo by wtedy było do pisania  :p

Ostatnio edytowany przez Sachara (2011-06-20 14:21)


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#147 2011-06-20 15:49

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Galeria Kiary 0

//Kouta - jak tylko zapobiegałam większemu konfliktowi co jest moim obowiązkiem na tym forum ;)//

Cóż, jak na 4 godziny to moim zdaniem, bardzo dobrze.
Ale ja po prostu lubię cienie na rysunkach, nie wiem dlaczego xd


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#148 2011-06-20 16:59

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Galeria Kiary 0

Naprawde mi się podoba... : > A co lepsze, szkło nie można pomylić z niczym innym. (Kidyś narysowałam szkło a siostra zapytała się czy to zgniecione papiery..xD) Jeszcze raz, poprostu super. Grafika komputerowa? Przez jakiś czas też nad tym myślałam. : D


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#149 2011-06-20 18:16

Kouta
Użytkownik
Lokalizacja: Rudoszatanowice
Data rejestracji: 2011-06-17
Liczba postów: 56

Odp: Galeria Kiary 0

Kiaro...
Po pierwsze zazdroszczę ci, że masz tatę plastyka! Ja najprawdopodobniej umarłabym ze szcześcia, gdybym się znalazła na twoim miejscu. XD
Po drugie... padłam z wrażenia. Pierwsza lekcja i takie cudo?! O aniołowie! Aż po prostu ciężko mi opisać mój zachwyt. ^^" Może nie znam się i sama nie mam talentu (moją "prostą" kreskę uznały by za prostą tylko kryteria PRLowskie >.<"""), ale jako zwykły odbiorca mogę stwierdzić, że twój rysunek jest bardzo dobry, a może nawet świetny. ;d I myślę, że kwestia czasu tu nie ma znaczenia. Mam znajomego, który rysuje i mówił mi kiedyś, że jeden rys stworzy w 3 godziny, a inny o, że tak powiem, podobnej "trudności" zdarzy mu się rysować 5. Stwierdził, że to głównie zależy od dnia i od humoru, wiec nie masz się czym przejmować. ^^

//Lori, twoje słowa są tutaj... pozwolę sobie powiedzieć, nie na miejscu. Ja tylko chciałam, żebyś rozumiała uczucia Kiary, odnośnie tego całego "wydarzenia", żebyś pomyślała jak to jest być teraz w jej skórze. Więc, po co mówisz mi o swych obowiązkach? o.O" Trudno nie zauważyć, że jesteś modem, więc nie musisz tego powtarzać. Nie jestem aż tak ślepa. ^^""" W sumie to liczyłam tylko na trochę zrozumienia, bo to jest tak na prawdę najważniejsze w grupach. :] //
//Skarbie, rozumiem Kiarę dobrze, bo uwierz, że mnie nie raz i nie dwa spotkała w życiu ostra krytyka. Po prostu tłumaczę, dlaczego włączyłam się w dyskusję i nigdy nie wspomniałam, że jesteś ślepa  (cokolwiek chciałaś mi przez to przekazać O.o) Tak więc skończmy temat moich obowiązków, gdyż jedynie chciałam dowieść, iż jestem ich świadoma. Dziękuję, dobranoc. // -L.C.


2poxo41.png

Offline

#150 2011-06-20 20:52

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Kiary 0

Ja jeszcze raz przeprosze za to zamieszanie, gdyż wiem że to moja wina, mam 13 lat więc prosze o wyrozumiałość w moich (czasem dziwnych) zachowaniach


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman