Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie


Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

Umarł 2020. Niech żyje 2021!!

Wszystkiego Dobrego i normalności w 2021 życzy administracja Stada Lwiej Ziemii!

#1 12.06.2018 21:14

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,817
WWW

Flashowe strony, animacje i gry

Post Ignis w którym podała adres dość starej strony skłonił mnie do pomyszkowania na niej, czego efektem było przejście do innej podstrony - http://disney.cyberwocky.com/ a następnie do Lion King 1 1/2.

Otóż... uwielbiam takie flashowe stronko-animacje! Te dobrze wykonane to małe dzieła sztuki, twórcy musieli się napracować nad tłami, czcionkami, animacjami, przejściami, efektami itd. Zawierały bannery, tapety, kolorowanki i inne dodatki, a ta tu ma nawet questa w wyłapanie wszystkich robaków na poszczególnych ekranach. ::D

Mieliśmy kiedyś dział z listą flashowych gier związanych z KL. W tym temacie chciałabym odkryć i uratować przed zapomnieniem wszelkie rodzaje flasha związanego z KL. Jeśli znacie jakiś filmik, grę, stronę promocyjną taką jak ta powyżej - wrzucajcie linki, a jeszcze lepiej obok linków pliki.

Niestety nie wiem jak we właściwy sposób zapisać taki dokument, ponieważ np. w przypadku strony powyżej plik lionking112.swf widoczny w kodzie strony to tylko intro, a zwykłe Zapisz stronę, nie zapisuje w istocie wszystkich plików.


Strona promocyjna Król Lew 3 na DVD - Lion King 1 1/2
Strona główna , Podstrona z linkami do kolorowanek , Strona tapet do pobrania... szkoda tylko że same tapety nie przetrwały próby czasu :P


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman