Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#241 2012-06-30 12:33

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Mi na ogół śnią się straszne sny, chociaż.. pamiętam jeden dość zabawny koszmar. Śniło mi się, że uciekałam pociągiem z miasta do miasta, na gapę, a każdy konduktor jakiego spotkałam dał się łatwo zbajerować, że mam bilet. Początkowo nie wiedziałam przed kim/ czym uciekam. Ale potem okazało się, że KEVIN JONAS (czy jak się go tam pisze) ganiał za mną w samej koszuli wyznając mi miłość.. o_O W końcu nie wytrzymałam i wyskoczyłam z jadącego pociągu. Wylądowałam gdzieś w jakiś chaszczach, ale byłam cała. nawet siniaka nie było i dalej uciekałam przez las. I żeby nie było, ja Jonasów nie znoszę XD

Offline

#242 2012-07-03 00:37

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Sny

A ja muszę przelać trochę na elektroniczny papier i to nie o śnie, ale o tym co przed snem.
W ciągu ostatniego tygodnia nauki bardzo inteligentnie postąpiłam i zaczęłam wieczorami oglądać Gameplay Amnesii (gra horror). No i teraz przed każdym zaśnięciem, choćbym przez cały dzień robiła coś innego i nawet nie pamiętała o tych filmikach, przychodzą do głowy wizje potworów.
Na początku mówiłam że się nie boje, bo sceneria gry jest w zamku starym, a nie w normalnym domu, nie mogę więc skojarzyć na tyle aby się bać. Okazuje się, że nie trzeba miejsc, a wystarczy ciemność.
Czy macie jakieś dobre sposoby na niemyślenie o czymś lub szybkie zasypianie? Mi zwykle zajmuje to nawet kwadrans.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#243 2012-07-03 08:27

Maru
[center][img]http://skroc.pl/db628[/img][/center]
Data rejestracji: 2012-03-10
Liczba postów: 5,190

Odp: Sny

Zasypiasz tylko kwadrans? Zazdroszczę Ci. Mi to czasem zajmuje godzinę.


rainbow-mplz.gif?1rainbow-aplz.gif?1rainbow-rplz.gif?1rainbow-uplz.gif?1

Offline

#244 2012-07-03 11:31

Laini
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-04-07
Liczba postów: 827

Odp: Sny

Mi więcej niż godzinę... o.O Ech, kilka miesięcy temu oglądałam "Szósty zmysł" i wystarczy, że coś zaskrzypi w nocy... No, mam taki sam problem :/

Ostatnio edytowany przez Laini (2012-07-03 11:34)


Gołębie serce. Lwia dusza. Grrrau.

Przeszłość, młodość Obeca sygna by Sachara, avatar by Vita - THX :dusi:
346mgp3.gif

500 postów -> 09.06.2012 :good:

Offline

#245 2012-07-03 11:35

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Kiaro, ja z zasypianiem mam mega problemy, ale kiedyś pomagało mi picie ciepłego mleka lub melissy przed snem. Co do niemyślenia o czymś hmm.. musisz znaleźć coś co Cię bardziej absorbuje niż lęk. A może próbuj przed snem przypominać sobie dokładnie cały swój dzień?


Laini , ja tak miałam po Czwartym Stopniu. Już mi przeszło co prawda, ale ile ja się strachu najadłam. Dawno żadem z film mnie tak nie przeraził, że aż bałam się usnąć xD

Ostatnio edytowany przez Madame_Carotte (2012-07-03 11:37)

Offline

#246 2012-07-03 11:42

Shup
[class=r][b]Motywator[/b][/class]
Lokalizacja: Mazowsze
Data rejestracji: 2012-01-11
Liczba postów: 6,233

Odp: Sny

Widzę, że nie tylko mnie to męczy. No cóż ja po obejrzeniu trylogii Paranormal Activiti musiałem długoo gapić sie w sufit aby zasnąć, a najgorszy był widok świecących oczu mojego psa, zawał na miejscu XD ..

Offline

#247 2012-07-03 11:50

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Shu, Paranormal Activity to pikuś, naprawdę. Ogarnij czwarty Stopień to dopiero nie będziesz mógł zasnąć. W Paranormal Activity tak naprawdę nic nie widać, a w Czwartym Stopniu taki montaż zrobili, że ja po obejrzeniu tego w dzień musiałam uspokajacza łyknąć, a w nocy to nie mówię.. niby Nal był przy mnie ale.. cholera i tak się bałam spać.

Offline

#248 2012-07-03 12:42

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Sny

To dlaczego oglądacie takie rzeczy skoro wiecie, że wyjdzie wam to na złe?


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#249 2012-07-03 14:58

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Wiem, że to sprzeczność, ale lubię takie rzeczy oglądać mimo efektów ubocznych.

Offline

#250 2012-07-18 22:39

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Sny

Okej... Ostatnio mam dziwne sny.. więc postanowiłam dla przykładu opisać wam mój dzisiejszy. (Po uzgodnieniu tego z Lejlą, której sny są równie.... ciekawe). UWAGA - To gorsze niż pranie mózgu! Otóż:
Najpierw śniło mi się że się topiłam. potem się skapłam, że to w czym się topię to Frugo, takie duże... no i to frugo szło i po kolei waliło domy. I potem ja już w nim byłam (utonęłam chyba) i się skapłam że tam było miasto. Lecz mimo koloru zielonego Frugo, nic w środku nie było na zielono zabarwione. W tym mieście była babka która sprzedawała miód, który do połowy dopiłam, która gadała łamanym angielskim. no i okazało się, że mi na ten wypity miód kasy nie starcza i muszę kupić cały, ale ten cały był scukrzony //nie pytajcie czemu chciałam kupić wypity miód//.  No i potem ja już kupiłam ten miód. Scukrzony. I jak wracałam to wpadłam na maskę auta, gdzie gościu z dwoma głowami - babską i żeńską się uśmiechnął, jak wylądowałam mu na szybie. Wracając //chyba do domu// przeszłam przez most wpadłam do wody. Ale to było frugo. I to frugo szło na mnie, i nie byłam utopiona, i wtedy buchnęło Yellowstone, i uderzyła kometa, i frugo się rozlało... Tak.. Dziękuję osobą, które to przeczytały i proszę o opinię  -czy naprawdę potrzebuję psychiatry? Czy to tylko wrażenie? x3


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#251 2012-07-18 22:59

Lejla
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-03-22
Liczba postów: 186

Odp: Sny

Ostatnio śnią mi się bardzo dziwne sny , mianowicie... o MLP FiM

Kilka dni temu śniło mi się , że muszę znaleźć jakieś kryształy , które miały być umieszczone w tiarze księżniczki Luny na jej oficjalnej koronacji. Co ciekawsze Luna w tym śnie raz była Luną z pierwszego sezonu , potem z drugiego a kilka razy była Twilight Sparkle. Kiedy znalazłam już kryształy, księżniczka Cadence za pomocą magii sprawiła , że znalazłam się w królewskim skarbcu. Było tam pełno monet , wisiorków , kryształów itd. Potem odbyła się wielka uroczystość. Były balony , fajerwerki , stół pełen jedzenia i wiele innych rzeczy. Po pewnym czasie stanęłam obok Celesti uśmiechając się szeroko zadowolona , że wykonałam powierzone mi zadanie. Minęło kilka minut , księżniczka Celestia obróciła się w moją stronę i powiedziała : Do zobaczenia wkrótce.

Czas na dzisiejszy sen o szkole , rozpoczęciu roku , mojej starej klasie i kucykach zombie.

Rozpoczęcie roku. W całym gimnazjum jak i podstawówce // to jeden budynek// rozdają ciastka , lody , soki i pączki. Siedzę sobie razem z moją klasą w jakiejś sali z 1-3 , która bardzo przypominała mój pokój. Jemy ciastka , śmiejemy się i ogólnie imprezujemy. Nagle ktoś zaproponował żebyśmy weszli do mojej szafy. Cała klasa zgodziła , więc powoli otwieramy drzwi. Nagle pojawił się fioletowo-czarny wir , który wessał nas do środka zamieniając nas w... kucyki pony. Wylecieliśmy z szafy a następnie wszyscy prócz mnie zmienili się w kucyki zombie , które wpełzły pod mój regał o_O . Wybiegłam z sali i zamknęłam szybko drzwi zastanawiając się jak mogę je zabić. Pomyślałam , że jak wyłączę google to wszystkie kuce zombie zginą. Pobiegłam na korytarz dzielący gimnazjum i podstawówkę a na końcu korytarza stała księżniczka Celestia i uśmiechała się. Potem się obudziłam.

Szczerze ? Tak dziwnych snów jak te dwa nigdy nie miałam.

Ostatnio edytowany przez Lejla (2012-07-18 23:00)


mlp__friendship_is_magic_stamp_by_ecokitty-d3fsrsc.gif animlek_by_laura_comics-d5427ps.gif c5a091890508ab5d4f416964b337fb68.png
Sach dzięki za tą animację <3

Offline

#252 2012-07-19 11:19

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Sny

Sacharo, masz obsesje na punkcie Frugo a ty Lejla na punkcie kucyków. Zanim poszedłbym do psychiatry radze aby odstawić  lub ograniczyć wasze hobby. Jeśli wam ograniczenia nie pomogą to zapraszam do psychiatry ;)
Co do mnie to śnią mi się co jakiś czas sny z tym samą fabułą ale w innych miejscach. Śni mi się, że jestem dorosły i będąc w pobliżu domu kogoś z rodziny zapraszają mnie na obiad. Problem w tym, że jestem dla nich jakby obcy. Gdy się pytam czy widzieli mnie wcześniej mówią, że nie  :/

Ostatnio edytowany przez Keoni (2012-07-19 11:19)


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#253 2012-07-19 14:26

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Sach, a ja Ci mówię, że to nic złego. to tylko podświadomość płata Ci figle i myślę, że podświadomie baaardzo chcesz pić frugo, frugo i tylko frugo. Gorzej jakby śniło Ci się, że to frugo Cię szlachtuje ale i to nie nadaje się do psychiatry ;P Psychiatra i farmakologia wkracza jeśli po 1 nie możesz spać co najmniej 7-10 nocy z rzędu, potem mija i znów to samo, i po 2 jeśli zaczynasz widzieć na jawie podobne rzeczy do tych ze snu. Radziłabym to obrócić w żart i tyle. Samo minie ;P

Offline

#254 2012-07-19 14:43

Koy
Użytkownik
Lokalizacja: Magiczna Ziemia
Data rejestracji: 2011-11-05
Liczba postów: 1,241
WWW

Odp: Sny

Mi się dzisiaj śnił dziwny sen:

Byłam tam ja, mój młodszy brat i jeszcze czwórka innych dzieciaków, którzy to okazali się moim rodzeństwem O_o. Trójka z nich była z magicznego świata (moja obsesja na punkcie magii), a jeden to był mój kolejny rodzony brat (na szczęście mam tylko jednego w realu), którego nazwaliśmy jak coś  związane z piekłem (nie pamiętam dokładnie co, ale coś na M). I okazało się, że pozostała trójka też miała być moim rodzeństwem. Wśród nich była oprócz mnie tylko jedna dziewczyna, a reszta to chłopaki, choć w śnie chciałam, aby noworodek okazał się dziewczynką. Dziewczyna w śnie miała 10 lat (choć była ode mnie wyższa xd), jeden z chłopaków osiem, a drugi 3. I było tak, że z tą moją "siostrą" poszłyśmy na spacer i nagle zaczął biec na nas mały, ale wściekły pies (skutki oglądania horrorów w nocy), ale ktoś go złapał. Potem szłyśmy obok wesołego miasteczka i rozmawiałyśmy o moim nowym bracie (którego na szczęście nie mam ;D) i o tym, ze trzeba go pilnować, aby nie przeszedł na stronę zła (piekła), a potem POBUDKA!

Więc podsumowując ciekawy sen.


46714.png
27xkrbc.jpg ZAPRASZAM!
Życie to ciągłe zmiany...

Offline

#255 2012-07-19 23:38

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Może miał na imię Mefistofeles?  :chytry:  Mój ostatni sen dotyczył trochę down hill'u. Śniło mi się, że z kumpelą na jakimś rozklekotanym rowerze zjeżdżałam z bardzo stromej skarpy.. i mało co się nie zabiłyśmy o_O

Offline

#256 2012-07-21 19:19

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Sny

Ja uwielbiam czarne charaktery z filmów, horrorów...XD

Czasem śni mi się zebranie najgorszych czarnych charakterów i oni sprzysięgają się żeby mnie... dorwać :O O_O wtedy zwykle biegnę przez las i słyszę że biegnie za mną Johnson z piłą i ścina drzewa po drodze, potem nagle przede mną Freddy Krueger...XD a jak tuż tuż cała gromadka jest za mną to się budzę O_O

Drugi, szczerze powiedzmy, porąbany sen był taki:

Poszłam z kumpelą do kina u nas w mieście. Podeszłyśmy kupić popcorn (czy jak to tam się pisze)(akurat w tym przypadku :bigsmile: właśnie tak) gościu był książkowym blondynem z błękitnymi oczami gdy podał popcorn koleżance nagle zaczęły z niego wyłazić skarabeusze... a potem on zaczął wyrywać sobie włosy i rzucać jej do popcornu a potem zaczął się rozpuszczać O_O!!!!! Ale koleżanka jakby nic nie zauważyła a ja stałam z otwartą gębą ....XD

Wiem, wiem no coment ... XD

//Czepianie się pisowni - Helbi ^^//

Ostatnio edytowany przez Harikana (2012-08-26 21:26)


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#257 2012-07-21 20:36

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Twój sen trochę mi przypomina motyw z Domu woskowych ciał.. XD

Offline

#258 2012-08-27 08:33

Wasi
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-18
Liczba postów: 660

Odp: Sny

Dawno nikt tu nie pisał :)
Dziś śnił mi się okropny sen.
Byłam w moim domu z kuzynem (Michałem) i kuzynką (Moniką=Salsia).
Moi rodzice byli w pracy a brat u babci , jak zwykle....
Zaczęło się robić tak ciemno od strony balkonu (bo mieszkam w bloku).
Wszystkie liście, śmieci zaczęły latać tak w kółko to my pomyśleliśmy że będzie tornado.
I zaczęło się ... Między 3 blokami stojącymi mniej więcej w półkolu była trąba powietrzna.
Razem z kuzynostwem zadzwoniliśmy do wszystkich, a szczególnie do rodziców i babci, u której był Dawid, mój brat.
Mówiliśmy żeby się schowali do piwnicy itp. Zasłoniliśmy rolety i siedzieliśmy spokojnie...
Po 2 godzinach przyjechała moja mama z Dawidem ze swojego sklepu. Bardzo się martwiłam bo moja mama ma sklep w metalowym boksie.
Mój tata nie odbierał , a Michał odsłonił okno żeby zobaczyć gdzie tornado. Było coraz większe i poruszało się w naszym kierunku. I the end. Nie mogłam już wytrzymać w tym śnie, ludzie na około ginęli...
A drugi krótki:.
Miałam pomóc zejść z palącego się budynku mojej przyszywanej kuzynce z 3 piętra. Stałam na kliku stabilnych stołach.
Już ją wyciągałam , ale ona spadła na beton i się... roztrzaskała ... Masakra!


//Korekta ~Helbi//


1186661-designstyle-mango-l.png

by Sami klik! | by Goldi klik! | by Caro klik!

Offline

#259 2012-08-28 07:44

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Sny

Rzeczywiście, sny nie miłe, ale chyba każdy sen bierze się od czegoś.Może oglądałaś jakiś katastroficzny film czy coś... ;P


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#260 2012-08-31 18:07

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Okej, a mi się podczas pobytu w Bieszczadach śniło, że się topię.. obudziłam się tej samej nocy i co widzę?- zalewa nam namiot.. o_O

Offline

#261 2012-08-31 23:15

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Sny

Wczoraj w nocy śniło mi się, że pojechałam na konwent, głownie o mandze, anime i... kucykach pony. Co było trochę dziwne, większość konplace'u znajdowała się na zewnątrz, w plenerze, a obok były schody do podziemia, gdzie były sleeproomy i panelroomy. Niektóre panele działy się w lasku obok lub koło jeziorka. Zaraz przy schodach były kramy, pamiętam dziewczynę w czerwonobrązowych włosach, która sprzedawała koszulki. Położyłam materac na ziemi i generalnie tam siedziałam, napawając się kramami itd. Przyszły koleżanki uhahane, więc zapytałam, jak było na panelu. Odpowiedziały, ze zarąbiście i poszły dalej śmiejąc się. Nie pamiętam ciągu dalszego nie pamiętam. Teraz jakoś nie zapamiętuję snów ;/ kiedyś się to zdarzało codziennie, lecz ostatnio nie. Czy mogę mieć jakiś wpływ na zapamiętywanie snów ???


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#262 2012-09-01 12:14

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Pewnie, że możesz. Na początek starczy żebyś w miarę regularnie kładła się spać, przed snem mów sobie w myślach, że chcesz pamiętać sen, a jak się obudzisz, zanim otworzysz oczy staraj się sobie przypomnieć jak najwięcej szczegółów. albo prowadź dziennik senny, to też pomaga.

Mi się dziś z kolei śniło, że mam długie włosy jak Roszpunka.. i chciałam się ich pozbyć ale nie mogłam.. xD

Offline

#263 2012-09-01 12:39

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Sny

Pamiętam, że jako dziecko miałem koszmary. Jeden był taki co się śnił kilka razy. Budzę się w nocy, chce mi się pić. Wstaje z łóżka podchodze do drzwi, łapie za klamke a coś mnie bierze od tyłu i porywa. Potem jakieś nieprzyjemne dreszcze itp. Wiecie co to było? Chernabog z bajki Fantasia. Przez całe dzieciństwo miałem koszmary właśnie z tą postacią. Dziękuje Disneyowi za tą wspaniałą produkcję i rodzicom, że pozwolili mi oglądać tą bajke.  :|


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#264 2012-09-01 13:04

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Ja myślę, że to nie wina Disney'a. W produkcjach Disney'a zawsze zwycięża i przeważa dobro nad złem, po to żeby dzieci skupiały się na dobrych elementach bajki i nie miały koszmarów. Zdaje się, że Chernabog w jakiś sposób Cię zaciekawił , a Twoja podświadomość źle wykorzystała jego postać we śnie, choć mogę się mylić ;)
Ja jako dziecko miałam koszmary po obejrzeniu filmów przyrodniczych z udziałem skorupiaków.. Pamiętam, że kiedyś często śnił mi się skorpion, a ja przed nim nie mogłam uciec.

Offline

#265 2012-09-01 13:34

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Sny

Nie wina Disneya? Mógł jakoś inaczej to przedstawić. Przecież jest to bajka dla dzieci!
Oto fragment filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=Txo06c1k9sk
Czy tylko ja widze tam nagie kobiety?
Już na szczęście mi się nie śni (pokonałem go w którymś śnie). Ale i tak pojawiają czasem (rzadko) się podobne "demony", z którymi musze walczyć. Do dziś jak śni mi się noc to mimo, że świadomy sen i i tak mam przeczucie, że coś mi zagraża.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#266 2012-09-01 20:37

Padme
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-06-19
Liczba postów: 16
WWW

Odp: Sny

Przedwczoraj śniła mi się wojna.. Nie mogłam się obudzić, nie wiem czy ma to związek z tym, iż dzisiaj jest 1 września, a 1939 roku wybuchła druga wojna światowa.



//Nie myl tego proszę, to podstawy. ~Helbi//


2269741.png

Offline

#267 2012-10-22 17:45

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Sny

No.. Przynać muszę, że ostatnio miałam dość ciekawy sen. :D A mianowicie, śniło mi się, że rysuje nasze lwie stadko. Po pewnym czasie ciężkiej harówki poszłam po kubek herbarty. c: Wracam do pokoju a tam stoi duża grupa lwów... Wyleźliście z karki. xD Oczywiście zrobiliśmy grupowego misia (zgadnijcie kto najwięcej tulał.. tak.. Nicio xD) a potem gadaliśmy. Sen był krótki ale baardzo fajny. c:


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

#268 2012-10-22 18:25

pokemon
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-13
Liczba postów: 703

Odp: Sny

Ja kiedyś miałem bardzo dziwny sen ... Otóż idę na spacer i widzę coś w oddali. Podbiegam, a tam stoi moja koleżanka, wrzeszczy na mnie ( nawet na żywo tak robi, to dla niej typowe, ale częściej dla zabawy niż dla kłótni ) i wyzywa na pojedynek pokemon. Wtedy z rogu wychodzi Aracanine ( taki pokemon ), ja na niego wskakuje i się obudziłem.

Offline

#269 2012-11-02 11:19

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Sny

Długo zastanawiałam się czy opisać tu swój ostatni sen i stwierdziłam, że w sumie nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystko zaczyna się tak, że mieliśmy z Nalem nasz wymarzony dom w Bieszczadach i wchodziliśmy do niego akurat jakoś zimą. Wewnątrz był taki przytulny ze omamą *_* Zaczęliśmy wszystko stroić, bo teście mieli do nas przyjechać - i jedni i drudzy. W ogóle mieliśmy 3 koty, 2 psy i patyczaki <3 A za oknem łaził taki sobie lejeń i stukał w szyby- i tu zaczyna się dziwna część snu: lejeń gadał i twierdził że ma na imię Helbi i mamy go wpuścić bo nas zbanuje :co jest:


//Ten lejeń, to specjalnie? ~Helbi//

// oczywiście, że specjalnie. Zdarza sie, że czasem robię błędy specjalnie, wszelkie niechciane staram się w porę poprawiać :D //

//oki^^//

Ostatnio edytowany przez Madame (1970-01-01 02:00)

Offline

#270 2012-11-03 22:33

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Sny

Nie znam gościa xD A poza tym czemu mielibyście mnie nie wpuścić :chytry: Poza tym ja nikogo nie banuje za takie rzeczy ^ ^
... dotychczas wszyscy mnie wpuszczali  :bigsmile:


2z59cac.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman