Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#61 2012-03-11 15:09

Derpy
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-03-01
Liczba postów: 427

Odp: Vitani

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam , ale Vitani jest lekko podobna do Tamy ( a może mam urojenia XD )


:diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:  :diabelek:
Mów mi Derp lub Młoda .

Offline

#62 2012-03-31 14:05

Rarity
Użytkownik
Data rejestracji: 2012-01-20
Liczba postów: 833

Odp: Vitani

Vitani to bardzo oryginalna postać. Można nawet sugerować,że jest złośliwa i nie zgadza się z innymi. ALE TO BZDURA. Jej barwa głosu w polskiej wersji jest bardzo ładna. Jako pierwsza odwróciła się od matki. Nie zgodziła się z nią. Ale pod koniec filmu znika.


tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo1_400.gif
tumblr_n61ltfCX7I1qki7dgo2_400.gif

Offline

#63 2012-03-31 20:45

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Vitani

//Rarity, możesz nie wrzeszczeć w swoich postach, gdy zaznaczasz, że coś jest bzdurą, a coś innego bzdurą nie jest? Powoli zaczyna być to ciut drażniące...//

OnTopic: Jak o moje zdanie chodzi, to uważam, że po prostu normalna (umysłowo) lwica. Zwykła postać drugoplanowa, typowy wygnaniec (wygnanka? xd), tyle że z nadanym imieniem (i ciut większą rolą niż pozostałe lwice).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#64 2013-03-24 17:21

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

Mi się wydaje, że Kopa i Vitani nie pasowaliby do siebie. A czemu tak mi się wydaje to nawet ja nie wiem. Może dlatego, że Twórca Kopy nie wiedział o Vitani, a twórca Vitani nie wiedział o Kopie.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#65 2013-06-26 12:44

Bloodspill
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 13

Odp: Vitani

Pewnie czytaliście, że Vitani miała na początku nazywać się Shetani. Widziałam też gdzieś informację, że w oryginalnej wersji filmu niektóre lwy mówią czasem do niej Shetani, jeśli się słucha uważnie. "Oryginalnej" znaczy oczywiście angielskiej. No więc, wyłapał to ktoś? :P

A tak co do samej Vitani: jest chyba moją ulubioną postacią z KL2. Fakt, jest to postać drugoplanowa, ale jest w niej "to coś". Wszyscy uważają, że jest "słodka" i tak dalej...Ja osobiście uważam, że jest trochę tajemnicza - mało mówi, ma też nieco sarkastyczne poczucie humoru, to w niej lubię. Nie ma w sobie typowej "lwicowej" delikatności...haha, to chyba nieodpowiednie słowo, ale w porównaniu na przykład do Kiary czy Nali... Jest zwinna, dobrze walczy, a przy tym jest opanowana i trzyma się planu (do czasu przejścia na stronę Simby). Szczerze mówiąc, do dziś dziwi mnie ta jej decyzja. Gdyby to ona miała wykonać zadanie Kovu, Wygnańcy rzeczywiście zwyciężyliby. No ale wyszło inaczej...

Nie wiem jak was, ale mnie denerwują te fanficki o wielkiej miłości do Kopy, itd. Nie zauważyliście, że to do niej nie pasuje? Vitani nie jest jakoś przesadnie uczuciowa ani ekspresyjna. Do czasu połączenia stad była wierna ideom Ziry, więc robienie z niej zapłakanej, osamotnionej lwicy, która kocha Kopę, ale musi być posłuszna matce, jest bezsensowne.


Life's not fair, is it?

Offline

#66 2013-06-26 13:14

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

Bloodspill napisał/a:

Nie wiem jak was, ale mnie denerwują te fanficki o wielkiej miłości do Kopy, itd. Nie zauważyliście, że to do niej nie pasuje? Vitani nie jest jakoś przesadnie uczuciowa ani ekspresyjna. Do czasu połączenia stad była wierna ideom Ziry, więc robienie z niej zapłakanej, osamotnionej lwicy, która kocha Kopę, ale musi być posłuszna matce, jest bezsensowne.

Mnie też denerwuje to, że chcą ich "na siłę" połączyć.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#67 2013-06-26 19:12

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Vitani

Trochę jest to denerwujące, ale i tak jest to mniej creepy niż parowanie jej z Kiarą XD

//Przecież Kiara ma już kogoś, nie? XD//


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#68 2013-06-26 23:05

Bloodspill
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 13

Odp: Vitani

Ha ha, to by było hm... kontrowersyjne  :-D


Life's not fair, is it?

Offline

#69 2013-06-27 11:14

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

Bloodspill napisał/a:

Ha ha, to by było hm... kontrowersyjne  :-D

Jeszcze bardziej kontrowersyjne jest, jak wiele osób łączy Simbę z Kovu.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#70 2013-06-28 15:51

Bloodspill
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 13

Odp: Vitani

Kovu: Nie skrzywdzisz Kiary...ani SIMBY...nie pozwolę na to...
:-D

Ale dobra, koniec offa. Nie wiem, czy był już taki temat, jeśli tak, to proszę mówić. Ludzie zastanawiają się, czy Vitani była na ceremonii połączenia stad (jakkolwiek to się nazywało). Znalazłam takie zdjęcie...
k7z.png

Moim zdaniem, to nie Vitani, a Digger, bardzo podobna do niej lwica ze Złej Ziemi. Nie ma grzywki ani obwódek na uszach, oczy też ma inne, no i ma tą postrzępioną sierść na twarzy, którą dorosła Vitani "utraciła". A może po prostu naszym "leniwym" filmowcom nie chciało się dopracować szczegółów...To kwestia osobistej opinii. A wy co o tym myślicie?


Life's not fair, is it?

Offline

#71 2013-06-28 15:59

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

Na 1000% twórcom nie chciało się dopracowywać szczegółów.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#72 2013-06-28 18:20

Bloodspill
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 13

Odp: Vitani

Pewnie tak. Ale jednocześnie dali pole do popisu twórcom fan ficków - czytałam kilka takich, gdzie Vitani wróciła na "złą stronę".
Właściwie, na tym skanie dopracowali tylko Simbę, Nala też wygląda jak nie-Nala.


Life's not fair, is it?

Offline

#73 2013-06-28 18:21

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

Bloodspill napisał/a:

Nala też wygląda jak nie-Nala.

Akurat Nala przez cały film wygląda jak nie Nala.  XD


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#74 2013-06-28 21:06

Bloodspill
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-06-26
Liczba postów: 13

Odp: Vitani

Kwestia innych rysowników, tak sądzę...Dziwi mnie tylko, że zatrudnili kogoś innego.


Life's not fair, is it?

Offline

#75 2013-06-28 21:10

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Vitani

KL2 było robione w studio australijskim, więc przez innych rysowników. A ponad to, zespół twórców ciągle się zmieniał. KL2 zostało zrobione wyłącznie dla pieniędzy. Może to jest powód dla którego oddali to do australijskiego studio.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#76 2013-12-23 09:42

Tima
Użytkownik
Data rejestracji: 2013-12-22
Liczba postów: 429
WWW

Odp: Vitani

Nit napisał/a:

Ja jestem i zawsze będę po stronie tych co sądzą że Vitani + Kopa byłby dużo ciekawszym związkiem niż Kiara i Kovu - z wyżej podanych powodów na jej temat. W przeciwieństwie do Kiary miała konkretny charakter i dużo lepiej nadawała się na królową (co prawda bardziej dla Outlandesów //wolę ang. nazwę// niż LZ ale szybko by się przystosowała )

Też zawszę będę po stronie Kopa+Vitani=Lepsi król i królowa.   :* ( Po lewej Kopa, po prawej Tani.)


"Ty i ja to jedno"
" Nie żałuj umarłych, żałuj tych, co żyją bez miłości." ~ Albus Dumbledore
http://krolllewek.blogspot.com/

Offline

#77 2014-08-23 01:18

MiramiDeLion
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-08-10
Liczba postów: 173

Odp: Vitani

Vitani jak była mała była taaaka urocza <3 Piękne oczy i ta grzywka... Charakterek też miała niezły ;) Jako dorosła lwica też mi się podobała, na równi z Nalą c:

Ostatnio edytowany przez MiramiDeLion (2014-08-23 01:19)


"Kiedy świat się od ciebie odwraca, ty też musisz się od niego odwrócić."

kimba+2.gif

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman