Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#121 2011-08-31 21:43

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

14zł? Ja zapłaciłem 25 za 2D XD
Przypomniał mi się dziś tekst jednej z dziewczynek na sali:
(po napisie Lion kinG wybiega mysz)
-ooo... królicek :)
*skaza łaps go*
-ooo :(


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#122 2011-09-01 12:51

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

XD Jak ona widziała w nim króliczka to niezłą miała wyobraźnię
:P a ja za 3D płaciłam 28 zeta :p


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#123 2011-09-01 17:14

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja 25 i za 3D jak będę w domu opisze wrażenia :D

Edit:
No i jestem, po pierwsze: 3D robi duże wrażenie, ale nie jest przesadzone :)
Najlepiej prezentują się sceny:
-Lot Zazu
-Skok Skazy na Simbę
i wszystkie efekty związane z dymem/parą/wodą :D
Wąwóz był super, płakałem krokodylimi łzami ^^'
Ogółem nie zwalili 3D, świetne przeżycia, postacie wyglądają dobrze, tylko muszę się przyczepić do 2 rzeczy:
-w jednej scenie zaraz po kręgu życia, w jaskini Skazy gdy jest zbliżenie na twarz Skazy wydaje mi się że miał zbyt wypukłą twarz (poziomo).
-pod gwiazdami zdecydowanie gdy kamera jest od góry widać że trawa jest absolutnie płaska, co psuje efekt 3D trochę

I płakałem, płakałem, płakałem ^^
1. Łezka w oku na kręgu życia
2. Duużo płaczu - od sceny Mufasa łapał simbę w zęby
3. Płacz ze wzruszenia gdy Rafiki dowiaduje się że Simba żyje
4. Wilgotne oczy na CYFTLT
5. Łezka w oku na zakończenie :D

Po zakończonym seansie spostrzegłem coś co może nie przebije tańczących sprzątaczek ale z sali wychodziła uśmiechnięta, wyraźnie zadowolona zakonnica :D facet, który mówił że KL to dzieło szatana może swoje argumenty do d... wsadzić, skoro zakonnicy się podoba :D
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
WARTO lwiska, WARTO! :la:

PS. aaa... i wciąż mi się wydaje że sceny: pyłki lecące do Rafikiego i kamera w górę wąwozu zostały wydłużone ;D
PPS. nie skupiałem się tym razem na innych - wyłącznie na filmie ;D Alee... dwójka dzieci (chyba właśnie ci co jedno drugiemu tłumaczyło o filmie) siedziało za mną i machali mi nad głową rękami w jednej scenie mówiąc "dotkąłem/am!"  nie pamiętam już niestety, chyba deszczowa scena była ;D ogółem to cisza była na sali raczej :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#124 2011-09-03 12:44

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

A  ja zapomniałam napisać, że mnie zachwyciła scena gdy Simba biegł za Rafikim przez gęsty las, było super ^^


[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#125 2011-09-09 21:10

Scarpomaniak
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-07
Liczba postów: 5

Odp: Król Lew 3D

Już byłem na Królu Lwie w 2D (Multikino Zabrze - 14 złoty), chociaż film widziałem już kilkanaście razy, to obejrzenie go w kinie to zupełnie inna sprawa.

Poza tym mam dobrą wiadomość: po 10 dniach na "Króla Lwa" poszło ponad 77 tysięcy i dużo wskazuje, że wynik dopije do 100 tysięcy, a może więcej, dlaczego to taki dobry wynik? Jak była ponowna premiera Toy Story w kinach (w poprzednim roku) to na niego poszło 14 tysięcy ludzi, a na drugą część - 8 tysięcy, tak dobry wynik "Króla Lwa" może spowodować, że w ciągu następnych lat inne filmy Disneya pojawią się ponownie w kinach.

Offline

#126 2011-09-11 12:19

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

A tak z mojej strony to z tymi efektami 3d,w lk2:sp więcej by było takich jak np lot zazu,ale i tak magia pozostanie magią....

Ostatnio edytowany przez Sabiri (2011-09-11 12:23)


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#127 2011-09-11 20:13

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja mam nadzieję, że drugą i trzecią też do kina dadzą...

Offline

#128 2011-09-11 20:21

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Wątpię: KL2 i KL3 nie były tak dochodowe jak pierwsza część, KL2 miał gorszą animację a już są gotowe wydania BluRay trylogii, zawierają one:
KL1: BluRay, BluRay 3D, Digital Copy, DVD
KL2: BluRay, DVD
KL3: BluRay, DVD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#129 2011-09-11 22:26

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew 3D

Byłam dzisiaj w kinie... i jako prawdziwy fan Króla Lwa muszę dać świadectwo, szczególne tym bardziej, że zawiera się w 5000 poście.

Moi Kochani, Drogie Stado... Król Lew jest najpiękniejszym, najdoskonalszym filmem, najbardziej wzruszającą i pouczającą historią w dziejach klasyki animacji! Nie przejmujcie się jeśli ktoś wyśmiewa dziecinność Waszego zamiłowania, nie wie co traci. Nie wstydźcie się! Wszyscy powinniśmy być dumni, że Król Lew poruszył właśnie nasze umysły i że łączy nas w tak niezwykłą, zgraną grupę! Oby jeszcze przez wiele lat Stado Lwiej Ziemi wskazywało drogę innym zbłąkanym miłośnikom K.L. szukającym podobnych sobie fanów...


Wybrałam się na poranny seans o 11 45. Niestety sama, nie spodziewałam się też wielu ludzi na sali. Oprócz mnie były 3 pary z dziećmi 4-6 lat, 2 pary "zakochanych"
i... jeden dresik :-D
Chciałam poświecić się całkowicie oglądaniu i i tak siedziałam daleko od innych, więc nie słyszałam żadnych komentarzy.
(Przed wejściem na seans zrobiłam komórką zdjęcie wielkiemu plakatowi)

Co do efektów 3D - zgadzam się w CAŁEJ rozciągłości z Nitrolem. Największe wrażenie wywiera Zazu wylatujący zza ekranu i rzucający się na widzów Skaza. Do tego świetnie widać było deszcz, mgłę, wiatr czy strzelający gejzer na Cmentarzysku. Ten ostatni to był jedyny moment, kiedy dałam się całkowicie zaskoczyć - zupełnie zapomniałam o tym fragmencie sceny.

Zrozumiałym jest, że w związku z tym, że żadna sekunda filmu nie ma dla mnie tajemnic odczucia i emocje nie mogły być takie jak bym chciała - obezwładniające. Do tego doszło niestety, ze chyba projektor był źle wyostrzony i przez cały czas obraz był lekko rozmazany, tak że ja na swoim komputerze mam wersję o lepszej jakości...
Cóż, trzeba było to przeboleć.

Emocje... mimo wszystko nie spodziewałam się swojej reakcji - przy pierwszym ukazaniu Lwiej Skały, podczas Kręgu Życia popłakałam się ze szczęścia, jak dotąd to były najcudowniejsze chwile mojego życia. A jak ściskali się Rafiki z Mufasą... brak słów. Zdołałam skupić się na tyle na chwili obecnej aby nie myśleć o tym "co będzie za chwilę" i przy większości głośnych, nagłych scen podskakiwałam na fotelu lub przechodziły mnie dreszcze. Niestety... mimo tego wszystkiego nie uroniłam żadnej pełnej łzy podczas Wąwozu...

Dementuję wszelkie pogłoski, jakoby niektóre sceny wydłużono lub dodano nie istniejące wcześniej dialogi. One były zawsze, tylko w kinie lepiej słychać.

Tak więc i Wy - po seansach natchnięci nową siłą piszcie, piszcie, rozwijajcie naszą siedzibę i NIECH MOC WIELKICH KRÓLÓW BĘDZIE Z WAMI !

Hmmm... co podobało się wam najbardziej - czy ktoś specjalnie skupiał się na efektach 3D? Czy ktoś ryczał przez cały film? Jakie były uwagi/docinki/komentarze osób z waszego otoczenia gdy poznali tytuł filmu na jaki sie wybieracie ?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#130 2011-09-12 15:46

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

"Hmmm... co podobało się wam najbardziej - czy ktoś specjalnie skupiał się na efektach 3D?"
Ja nie, oglądałem film nie dla efektów tylko samych ogólnych wrażeń

"Czy ktoś ryczał przez cały film? "
Nie przez cały, ale zdarzyło się kilka razy (co już pisałem) :)

"Jakie były uwagi/docinki/komentarze osób z waszego otoczenia gdy poznali tytuł filmu na jaki sie wybieracie ?"
W sumie tylko rodzinka wiedziała, a reakcje w sumie były... żadne XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#131 2011-09-13 00:10

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew 3D

Hmmm, u mnie rodzice przyjęli od początku że mi tego z głowy nie wybiją, ale M. próbował do samego końca ^_^ Pytałam sie wcześniej rożnych ludzi ze szkoły i nie widziałam negatywnych reakcji.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#132 2011-09-16 22:52

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

W szkole się nie obnoszę swoją miłością do KL ale rodzina (niektórzy xD) o tym wie. Szczególnie kuzyni którzy doskonale wiedzą o moim "małym" bziku na punkcie KL :D

Edit:
W Stanach mają już premierę - będzie 2 tygodnie w kinach (do końca września) - mają premierę 3 miesiące po naszej i myślę że przestaną puszczać w tym samym czasie ^^
Jeśli ktoś jeszcze nie był - gnać do kina! :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#133 2011-09-19 21:47

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew 3D

Byłam na 3D! Było tak super! Płakałam praktycznie na każdej scenie i ten wielki ekran po prostu mnie zamurował! Najpiękniejsze co w życiu widziałam! *_*
nieskończoność/10

Offline

#134 2011-09-19 22:42

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Albo parafrazując Owsiaka: Ocena nieskończona i o jeszcze jeden punkt większa! :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#135 2011-09-20 16:28

Scarpomaniak
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-07
Liczba postów: 5

Odp: Król Lew 3D

Dwa tygodnie temu podawałem, że na "Króla Lwa" poszło w Polsce ponad 77 tysięcy ludzi, po kolejny dwóch tygodniach wiem, że już poszło ponad 112 tysięcy ludzi! W porównaniu z ponowną premierą "Toy Story" (w poprzednim roku), na "Króla" poszło ponad 9 razy więcej ludzi!

Offline

#136 2011-09-20 18:01

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew 3D

W porównaniu z niektórymi filmami to niedużo, ale jak na animowany film myślę że bardzo przyzwoicie. :D

Offline

#137 2011-09-21 11:14

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew 3D

Jej Kiaro po przesłuchaniu twojego nagrania, juz po prostu nie wytrzymam :P jutro zabieram się do kina. Za długo to odwlekałem...


2z59cac.gif

Offline

#138 2011-09-21 14:15

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Super, opisz koniecznie wrażenia po powrocie :)

A tu ciekawy filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=Ldh9wINA … ture=feedu
:D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#139 2011-09-23 00:46

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew 3D

Pojechałem na 11 do Galerii Mokotów. Bilet kupiłem za 22 + 3zł za okulary. Sala była mała. Byłem sam na sali xd

Tyle tytułem wstępu :D A teraz o filmie:
Całe szczęście nie było raportu, ale za to była nowa czołówka... tak bardzo brakuje mi tej pierwszej... (tej z zamkiem disneya na niebieskim tle). Oczywiście ubodła mnie nowa wersja kręgu życia ale cóż byłem na to wszystko gotowy ;) Nie wykryłem żadnych wydłużeń, więc zwalam twoje odczucia Nit na euforię jaka Cię ogarnęła i to w zupełności słusznie ;) Mimo, że to nie to samo co widziałem w 95 to jednak duży obraz robi swoje i w ogóle klimat kina ma w sobie to coś, iż poczułem się niesamowicie :D.
Co do 3D to rzeczywiście najlepiej wypadł Zazu, Skaza, pyłki oraz moim zdaniem te unoszące się opary. Stado nie wypadło wiele lepiej niz w 2D, a deszcz w ostatniej scenie po prostu mi przeszkadzał.
JEśli chodzi o emocje to może nie lałem łez ale za to ciary mi jeździły po całym ciele xD No i oczywiście chyba ostatnia scena jest dla mnie najbardziej wzruszająca. Lałem łzy za to z innego powodu, pod koniec filmu zaczynały mnie boleć oczy po prostu. Także jednak wolę poczciwe 2D.
Reakcji publiki wam nie opiszę, bo byłem tylko ja XD

Podsumowując: Idę jeszcze raz :la: ale tym razem wyciągnę kogoś, bo jednak strasznie głupio samemu siedzieć w kinie (w sensie bez osoby towarzyszącej, bo na pustej sali to nawet przyjemnie i przede wszystkim cicho ;) )... to był mój pierwszy i ostatni raz na singla.

P.S. Nie było ulotek ;( Jak ktoś ma to niech dla mnie zatrzyma to potem jakoś się dogadamy.


2z59cac.gif

Offline

#140 2011-09-23 08:14

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja mam ulotki, mogę wysłać ze dwie pocztą ^_^


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#141 2011-09-23 08:42

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

To samo proponowałem Helbiemu na gg :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#142 2011-09-23 14:06

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew 3D

Nie no nie ma sensu się wykosztowywać na pocztę. Nit jest mi w stanie hand to hand przekazać. Ja teraz będę znacznie częściej jeździł do Warszawy to i chyba nie będzie problemem się spotkać i dostarczyć ten drogocenny towar :D Ale dzięki za dobre chęci ;)


2z59cac.gif

Offline

#143 2011-09-23 14:27

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Nosz ffffffffuuuuuuuuuu!
Byłem dziś rano w kinie, byłem trochę spóźniony (na szczęście jak się okazało były jeszcze reklamy) kupuję szybko bilet w kasie na paterze, pytam się czy jest może jakiś plakat - mówi mi że ostatni. Moja mina: :D szybko lecę do sali na 1 piętrze
Po seansie sprawdzam czy to na pewno plakat KL - nie :(
Zauważam że na 2 końcu piętra są plakaty, pytam się gościa od okularów 3D o plakat KL - mówi że był, ale w czasie seansu odniósł go do kasy - powinien jeszcze być.
W kasie okazało się, że ktoś go sobie w czasie trwania seansu już wziął D:


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#144 2011-09-28 19:28

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew 3D

Szkoda tylko że w filmie była wersja z "Początek i Kres" :/ I w ogóle w pewnym momencie po śmierci Muffa coś się zepsuło i ścieżka dźwiękowa się popsuła bo każdy dźwięk był taki.. robotowy. :/

Offline

#145 2011-10-03 17:46

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Hehe, popatrzcie sobie jak kiedyś ludzie dyskutowali gdy wersja IMAXowa była w Polsce:
http://www.grupy.otopr.pl/szukam-krol-l … 97457.html

btw dzisiaj byliśmy z córcią w imaxie na "Królu Lwie" - jeżeli ktoś
jeszcze nie był a ma możliwość to szczerze doradzam, film zwala z nóg (oglądałem
    pierwszy raz) a żonka 5 razy się popłakała :)
... ale z tego co słyszałem, to nie jest film trójwymiarowy (z tymi
okularami) tylko po prostu wielki ekran...

Już wtedy ludzie chcieli KL w 3D :D (ta zacytowana wiadomość jest z 2002r ; ) )


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#146 2011-10-03 18:38

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

A mi jest tak strasznie żal tego plakatu ;( nie ma ktoś może dwóch ? nie idzie nigdzie kupić ?  błąaaagam


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#147 2011-10-03 18:58

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Niestety, ja dosłownie się z plakatem minąłem D;


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#148 2011-10-03 19:31

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew 3D

Ja mam tylko ulotkę. xDD A też mi się marzy taki plakat to pokoju..

Offline

#149 2011-10-04 18:47

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

Czyli jestem jedną z  nielicznych.. cóż ... ciekawe czy w zimie tez TLK bedzie w kinie : P super by bylo, i postarałabym sie DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI  o plakat, chodźbym miala go wziąć PRAWIE z rąk małego dziecka   :diabelek:  :diabelek:


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#150 2011-10-05 18:29

Sambirani
Optymistyczna optymistka
Data rejestracji: 2009-09-08
Liczba postów: 3,299

Odp: Król Lew 3D

Tak sobie czytam wasze opisy i czytam... Mieszkając na takim odludziu, gdzie kino jest wielkości mojego salonu niestety nie mam jak pooglądać KL w 3D D : A że nie mam wystarczająco dużo lat i rodzice uważają mnie za osobe za mało odpowiedzialną nie puścili mnie do większego miasta. Sami pracują do puźna więc nie moge liczyć na podwózkę z ich strony... -.- A więc narazie moge tylko zadowalać się opisami od was.


wężowa mama

XkTwZ8S.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman