Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#61 2012-06-01 20:13

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

Jest to ekstra :D To realia C&C:Red Alerta tak? Przypuszczam na podstawie wszechobecnej czerwieni i sowieckiego stroju. (Btw. jej oczy wymiatają)

A skoro mowa o "od gracza dla gracza", to może coś z Interplaya narysuj, na przykład w realiach Fallouta xD
//Słynne motto przed Falloutami "By gamers for gamers"...szkoda, że upadło :/ //


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#62 2012-06-01 20:43

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Ibilis napisał/a:

...Jest to ekstra :D To realia C&C:Red Alerta tak? Przypuszczam na podstawie wszechobecnej czerwieni i sowieckiego stroju. (Btw. jej oczy wymiatają)...

Dokładnie trzecia część. Motyw ze spadającymi bombami z głównego menu oraz przytłaczająca czerwień :D "Trójkę" bardzo lubię za menu oraz OST Sowietów i nic poza tym :D 1,2 to dla mnie miłe wspomnienia, które już nigdy nie wrócą jak wiele innych.

Ibilis napisał/a:

...A skoro mowa o "od gracza dla gracza", to może coś z Interplaya narysuj, na przykład w realiach Fallouta xD

To jest cały czas brane pod uwagę i kiedyś na pewno to wykonam (a na takie rzeczy chciałbym być lepszy, ponieważ dla mnie to Biblia i nie chciałbym aby to wyglądało "byle jak"  ) Chociaż o jakiś avatarek z motywem postaci stojącej w ciemnościach przed reflektorami samochodu się na pewno pokuszę :D


Ibilis napisał/a:

...//Słynne motto przed Falloutami "By gamers for gamers"...szkoda, że upadło :/ //...

Oficjalnie upadło, ale co z tego skoro Brian Fargo prawdopodobnie szykuje sequel "Wasteland'a" z fanowskich funduszy. Dzisiaj jest to popularne rozwiązanie i jestem pewny, że w dobie obecnego badziewia, które zalewa rynek Ci ludzie wciąż są  w stanie zrobić coś pięknego. Jeżeli oni mnie nie uratują to zginę zalany przez gry, które zamiast rozwijać rynek, cofają go...


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#63 2012-06-01 21:15

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

OT: Dokładnie... najnowsza gra jaką mam (nie licząc czasopism) to M&B:Ogniem i Mieczem i czuję się oszukany, bo okazałem się beta-testerem... pełna wersja że tak to ujmę (czyli samodzielny dodatek Dzikie Pola który pomijając multi to tylko wielki patch) wyszedł kilka miechów później T_T (a w podstawce nie działa możliwość instalowania modów... takie zabezpieczenie byśmy sami nic nie spatchowali). O Wastelandzie 2 czytałem i mam nadzieję, że się uda :D
OnTopic: Chciałbymj zobaczyć tego avka, a jak idzie o gifowość, to Fallout ma własną paletę 256 kolorów, to może wystylizuj na jego grafę (celowo lekko obniż jakość by uzyskać takie efekty jak były w grze? W F:Tactics wyższa rozdzielczość pogorszyła grafę moim zdaniem... straciła cały kilmat :/)


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#64 2012-06-01 22:50

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

M&B to i tak powiew świeżości. Pamiętam jeszcze wersję alpha i ciekaw byłem co z tego wyjdzie. I wyszło coś fantastycznego moim zdaniem.
Zawsze brakowało mi czasu, aby dłużej posiedzieć przy M&B bo gra na krótko to to nie jest :P
F:Tactics dawał jeszcze jakoś radę. Ogólnie cały engine był dość "krzaczasty" i miał tendencję do różnych zdarzeń o niewyjaśnionym podłożu :P
Koniec z offtopem lepiej prowadzić takie dyskusje w dziale"Gry" :P

Odnośnie avatarka to właśnie taki jest plan, aby uzyskać coś na wzór loading screen'ów. Mimo wszystko muszę się uporać jeszcze z dwoma innymi i czymś dużo większym, a nawet nie wiem jak się za to zabrać :P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#65 2012-06-02 13:23

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Galeria Hassana

Prace są cudne, naprawdę. Wiele już widziałam (w większości na dA), ale z ręką na sercu mogę przyznać, że twoje biją te wszystkie na głowę. I ty mi tu nie mów, że to nie jest zasługa talentu ;D Oczywiście, ciężka praca na pewno w znacznym stopniu przyczyniła się do takiego efektu, ale nie wierzę, że to zasługo samej pracy, a nie jakichś wrodzonych zdolności :)
A te dwa gify... Po prostu wow! Naprawdę kawał dobrej roboty. Nie myślałeś, żeby czerpać kiedyś z tego jakieś zyski? :)
W każdym razie, bardzo uważnie będę obserwować twoje dalsze poczynania ^^


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#66 2012-06-02 15:44

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

//No to koniec OT//
A i tak z ciekawości spytam... ile zajmuje Ci zrobienie jednego takiego gifa?


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#67 2012-06-02 17:47

Sachara
[img]http://i51.tinypic.com/2hmzomq.gif[/img]
Lokalizacja: czołg
Data rejestracji: 2011-02-02
Liczba postów: 1,072
WWW

Odp: Galeria Hassana

Masz jakieś lekkie porady 'dla początkujących'? Oprócz - 'trzeba dużo ćwiczyć'.


MÓW MI RULON
NADMIAR CUKRU W KRWI I W MÓZGU
SACHARA OD SACHAROZY NIE OD PUSTYNI! NA MIŁOŚĆ BOSKĄ
MOJE DAcomms_open_by_tribalmarkings-d3dp8gy.pngtrades_open_by_tribalmarkings-d3dp8n5.pngcollabs_open_by_tribalmarkings-d3dp8kk.png

Offline

#68 2012-06-02 23:36

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Lorise napisał/a:

...Prace są cudne, naprawdę. Wiele już widziałam (w większości na dA), ale z ręką na sercu mogę przyznać, że twoje biją te wszystkie na głowę. I ty mi tu nie mów, że to nie jest zasługa talentu ;D Oczywiście, ciężka praca na pewno w znacznym stopniu przyczyniła się do takiego efektu, ale nie wierzę, że to zasługo samej pracy, a nie jakichś wrodzonych zdolności :)...

Bardzo doceniam Twoje słowa, ale trochę przesadzasz :D Na dA jest tak potworna konkurencja, że na takie rzeczy nikt nie zwraca uwagi. Moje prace prezentują się w granicach słabe/średnie z tym wyjątkiem, że sam artystą nie jestem i nie przykładam żadnych starań, aby komuś imponować lub się z kimś porównywać.
Ważne jest tylko to, aby osobie dla której to robię się podobało i abym przy okazji sam się dobrze przy tym bawił.
Rysowanie jest umiejętnością jak każda inna w życiu i można się jej nauczyć poprzez ćwiczenia. Albo się na coś pracuje, albo nie ma się nic.

Lorise napisał/a:

A te dwa gify... Po prostu wow! Naprawdę kawał dobrej roboty. Nie myślałeś, żeby czerpać kiedyś z tego jakieś zyski? :)
...

Z ręką na sercu mogę przyznać, że na tych gif'ach można by coś zgarnąć :P Często dostaję notki lub komentarze z pytaniami za ile takie coś robię, ale zawsze odmawiam lub po prostu nie odpisuję :P Tylko raz zdarzyło mi się zrobić to za 400 pkt na dA, ale wiem, że inni biorą nawet 10-15$ za rzeczy dużo prostsze i gorsze jakościowo :P
Ogólnie to nie jest moja dziedzina :P

Ibilis napisał/a:

...
A i tak z ciekawości spytam... ile zajmuje Ci zrobienie jednego takiego gifa?...

W okolicach 2 godzin. Dużo mi schodzi na wymyślaniu :P Mało kiedy robię je za jednym zamachem. Gdy wracam z pracy to przeważnie tak sobie "dziubię" po troszku w nocy.

Sachara napisał/a:

Masz jakieś lekkie porady 'dla początkujących'? Oprócz - 'trzeba dużo ćwiczyć'.

Cudownej metody nie ma niestety :P Jedynie praktyka i kombinowanie.
Na własnym przykładzie wiem, że to działa :D

Kolejna postać, którą upolowałem przeglądając dA .Póki co całość jest w stanie bardzo niezaawansowanych prac :P Całość w rozmiarze 8000*8000 więc odechciewa mi się od samego patrzenia :P
24lscb7.jpg miniaturka
2nrkc2b.jpg postać


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#69 2012-06-03 11:01

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Galeria Hassana

Rysunek fajny, choć postać ma lekkiego zeza - mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz. ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#70 2012-06-03 16:42

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Galeria Hassana

Hassan napisał/a:

Na dA jest tak potworna konkurencja, że na takie rzeczy nikt nie zwraca uwagi. Moje prace prezentują się w granicach słabe/średnie z tym wyjątkiem, że sam artystą nie jestem i nie przykładam żadnych starań, aby komuś imponować lub się z kimś porównywać.
Ważne jest tylko to, aby osobie dla której to robię się podobało i abym przy okazji sam się dobrze przy tym bawił.
Rysowanie jest umiejętnością jak każda inna w życiu i można się jej nauczyć poprzez ćwiczenia. Albo się na coś pracuje, albo nie ma się nic.

Owszem, konkurencja jest, ale w twoich pracach jest jednak coś specyficznego. Wszystkie prace można podzielić na kilkadziesiąt kategorii i zapewniam cię, że swojej kategorii mieścisz się znacznie wyżej niż w przedziale "słabo/średnio" :)

Hassan napisał/a:

Często dostaję notki lub komentarze z pytaniami za ile takie coś robię, ale zawsze odmawiam lub po prostu nie odpisuję :P Tylko raz zdarzyło mi się zrobić to za 400 pkt na dA, ale wiem, że inni biorą nawet 10-15$ za rzeczy dużo prostsze i gorsze jakościowo :P
Ogólnie to nie jest moja dziedzina :P

Rozumiem twoje zasady (jeśli tak mogę to nazwać) i muszę przyznać, że szanuję ludzi z takim zdolnościami, którzy jednak nie pracują dla kasy, ale dla przyjemności tworzenia. Jednak gdybyś kiedykolwiek zmienił zdanie, to możesz na tym sporo zyskać ;)

Kolejną rzeczą, która bardzo podoba mi się w twoich pracach jest ta niesamowita precyzja w kwestii szczegółów - na przykład bardzo dokładnie przedstawione mundury.


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#71 2012-06-03 17:30

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Lorise napisał/a:

...Owszem, konkurencja jest, ale w twoich pracach jest jednak coś specyficznego. Wszystkie prace można podzielić na kilkadziesiąt kategorii i zapewniam cię, że swojej kategorii mieścisz się znacznie wyżej niż w przedziale "słabo/średnio" :)...

Moja kategoria to Anthro i przykładowo niczym się w tej kategorii nie wyróżniam. Nie mówię tak ze względu na skromność, ale taka jest prawda z tym wyjątkiem, że ja ją akceptuję.


Lorise napisał/a:

... Jednak gdybyś kiedykolwiek zmienił zdanie, to możesz na tym sporo zyskać ;)...

Nie będę ukrywał, że dobrym pomysłem byłoby zrobić kilka ikon właśnie za punkty na dA. Następnie zorganizować jakiś konkurs lub coś i punkty porozdawać jako nagrody :D Tak dla samej zabawy i przyjemności.

Lorise napisał/a:

...Kolejną rzeczą, która bardzo podoba mi się w twoich pracach jest ta niesamowita precyzja w kwestii szczegółów...

Diabeł tkwi w szczegółach :D

Nitrol napisał/a:

Rysunek fajny, choć postać ma lekkiego zeza - mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz. ;)

Tym na chwilę obecną nie ma się co przejmować :D Najpierw zależy mi na uzyskaniu podstawowych kształtów, a za detale wezmę się tradycyjnie na samym końcu.
Zawsze efekt końcowy wygląda ciut inaczej niż pomysł :D

16jeivo.jpg


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#72 2012-06-03 18:58

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

Wow... końcowa wersja miodzio  :D
Btw. Jeśli byś się nudził, to może zechciałbyś narysować antropomorficzną wersję mojej postaci?


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#73 2012-06-03 21:55

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Ibilis napisał/a:

...Btw. Jeśli byś się nudził, to może zechciałbyś narysować antropomorficzną wersję mojej postaci?...

Lwa jeszcze w kolekcji nie mam, więc spróbować by warto :P Podaj mi wzór jego wyglądu i możesz podać jakiś pomysł jak by to miało wyglądać. W przeciwnym razie zrobię tradycyjnie "po mojemu" :P


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#74 2012-06-03 22:17

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

heheheheHEHEHEHE... HA. A jaaa swoooją kiedyyyś dooostaaaaałaaaam XD  :la:
tylko... muszę go znaleźć  :|


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#75 2012-06-03 22:36

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Kiara 0 napisał/a:

... A jaaa swoooją kiedyyyś dooostaaaaałaaaam XD  :la:
...

Moje pierwsze próby tworzenia czegokolwiek, to prawie relikty :D Lepiej aby spoczywały nienaruszone :D
Lepiej będzie wykonać nową wersję niż szukać starej :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#76 2012-06-03 22:46

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

Jeśli naprawdę będziesz miał wolny czas... ale pamiętaj, tylko- i tylko wtedy jak nie będziesz miał próśb od innych osób.
Dla mnie i tamto był szczyt umiejętności.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#77 2012-06-03 23:49

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Kiara 0 napisał/a:

...i tylko wtedy jak nie będziesz miał próśb od innych osób....
...Dla mnie i tamto był szczyt umiejętności...

Rysować na prośbę innych - takich rzeczy nie robię :D Robię wyjątki, ale bardzo rzadko lub jeśli mi się coś spodoba.
Przeważnie rysunkami odwdzięczam się za coś, lub sam wyszukuję postaci, która mi się spodoba i ją rysuję - i takie "random'owe" podarki są moim głównym elementem działania :D Co innego rysować dla ludzi których się zna. A z pewnością Twoją lwicę narysuję na nowo :P

A co do tego szczytu umiejętności to nawet znalazłem jeden, prawie sam początek :D
5bqjxd.jpg


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#78 2012-06-04 00:05

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

Dziękuję, ale powiem ci coś w sekrecie... nie zależy mi abyś spróbował rysunku w kanonie K.L. , ani też anthro. Jeśli znajdziesz czas... poproszę zwykły zwierzęcy kształt. Dziękuję..  :good:


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#79 2012-06-04 13:52

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

Wielkie dzięki, cieszę się, że jestem czymś, czego jeszcze nie ilustrowałeś :D
//Informacje wysłałem na PW//


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#80 2012-06-04 21:10

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Temat łatwy i przyjemny, więc sam się cieszę :D Zobaczymy co z tego wyjdzie :P
Od razu mówię, że musisz się uzbroić w cierpliwość :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#81 2012-06-04 21:18

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

I wiesz... jeśli twoje prace są słabe/średnie... to ja w ogóle nie powinnam swoich ujawniać światłu internetu.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#82 2012-06-04 21:30

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

Spokojna głowa, ja poczekać mogę :D
Chętnie zobaczę jak sobie mnie wyobrażasz :D


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#83 2012-06-06 23:56

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

Wiesz, z tych tu przedstawionych najbardziej na razie podoba mi się ten line art z lwicą, a potem ten żołnierz wyłaniający się z mroku na gifie.

Mówisz że wybierasz sobie jakąś postać która ci się podoba i rysujesz i tyle. A nie miałeś problemów z prawami autorskimi?


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#84 2012-06-07 22:04

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Kiarr napisał/a:

...Wiesz, z tych tu przedstawionych najbardziej na razie podoba mi się ten line art z lwicą...

Z lwicą ? Z tego co pamiętam to z lwicą zrobiłem jedynie małą ikonkę i to chyba wszystko :D

Kiarr napisał/a:

...Mówisz że wybierasz sobie jakąś postać która ci się podoba i rysujesz i tyle. A nie miałeś problemów z prawami autorskimi?...

Problemy z prawami autorskimi są wtedy, gdy się coś kradnie lub bez pozwolenia używa rzeczy innych. Ja zawsze mam zezwolenie, ponieważ mało kto odmówi sobie darmowej promocji własnej postaci :D Mimo wszystko zawsze podaję informację do kogo należy dana postać.
Zawsze wolę narysować postać kogoś innego niż bezsensownie tworzyć kolejne OC o których zapomnę po pięciu minutach.


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#85 2012-06-08 09:59

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

Jasne. Słuszna droga.
A co do lwicy - chodziło mi o post #77.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#86 2012-06-08 15:40

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Kiarr napisał/a:

...A co do lwicy - chodziło mi o post #77...

Szczerze to nie mam pojęcia czy to lwica, leopard czy jeszcze coś innego :P Jest taka sympatyczna rasa w serii gier The Elder Scrolls, która dopiero w 3 części wyglądem przypominała dużego antropomorficznego kota. To jest akurat wygląd tej rasy z czwartej części, która rozpoczęła staczanie całej serii na dół...Khajiit się to zwie :P
Praca jest bardzo stara w każdym razie :D

Przy okazji kolejna ikonka w trakcie prac :P
xlgh7o.jpg

Ostatnio edytowany przez Hassan (2012-06-08 15:54)


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#87 2012-06-08 16:25

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Galeria Hassana

Super prace! Bardzo mi się podobają.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#88 2012-06-08 18:58

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Galeria Hassana

Ostatnia praca... no tak właściwie nie wiadomo co to jest ,ale jest na pewno zwierzęco-antro-wojskowe ^_^   ;P


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#89 2012-06-08 22:40

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Galeria Hassana

Leonardo napisał/a:

Super prace! Bardzo mi się podobają.

Dzięki, Leonardo !

Kiarr napisał/a:

...no tak właściwie nie wiadomo co to jest...

Bardzo trafny opis :D Tak do końca to też nie wiem co to jest... :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#90 2012-06-11 15:28

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Galeria Hassana

Trudno powiedzieć co to... ale widać, że fajne (i to się liczy) :D


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman