Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Król Lew znowu w kinach!

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#1 29.08.2019 18:50

Maks0308
Użytkownik
Data rejestracji: 29.08.2019
Liczba postów: 20

Król Lew 4?

Napiszcie tu jak możecie swoje pomysły na scenariusz do Króla Lwa 4. Mam nadzieję, że taki film powstanie :) Mi się wydaje, że mogłoby się okazać, że Zira przeżyła ten upadek do rzeki, ale dalej nie mam pomysłu. Swoją drogą, proszę o odpowiedź głównie znawców dzieł Szekspira (bo na nich opierają się filmy TLK). Z góry dzięki za odpowiedź ;P

#2 29.08.2019 19:38

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,793

Odp: Król Lew 4?

Udało mi się znaleźć już taki temat (a nie byłam pewna czy istniał ;) ). Niestety pierwszego posta w wątku nie da się przenieść, więc po prostu sugeruję, żebyś wypowiedział się w tym temacie "O czym mógłby być Król Lew 4?", a ten tutaj zarchiwizujemy. :) Możesz nawet po prostu przekleić swój post do tamtego tematu, nie mam z tym problemu. ^_^

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#3 29.08.2019 20:23

Maks0308
Użytkownik

Kiara 0 napisał/a:

Udało mi się znaleźć już taki temat (a nie byłam pewna czy istniał ;) ). Niestety pierwszego posta w wątku nie da się przenieść, więc po prostu sugeruję, żebyś wypowiedział się w tym temacie "O czym mógłby być Król Lew 4?", a ten tutaj zarchiwizujemy. :) Możesz nawet po prostu przekleić swój post do tamtego tematu, nie mam z tym problemu. ^_^

Nie widziałem tego tematu ;) A w jaki sposób przekleić? Kopiuj - wklej, czy jest jakiś specjalny sposób na Stadzie Lwiej Ziemi? Bo jestem tu nowy ;P

#4 29.08.2019 20:30

Kiara 0
Administrator

Mam na myśli zwykłe kopiuj-wklej. Specjalnego już próbowaliśmy i nie da się kiedy to pierwszy post w temacie. ;)

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg

#5 29.08.2019 20:49

Maks0308
Użytkownik

Kiara 0 napisał/a:

Mam na myśli zwykłe kopiuj-wklej. Specjalnego już próbowaliśmy i nie da się kiedy to pierwszy post w temacie. ;)

OK, dzięki. Tak jak mówisz, najlepiej zarchiwizować. Pomimo szukania nie znalazłem tego tematu na Lwiej Ziemi, dlatego powstał ten post. Dzięki za znalezienie ;) A tak z innej beczki, nie jesteś czasem najaktywniejszym administratorem? ;P Bo ja podziwiam. Nie miałbym czasu (i przede wszystkim samozaparcia) ;)

#6 29.08.2019 21:01

Kiara 0
Administrator

W sumie ciężko powiedzieć. Trafiłeś na moment w którym chętnie zaglądam i po prostu pamiętam o tym. Normalnie powiedziałabym, że Ibilis jest najaktywnieszy, ale akurat on ostatnio zaniemógł i chwilowo był offline.
Niemniej bardzo dziękuję za komplement. :) Zamykam temat i jeśli masz jakieś dalsze pytania to zapraszam do mnie na PW. ^_^

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman