Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 22.11.2018 15:59

Kamui
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 81

Kamui improwizuje

Witam, heloł
Minęło jakieś półtora roku odkąd zawiesiłam się technicznie i artystycznie, jeśli chodzi o tablet i grafikę rastrową. No, ale zdaje się, że ostatnio przybyło mi szarych komórek, zdołałam ogarnąć właściwe sterowniki i mój ukochany Paint Tool Sai, i postaram się raz na jakiś czas wymodzić coś ciekawego :)

Na razie, czysto na próbę, wzięłam pod warsztat moją niedorobioną Kamui i dodałam jej trochę więcej charakteru.
Kamuipng_qwrxppx.png

#2 22.11.2018 17:24

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 206

Odp: Kamui improwizuje

Ale super styl *.* Masz talent dziewczyno, nie zmarnuj tego ;)

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#3 22.11.2018 21:04

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 257

Dynamika tego obrazka mnie zachwyca ;o Masz może DA?

Hey, is it hot in here or is that just me?

#4 23.11.2018 10:01

Kamui
Użytkownik

DA miałam gdzieś w okolicach matury chyba, czyli 2014 i jeśli się ostało, to bez szału XD Teraz mi się coś mgliście roi, żeby założyć, ale to jest pomysł w fazie przedprodukcyjnej ^^ Ale bardzo dziękuję! Miód na serce, zwłaszcza, że to pierwsza praca na tablecie od zeszłego lata :)

#5 10.12.2018 19:18

Kamui
Użytkownik

Kamui improwizuje... Zirę xD To moje pierwsze podejście do rysowania postaci kanonicznych, być może nie ostatnie... Na razie zainspirowała mnie królowa planowania!

zirapng_qwxxqwr.png

Ostatnio edytowany przez Kamui (10.12.2018 19:19)

#6 10.12.2018 20:55

Shadow
Użytkownik
Data rejestracji: 20.04.2009
Liczba postów: 818

Ja chcę taki puchaty ogon!  :serce: Kam, talenciara z Ciebie - nie dość, że Zira Ci świetnie wyszła, to jeszcze w sposób absolutnie perfekcyjny odzwierciedliłaś na tym arcie jej charakter. Ma coś takiego w oczach, że się będę bała iść w nocy do łazienki. xD

,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

#7 10.12.2018 21:11

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 206

Aaa, ta Zira jest zaczepista ;A; Naucz mnie tak rysować ;A;

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#8 10.12.2018 23:09

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 257

Czai się na kogoś, albo planuje coś niezwykle wrednego x3 Uwielbiam!

Hey, is it hot in here or is that just me?

#9 11.12.2018 01:55

Nit
Administrator
Data rejestracji: 31.12.2008
Liczba postów: 10,106

Fajne prace. Zdecydowanie przypadł mi do gustu styl cieniowania oraz mimika Ziry. :)
Jeśli będziesz regularnie rysować myślę, że szybko wyrobisz sobie pamiętny styl rysowania. ^^

Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

#10 29.12.2018 22:27

Samburu
Użytkownik
Data rejestracji: 12.01.2012
Liczba postów: 338

Moja pierwsza reakcja była w stylu: O ja cie - w takiej Zirze można się zakochać!
Najpierw Kravariss z ładnym szkicem Ziry, teraz ty Kamui ;]]. W porównaniu z kanonem to tu wygląda jakoś bardziej zadbanie, jest taka mniej stargana życiem i tym samym nie budząca wstrętu, a wręcz przeciwnie. Może tak wyglądała za młodu? Jeśli tak to fiu fiu... I jeszcze ten falujący w górze ogon.. Czyżby skupienie i jakiś niecny zamiar? No właśnie - jeśli to faktycznie scena przyczajenia to moim zdaniem troszkę oczy nie współgrają (ostatnio się męczę z nimi dlatego tak zwracam na nie szczególną uwagę). Zdaję mi się, że jedno patrzy prosto na nas (w obiektyw), a drugie spod byka przed siebie na potencjalną ofiarę (co moim zdaniem byłoby lepsze, gdyby oboje oczu były tam skierowane, ale jestem tylko człowiekiem i mogę być oczywiście omylny).

No i ode mnie również podziw za cieniowanie, bo z tym też się aktualnie męczę (albo mówiąc delikatniej - uczę).

Kamui napisał/a:

być może nie ostatnie...

Żadne ostatnie!

#11 31.12.2018 16:27

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,447

Kamui (nieprzycięta do rozmiarów avatara) wygląda ekstra. Naprawdę podoba mi się kolorystyka (te "bezpalczaste rękawiczki" rządzą), a ogon sprawia wrażenie bardzo puchatego :D. Niezłą pozę też jej nadałaś :).

Aż ciężko uwierzyć czytając komentarze o tym, że Zira wygląda ładnie... a wygląda jednocześnie nie sposób tego rysunku uznać za przedstawiający kogoś innego. Jej wyraz pyszczka oraz wysunięte pazurki nieźle podkreślają jej charakter.

Czekam na dalsze Twoje prace, z chęcią je zobaczę ;).

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman