Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#1 05.10.2017 21:27

Leah
Użytkownik
Data rejestracji: 04.03.2013
Liczba postów: 307

Narcos

Dzisiaj opowiem coś o czymś, co urzekło mnie ostatnimi czasy. Dla fanów akcji :D

"Narcos" to serial oparty na faktach. Tak jak można się domyślić, że chodzi w nim o narkotyki. Fabuła opowiada o powstaniu największego producenta narkotykowego, znanemu światowi - Pablo Escobara, pochodzącego z Medellin. Serial również pokazuje wspólną walkę rządu USA i Kolumbii z bossem.

Ukryta treść

W sezonie trzecim strona dobra i prawa walczy z innym, dużym wrogiem - Kartelem z Cali. Nic więcej mówić nie będę, bo spoilery.

Zachwyca mnie to, jak twórcom udało się odtworzyć niektóre sceny i postacie. Są tak dobrze zrobione! Ich dokładność widać nawet w ubraniach postaci. Są momenty, gdzie po scenie serialu pokazują zdjęcie z akcji, na którym się wzorowali w niej. Wtedy to najbardziej widać. Oczywiście dokładność to nie jedyna zaleta tej serii. Po resztę rzeczy kieruję do samego serialu. ;P
Jak to do siebie niektóre thrillery i filmy akcji mają, jest tam trochę scen brutalnych i i mrożących krew w żyłach, więc ostrzegam.

Seria ma już 3 sezony i oficjalnie dostępna jest tylko na Netflixie, ale spokojnie można go znaleźć w internecie. Poznałam go przez brata i głowy nie mogłam oderwać, tak się wciągnęłam. Teraz trzeba czekać rok na następny sezon.

Narcos - tutaj odnośnik do polskiej strony Wikipedii o serialu.
Narcos Wikia - tutaj skrót i opis wszystkich postaci występujących w serialu oraz inne tego typu, wiki'owe rzeczy.

W spoilerze zamieszczam banner z Netflixa, randomowe screencapy i jeszcze coś.

Ukryta treść

Netflix-Narcos-Social-Marketing-Campaign.jpg
narcos1.jpg
Narcos_TV_Series-985564412-large.jpg
DInzkZeW0AAeJtG.jpg

Szczerze poleeecam. :)

Ostatnio edytowany przez Leah (05.10.2017 21:28)

>> deviantART>> KoziolTerrorysta

Lwo0CTF.giftumblr_lwqc52SwJS1r4zr2vo1_r2_500.gif

#2 05.10.2017 23:09

Maro
Moderator
Data rejestracji: 06.02.2007
Liczba postów: 448

Odp: Narcos

Już dawno myślałam o tym by obejrzeć :D  Twój opis jeszcze bardziej przekonuje!

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman