Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#121 2014-02-02 20:33

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Stary Cmentarz

- No tak, Water mówiła, że powinny się nie obudzić...a jednak. Cóż, powinniśmy znaleźć wyjście.  *Powiedziała i poszła dalej, lecz nagle zapiszczała i zamknęła oczy.*

Offline

#122 2014-02-02 20:39

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Stary Cmentarz

- Dobra Mania, to szukajmy wyjścia *rzekł i nagle krzyknął* - Mania, co się dzieje! *podchodzi do Manii*

Ostatnio edytowany przez GoldenLion (2014-02-02 20:41)

Offline

#123 2014-02-02 20:43

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Stary Cmentarz

*Mania otworzyła oczy i rozejrzała się.*
- Nie nic...wydawało mi się, że był przede mną duch... *Powiedziała i niepewnie ruszyła dalej.*

Offline

#124 2014-02-02 20:46

Venon Yakani (Venon Yakani )
[class=r][b]Fiery Heart[/b][/class]
Lokalizacja: włochy
Data rejestracji: 2013-05-05
Liczba postów: 1,706
Autor/ka awatara: Caro
Mów mi: Venon lub Veno / Ven
Wiek postaci: 16 lat
Cechy szczególne: Na ciele ma liczne tatuaże.
Inne nicki: Eragon905
WWW

Odp: Stary Cmentarz

- Duch... Mania, przez ciebie trochę się przestraszyłem.* rzekł i ruszył dalej za Manią, w dalsza drogę*

Offline

#125 2014-03-02 18:40

Evanlyn (Evanlyn )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-24
Liczba postów: 42
Autor/ka awatara: Dolldivine
Mów mi: Evi, Ev
Partner/ka: - - -
Wiek postaci: Młoda
Cechy szczególne: - - -

Odp: Stary Cmentarz

*Wsyszlam z Nocnego Klubu. Nie wiedzac dokad isc, skierowalam sie przed siebie. Dziwnym trafem nogi przyprowadzily mnie tu. Na cmentarz. Nie taki zwyczajny cmentarz. Byl on dosyc stary.. Szlam powodli przed siebie. Chcialam sie wycofac, zawrocic, ale.. Nie moglam. Cos.. Cos mnie tutaj przyciagalo.. Wiec szlam dalej przed siebie. Stanelam przy jednym nagrobku. Kucnelam i przetarlam zakurzony pomnik. Chcialam odczytac napis. Wycieralam i wycieralam. Pomnik byl dosyc stary. Odkrywaly sie pierwsze litery, ktore tworzylu napis.. Pod napisem powinno byc imie. Znowu zaczelam wycierac. Nie mylilam sie. Imie, a nastepnie nazwisko. *
-Evanlyn Treaty
*Przeczytalam na glos z lekkim zdziwieniem. To bylo moje imie. Dano mi je, po mojej prababce. Ale dlaczego bylo tu wyryte?!.. Postanowilam oposcic to przerazajace miejsce.. Wstalam i zaczelam kierowac sie do wyjscia. Stanelam, gdy sie okazalo, ze tam, gdzie weszlam przedtem, nie bylo wejscia!. Rozejrzalam sie wokol. Cmentarz byl bardzo wielkich rozmiarow. Zaczelam biegac, szukajac wyjscia. Nigdzie nie bylo.. *

Offline

#126 2014-03-02 21:11

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Stary Cmentarz

*Usłyszała kolejne wycia.*
- Teraz najlepiej jest biec i uważać, żeby przypadkiem nie spotkać i na pewno nie spojrzeć w oczy takiemu stworzeniu. *Powiedziała, patrząc na Eragona.*
- Zastanawiam się, gdzie tu jest wyjście. Jeśli tutaj jest wyjście... *Głośno przełknęła ślinę.*

Offline

#127 2014-03-02 23:08

Evanlyn (Evanlyn )
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-02-24
Liczba postów: 42
Autor/ka awatara: Dolldivine
Mów mi: Evi, Ev
Partner/ka: - - -
Wiek postaci: Młoda
Cechy szczególne: - - -

Odp: Stary Cmentarz

*Biegalam wokol.. Chyba wszystkie nagrobki 'odwiedzilam'. W koncu przystanelam. Dziwilo mnie, ze nikogo procz mnie tu nie ma. W tedy kogos poczulam za soba. Odwrocilam sie.*
-Dobrze, ze chociaz Wy tu jestescie!
*Powiedzialam z wieeelkim usmiechem na twarzy. Podeszlam do nich //Mania i Eragon//.*
-Widzieliscie gdzie tu wyjscie?.. Bo ja nie..-
*dodalam z lekkim smutkiem na twarzy. No, nie ma to jak wejsc na cmentarz, z ktorego potem nie da sie wyjsc.. Pomyslalam*

Offline

#128 2014-03-03 23:08

Mania (Mania )
Weteran
Lokalizacja: Magiczny Las
Data rejestracji: 2013-11-18
Liczba postów: 1,294
Autor/ka awatara: Souri
Mów mi: Mania/Maniana
Wiek postaci: Nastoletni
Cechy szczególne: Grzywka

Odp: Stary Cmentarz

*Mania wystraszyła się. Szybko spojrzała na lwicę. Zaczęła dyszeć.*
- Przestraszyłam się... Nie wiem czemu się tak cieszysz, ale powodów do uśmiechu nie ma. Słyszysz te wycia? Te stworzenia...jeśli spotkasz jakiegoś psa, koniecznie ucieknij i nie patrz im w oczy.... *Rozejrzała się.*
- A co do wyjścia, właśnie go szukamy. Jestem Mania.

Offline

#129 2014-09-01 13:49

Shantee (Shantee )
Użytkownik
Lokalizacja: Polska :p
Data rejestracji: 2014-08-28
Liczba postów: 119
Mów mi: Shan
Wiek postaci: 4 (czyli 20)
Cechy szczególne: Nieśmiała

Odp: Stary Cmentarz

*Jasna mała lwica Shan przybiegła zdyszana. Zobaczyła cmentarz i kilka lwich cieni*
- Znowu! Już nigdy nie pójdę do lasu, żeby znów się zgubić!... Halo? Ktoś tu jest??

//Wielka litera dodana. ~FL//

Ostatnio edytowany przez FireLion (2014-09-01 15:09)

Offline

#130 2023-08-12 00:22

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Stary Cmentarz

// RESET TEMATU //


*Słońce chyliło się ku zachodowi, a dość silny wiatr szeleścił gałęziami drzew i krzewów gdy przybyła na miejsce. Podniosła trzymaną w łapie mapę okolicy. Spojrzała na nią i przed siebie. Na nią i przed siebie. I jeszcze raz.*

- No, osobliwe miejsce na organizację miejsca do biwakowania. :pokerface: Ale nieszczególnie mam już wybór, nie zdążę dotrzeć do innych miejsc przed zmrokiem... *powiedziała tuptając powoli między niszczejącymi nagrobkami. Ktoś w okolicy zapomnianego cmentarza przygotował miejsce na namioty i ognisko.*

- Co prawda klimat może nawet pomóc, jeśli będziemy mieli zapas drewna na całą noc. Nie zaszkodzi jej przegadać, zamiast spać... w takiej okolicy.
*Zrzuciła bagaże i zaczęła zbierać drewno i chrust, odczytując przy okazji nazwy lokatorów tutejszych podziemnych nanokawalerek.*

Offline

#131 2023-08-12 00:29

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri/MadKakerlaken
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

Odp: Stary Cmentarz

*Tymczasem w jednym z tych „mikroapartamentów” siedział... czy też leżał lew. Lew ten zastanawiał się, gdzie właściwie jest, czemu jest tu tak ciasno, jak się stąd wydostanie... i czy wciskanie „Szczęśliwy traf” w teleporterze, to był najbardziej błyskotliwy z jego pomysłów. Usłyszawszy jakieś kroki na zewnątrz odezwał się wtenczas.*
Halo! Jest tam kto?

Offline

#132 2023-08-12 16:07

Krävariss(Krävariss)
Użytkownik
Lokalizacja: In the Land of Ooo
Data rejestracji: 2021-12-10
Liczba postów: 13

Odp: Stary Cmentarz

- No nie! Co za bezczelność!
Odgłos kroków dobiegających znad podziemnego królestwa ducha cmentarzyska już sam w sobie jeżył sierść na jej karku, lecz nagłe, wręcz błyskawiczne pojawienie się nowej duszyczki głęboko po ziemią, w samym sercu jej cudownie cichego, spleśniałego domu - tego było już za wiele. Wybudzona z krótkiej wieloletniej drzemki, lwica Roho postanowiła zaczaić się i wyjrzeć spod ziemi, któż to taki zakłóca spokój jej oraz jej martwych poddanych. Wyczuwała na swoim terytorium dwie dusze, świeżutkie jak soczysty owoc na krzaku, wciąż uwięzione w miękkich, ciepłych ciałach. A ona zamierzała je odnaleźć, choćby przeszukanie ogromnego labiryntu kruszących się nagrobków miało jej zająć całą wieczność.

Offline

#133 2023-08-14 21:01

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Stary Cmentarz

*Zamarła słysząc stukanie... zza krzaków ale z dołu...* Nie no... Ja to mam "szczęście". *Rozejrzała się za jakimś kijem i chwyciła pobliski konar, który jeszcze wyglądał na nie rozłożony.*
- Kto tam? Czemu się chowasz? *Zastanawiała się czy udało się jej ukryć drżenie głosu.*

Offline

#134 2023-08-14 21:30

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri/MadKakerlaken
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

Odp: Stary Cmentarz

*Usłyszał damski głos zadający pytanie tak jakby „z góry”*
Ja? Nie chowam się... właściwie usiłuję ustalić gdzie jestem.

*Próbuje się poruszyć, ale jedyne co uzyskał to stuknięcie drewnianym wiekiem trumny o pękniętą, acz nadal ciężkawą płytę nagrobną.*
W to sumie jest tu dość ciasno... i ciemno... i byłoby mi miło jakbyś mi pomogła się stąd wydostać.

Offline

#135 2023-08-14 22:47

Krävariss(Krävariss)
Użytkownik
Lokalizacja: In the Land of Ooo
Data rejestracji: 2021-12-10
Liczba postów: 13

Odp: Stary Cmentarz

- stuk stuk stuk -
*Usłyszała w oddali. Nie było wątpliwości - ktoś zaczaił się w grobie... od środka! Roho zdała sobie sprawę, że intruz zgniótł swoim ciężarem i tak kruszący się już szkielet starego Maćka, z którego duszą o północy grywa w karty. Z furią ruszyła w tamtą stronę*
- Zapłacisz za Maćka, intruzie!

Offline

#136 2023-08-16 20:40

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Stary Cmentarz

*Zbliżyła się do źródła głosu, kolejnego niszczejącego grobu po drugiej stronie krzaków. Popukała w wieko.* - Tu jesteś? A skąd mam wiedzieć że nie jesteś w połowie rozkładu?... Dobra, nie droczę się już. xD Wydaje mi się że rozpoznałam głos. *Wsadziła w dziurę płyty trzymany konar tak by uzyskać dźwignię do podważenia jednej z połówek kamienia.*

Offline

#137 2023-08-16 21:49

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri/MadKakerlaken
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

Odp: Stary Cmentarz

*Usłyszał pukanie w pokrywę.* Tak, tu jestem... gdziekolwiek to jest!
//XD//

*Skojarzył czyj głos właściwie słyszy i poczuł ulgę, że nie zdany jest na łaskę jakiejś obcej mu osoby.*
Eeee.... a co masz na myśli mówiąc o rozkładzie?

Offline

#138 2023-08-31 20:20

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: bool boyfriend = 1;
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: pierdoła
WWW

Odp: Stary Cmentarz

MMMMGGGH *Dużym wysiłkiem zrzuciła część płyty nagrobnej i odsłoniła... no oczywiście trumnę. Trzymała się jeszcze w kupie ale było widać, że tu już siła samej łapy wystarczy. Niby głos sugerował, że to co ją tam przywita to nie będzie czaszka, ale na wszelki wypadek zamknęła oczy i pociągnęła za wieko.*

Offline

#139 2023-09-07 20:52

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri/MadKakerlaken
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

Odp: Stary Cmentarz

*Wówczas przebywającego w drewnianej kołysce lwa oślepiło światło - niby był to już zachód, ale z takich ciemności w jakich przebywał, nawet zachodzące słońce do tego wystarczyło. W efekcie oślepienia nie widział kto dokładnie go uwolnił, ale odruchowo wyciągnął przed siebie ręce w geście podzięki... Jednakże nie zauważył w tej całej radości, leżącego na nim szkielet poprzedniego lokatora tego pudła, w efekcie oczom Kiary ukazał się podnoszący się szkielet z futrzastym elementem tuż za sobą.*

//Nawiasem mówiąc podoba mi się irlandzkie określenie trumny „wooden onsie” - drewniana (jednoczęściowa) piżamka xD//
//Obstawiam, że jesteśmy tu takimi semi-anthro - już dwunożni, ale raczej palcochodni i traktujący ubrania bardziej jak akcesoria jak np. Kaczor Donald?// /Indeed ~Kiar/

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman