Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#61 28.10.2019 17:41

BiP
Użytkownik
Data rejestracji: 30.07.2019
Liczba postów: 41

Odp: W co aktualnie gracie?

Ja ostatnio wróciłem do gry w "Prey" na PC i mimo iż poprzednio się wynudziłem i odbiłem się od tej gry, to teraz gra mi się super w to. Na PS4 natomiast gram w spoko gierkę "Greed Fall", serio dobry rpeg, z dość nierówną grafiką, bo raz dobra, a raz piksele, niewidzialne ściany, lub blokowanie się postaci, nie mniej gra wciąga i gorąco polecam. Jednak lepiej grać na konsoli w to z dwóch powodów, można to potem sprzedać, bo gra nie ma otwartego świata, dlatego raczej nie zachęci do ponownego jej przechodzenia, a do tego na PC ponoć strasznie tą grę tnie i to nawet na mocnym sprzęcie. Dlatego jak ktoś ma wybór, to niech wybiera konsolową wersję.

CBDPMFl.gif

#62 28.10.2019 22:25

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,501

BiP napisał/a:

Ja obecnie cisnę 
PC w Assasin's Creed Odyssey, BFV, WW3, Armello, Dying Light DLC,
PS4 w Fallout 4, Resident Evil 2, Red Dead Redemption 2, A Plague Tale, Greed Fall

Częściowo się nasze gry pokrywają, ostatnio grywam (w szczątkach wolnego czasu) w Fallouta 1.5 (modyfikacja do Fallouta 2) oraz w Resident Evil 2 (z tym, że ja gram w wydanie na PSX, a nie odświeżone).

BiP napisał/a:

[...]do tego na PC ponoć strasznie tą grę tnie i to nawet na mocnym sprzęcie. Dlatego jak ktoś ma wybór, to niech wybiera konsolową wersję.

Jak widzę nieudolnie wykonane porty między platformami do dziś są zmorą graczy :/.

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#63 29.10.2019 17:41

BiP
Użytkownik
Data rejestracji: 30.07.2019
Liczba postów: 41

Ibilis napisał/a:

Jak widzę nieudolnie wykonane porty między platformami do dziś są zmorą graczy .

A no niestety, nie jest to tak częste jak dawniej, ale się zdarza nawet dziś.

CBDPMFl.gif

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman