Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#61 16.03.2020 14:51

Herd
Użytkownik
Data rejestracji: 16.03.2020
Liczba postów: 15

Odp: Przystanek Woodstock / PolAndRock

Na woodstock, znaczy się polandsrock jeżdżę nieprzerwanie od 10 lat, każdych wakacji niezależnie od pogody i sytuacji życiowej tudzież materialnej. Praktycznie każdego roku rozbijamy całkiem spory obóz mniej więcej po środku tzw. patelni czyli miejsca bez żadnego cienia i schronienia o ile sobie czegoś nie zbudujesz xD zawsze mamy te same flagi celem rozpoznania i punktu orientacyjnego: tęczowa flaga, misiowa flaga (tęcza tylko bardziej w odcieniach brązu) oraz myszkę miki w wersji Punishera.

I know what people say about you
They say the same about me

#62 16.03.2020 20:19

Maro
Moderator
Data rejestracji: 06.02.2007
Liczba postów: 448

Patelnia, odważnie! Ja się na to nigdy nie odwazylam, stadny obóz od zawsze mamy w lesie. Od niedawna w obozie jest hamak i prysznic, a to trzeba gdzieś powiesić.
Przy tak podobnym woodstockowym stażu (bo ja już byłam z 9 razy chyba) to myśmy się może nawet kiedyś mijali xD

#63 16.03.2020 20:51

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,815

Ładnie państwo Weterani. ^_^
Ubolewam, że jeszcze nie dotarłam, temat wciąż w planach. Też obstawiałabym raczej las niż otwartą przestrzeń, chyba ciężko buduje się duże i prowizoryczne zadaszenia, a nie przypuszczam, żeby ktoś woził cały stelaż jakiejś altany. Chociaż... a może jednak? xD

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#64 16.03.2020 21:07

LauvaTai
Administrator
Data rejestracji: 04.01.2013
Liczba postów: 829

Wożą, ale to najczęściej poza oficjalnym terenem lub na Malinowskiego. Widuje się naprawdę spore namioty ogrodowe. Jedyne czego brakuje w lesie to słońca w ilości pozwalającej na produkcję prądu. Ale z tym ostatnio w naszym obozie nie jest tak źle ;)

"And then one day you find
Ten years have got behind you
No one told you when to run
You missed the starting gun"
Lauva w wersji lwiej (dzięki Caro!)

#65 17.03.2020 11:54

Herd
Użytkownik
Data rejestracji: 16.03.2020
Liczba postów: 15

Maro napisał/a:

Przy tak podobnym woodstockowym stażu (bo ja już byłam z 9 razy chyba) to myśmy się może nawet kiedyś mijali xD

Bardzo możliwe xD świat jest mały, na woodstocku poznałem masę ludzi z różnych światów, co ciekawe udało mi się poznać nawet parę osób z fandomu zupełnie przypadkiem rozmawiając o początkach w internecie i zainteresowaniach, było to odrobinę przerażające a jednocześnie super urocze, ale też taki jest efekt rozbicia obozu na widoku :tak:

Kiara 0, My przyjeżdżamy dużo wcześniej celem wybudowania sobie chociaż prowizorycznego zadaszenia, które w przeciągu doby przeistacza się w całkiem solidną i sporą konstrukcję z 10 metrowej plandeki z ciężarówki xD Na kilka dni przed festiwalem można śmiało wjechać autem jak kiedyś i przywieźć na co masz tylko ochotę. Ludzie przywożą całe kanapy, wersalki, budują rusztowania i piętra, totalny kosmos xD
Patelnia jest bardzo fajną lokalizacją głównie z uwagi na łatwy dostęp do infrastruktury. Toalety, natryski, gastro. Jeśli jednak chodzi o warunki pogodowe to jak wiadomo Lwy lubią ciepło, ale bez przesady. O ile pobudka o 8:30 w słoneczku jest naprawdę fajna, o tyle czas snu czyli zaleganie nad ranem niesie za sobą swoje konsekwencje. Nie życzę nikomu ciężkiego kaca w takich warunkach.  Festiwal na ogół startuje między środą a czwartkiem i trwa 3 dni. My spędzamy tam ponad tydzień, głównie dlatego, aby zaklepać stałą miejscówkę, a poza tym Woodstock/Polandrock jest dużo najfajniejszy zanim się zacznie. Nie ma jeszcze takich tłumów, poznajesz na spokojnie swoich sąsiadów, pomagacie sobie nawzajem dzieleniem się narzędziami i bimbrem. Ma to swój urok, już nie wspomnę ile razy uszkodziłem zawszenie w jakimś aucie, żeby to wszystko zwieźć. 

LauvaTai, Jedyny prąd jaki jesteśmy w stanie wytworzyć to duże ładowarki słoneczne generujące maks 24 volt. Powerbanki, smartfony są zabezpieczone. Jedynej rzeczy jakiej mi osobiście zawsze brakowało to czajnik xD ale z tego co widać jak rozwijają się niektóre obozy i jak wielke panele słoneczne przywożą ze sobą to coś czuję, że to tylko kwestia czasu :sweat:

I know what people say about you
They say the same about me

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman