Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2012-04-20 23:35

Source
[center][img]http://img62.imageshack.us/img62/9482
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Data rejestracji: 2012-02-26
Liczba postów: 1,943

Heroes might and magic 5

Jeżeli znajdą się (mam wielką nadzieję) na forum fani całej tej serii strategii, mogą wyrzucać to, ze to trzecia część jest najlepsza, kultowa, itd. Nie oponowałbym, ale piątka jest bliższa naszym czasom, i może się bardziej spodobać osobom, które nie są zaznajomione z serią. Otóż Heroes might and magic 5 jest typową strategią turową, w której rozbudowujemy miasta, eksplorujemy naszymi bohaterami świat i oczywiście prowadzimy wojny. Cała podstawowa wersja gry zawiera 6 kampanii (Dla każdej z 6 ras.) po 6 misji. Warto zapoznać też się z dwoma dodatkami: Kuźnią przeznaczenia oraz z Dzikimi hordami. Po za kampaniami mamy tryb gry dowolnej (bez konkretnej fabuły, decydujemy jaką rasą gramy i wybieramy sami mapę.) oraz pojedyncze scenariusze, wprowadzające fabularne ciekawostki do  świata gry. Skoro jestem przy fabule, to trzeba zaznaczyć, ze jest ona ogromnym walorem gry. Wielowątkowa, ciekawa i często dość dramatyczna -zaznajamiamy się z nią, patrząc z wielu różnych punktów widzenia. Nie jest to drogi tytuł, ze względu na jego leciwość (2005), jednak jako, że grafika jest mocno rysunkowa (Ale nie aż tak jak np. w King's Bounty.), a grywalność świetna, zdecydowanie warto zagrać.


thinbannerrhea.png     tU4DV     NyQD0
thinbannerbuwaro.png     hQrhb     TJYJc
thinbannerkieri.png     c5P7h

Offline

#2 2012-04-24 11:41

Dagor
Moderator
Data rejestracji: 2012-01-09
Liczba postów: 3,782

Odp: Heroes might and magic 5

Mi cała seria jest bardzo dobrze znana. Osobiście uważam  "Heroes of might and magic 5" jest drugą z najlepszych kontynuacji, ale i tak nie pobije kultowej do dziś części 3. Jest to bardzo interesująca gra i co jest jej wielką zaletą można w nią grać z przyjaciółmi. Mimo iż zawiodłem się na 4 części, Heroes 5 okazały się dużo lepsze. Rozgrywka stała się bardzie ubogacona i zdecydowanie dłuższa. Polecam ją wszystkim fanom fantasy i strategi  turowej. ;)


"Pochwyć w swe ręce broń,
precyzyjnie wyceluj w ten pełen sprzeczności świat
i bez wahania pociągnij za spust!"
Moderator w działach: Nasze Lwie Stado i Stado

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman