Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2011-11-24 00:03

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

Iluminaci/Masoni

A wiec zacznę co nich wiecie co o nich sądzicie bujda czy prawda kontrola czy wolność tutaj kogoś zacytuje


Chcę Cię prosić w tym miejscu jedynie o to, by Twoje spojrzenie na świat stało się bardziej krytyczne. Proszę, byś pod wpływem treści zawartych na tej stronie przeanalizował i wyciągnął wnioski dla samego siebie - byś miał otwarty umysł. Jeśli to możliwe a wierze, że tak, popatrz na to co tu napisałem jak na informacje, które mogą dać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub chociaż część z nich. Zapomnij wszystko "co zostało oficjalnie powiedziane", wiadomości "wyuczone w szkole", co "usłyszałeś w radio", co "zobaczyłeś w telewizji", co "powiedzieli politycy" itp. - tylko na chwilę. Zacznij myśleć dla siebie tylko przez chwilę.

Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami. Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, zapewnieniem bytu rodzinie. Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów. Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków - stworzenie New World Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi. Ponieważ rządzenie i sterowanie ludźmi oraz pieniądze są dla Iluminatów prawdziwą religią, dla której osiągnięcia wykorzystują wszelkie dostępne im narzędzia.

Jest to bardzo stary plan, ci sami potomkowie więzów krwi, Iluminaci, działają od tysiącleci. Nie próbuję przekonać Ciebie, że znam całą prawdę albo wszystkie plany Iluminatów, ale jestem przekonany, że program kontroli całego świata i stworzenie Jednego Światowego Rządu, jest bardzo starym celem dla tych ludzi, który obecnie realizuje się na naszych oczach. Widzą nas jako obywateli gorszej klasy do tego stopnia, że nie obchodzi ich czy żyjemy, czy mamy umrzeć - najważniejsza dla nich jest esencja władzy nad życiem naszym i światem materialnym. W przyszłości chcą stworzyć globalne społeczeństwo, w którym będziemy nie więcej niż niewolnikami finansowymi, których mogą traktować jak chcą i zabić kiedykolwiek zechcą.

Iluminaci (The Illuminati) to bardzo tajemniczą grupą okultystycznych praktyków, którzy istnieją od tysięcy lat pod różnymi nazwami tajnych organizacji, a korzystają z żydowskiej kabały i starodawnej wiedzy, jako sposobu do podporządkowania sobie reszty społeczeństwa. Nie są to młodzi klubowicze lub grupa bogatych starców, która próbuje uzyskać ekscytację w życiu, to coś znacznie większego i bardzo groźnego. Jest to wyjątkowo dobrze zorganizowana organizacja składająca się z ludzi bardzo wpływowych. Ci ludzie są Super zamożni i stoją ponad prawem od wieków. Wielu z nich nawet nie pojawić się na liście najbogatszych ludzi na świecie - są ukrytymi szarymi eminencjami pomagającymi za sznurki władzy. Łączy ich jedno: władza, pieniądze i kontrola.

Obecnie mamy do czynienie z procesem mającym na celu zmniejszenie populacji świata. Dlaczego? W celu ratowania samej Ziemi i jej bogactw oraz łatwiejszego utrzymania. Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół Ciebie, pytaj o przyczyny tego zamieszania. Obecnie nasze myśli są kontrolowane, jesteśmy oszukiwani i staliśmy się niewolnikami dla tych super - bogatych rodzin poprzez kredyty, większość z nas nawet tego nie zauważa, a gdy już coś usłyszy nazywa to teorią spiskową, ale w przyszłości będąc w ich rękach - nasz los będzie gorzki.

Ta witryna internetowa posiada określony cel. Przede wszystkim będę próbował przedstawić prawdę o świecie polityki i gospodarki, które nigdy nie będą publikowane w czytanej przez Ciebie gazecie, oglądane w telewizji czy słyszane w radio. Wierzę, że zdobędziesz wystarczająco dużo informacji z tej witryny w celu uzyskania pełnego obrazu tego, co się dzieje i kto pociąga za struny władzy. Postaram się, pokazać to, co jest ostatecznym celem dla Iluminatów, pokazać metody walki z tym złem w bardzo skuteczny sposób, bez użycia przemocy i jakiejkolwiek broni. Tak, jest to możliwe i faktycznie jest to jedyny sposób walki o Nasz byt! Mówię przede wszystkim o wiedzy i mówieniu głośno o tym, co się dzieje wokół Nas. Jeśli spojrzysz na to z otwartym umysłem sądzę, że po pewnym czasie nie będziesz mieć wątpliwości, że tajny rząd rzeczywiście stara się stworzyć wrogi nam Nowy Porządek świata (New World Order), w którym nie będzie panować miłość i dobrobyt, ale wyzysk i niewolnictwo finansowe.

strona http://www.iluminaci.pl/
       
dobra koniec cytatu co o tym sądzicie   
ja w to wieże to za bardzo podejrzane aby było to kłamstwo kilka rzeczy jest kłamstwem ale oni istnieją  dobra teraz wy

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-11-24 19:37)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#2 2011-11-25 17:27

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Iluminaci/Masoni

Wreszcie ktoś o tym napisał... ale oczywiście trzeba pamiętać, że wszystko co o nich piszą nie musi być prawdą.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#3 2012-05-25 10:23

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Iluminaci/Masoni

Zastanawia mnie czy na pewno Masoni i Iluminaci to to samo... jakoś iluminaci mi się kojarzą wyłącznie z walką z Kościołem a to za sprawą "Aniołów i Demonów".

//~Helbi//


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#4 2012-07-20 13:53

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Iluminaci/Masoni

Zależy od towarzystwa. Jedni mówią, że to samo a drudzy, że to dwie inne rzeczy.
Według mnie jest to jedna wielka mafia.
Polecam film "Wezwanie do Przebudzenia". Chyba najlepszy film na ten temat.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#5 2014-06-05 17:12

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Iluminaci/Masoni

Z tego co ja słyszałem, to to nie jest to samo. Ale są podobne.

Czy wierzę? Myślę, że jakaś prawda w tym jest. A ile jej jest, to się nie zastanawiałem.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#6 2014-06-06 13:23

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Iluminaci/Masoni

Łoo Illuminati! Mnie przeraża to, że ich symbolika powoli pojawia sie niemal wszędzie.

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman