Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#61 2009-01-20 13:47

kiara
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-01-09
Liczba postów: 245

Odp: Gusty

o fuj jak można. Nati chodzi ci o siwusa z mojej klasy


Dr House

Offline

#62 2009-10-24 15:28

Axel
Użytkownik
Lokalizacja: Biłgoraj
Data rejestracji: 2009-09-22
Liczba postów: 310
WWW

Odp: Gusty

W penym momencie była dyskusja o emo.
Teraz ja - oceniacie ogół. Nie macie znajomych, którzy noszą grzywki, mocny makijaż i słuchają emo? Ja osobiście, mam kilkoro. I nie uważam ich za nachalnych, idiotów czy jeszcze jak ich tam określacie. To zwyczajni, choć cisi ludzi, artystyczne dusze - tak jak ja ( no, nie jestem cicha) a co do stylu bycia - nie każdy emo sie tnie i wyje nad sobą, bo rozwiązały mu sie sznurówki.
Jako pedagog mam styczność z różnymi ludźmi i powiem wam, że taka mała a la Doda może być bardziej zagubiona od mrocznego emo, który niejednokrotnie wie, jak poradzić sobie w dość głupiej sytuacji...

Muzyka EMO? Lubię. Bardzo.

Offline

#63 2009-10-28 20:43

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: Gusty

Niech i sobie będą, nic do nich nie mam, byle z dala ode mnie^^ Jam zwykły hetero xD

Offline

#64 2009-10-29 16:25

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Gusty

Nie  mam o nich dobrej opinii , lepiej żebym nie spotkała żadnego na swej drodze , gdyż dla mnie to jest chore -_-" ostatnio patrzyłam na Wiadomości jak czytają dzieciom w przedszkolu o 2 pingwinkach samcach co wychowują dziecko ,  płakać się chce! Gdyby Pan Bóg chciał , żeby mężczyźni łączyli się w pary to nie stworzyłby kobiety , proste. Nawet zwierzęta potrafią zachować równowagę , w zoo zdarzają się przypadki , że zwierzęta się przytulają lub dotykają , ale to zachowanie stadne do jasnej ciasnej! ><
Gdyby w czasach Hitlera żyli tacy odmieńcy zostaliby niezwłocznie rozstrzelani i jak dla mnie dobrze.
A tutaj wielka tolerancja , pewna kobieta w sklepie nazwała swojego sąsiada ( geja) zboczeńcem i musiała mu zapłacić kilka tysięcy złotych , ponieważ tak orzekł sąd -_-" Mało tego teraz geje , lesby chcą teraz adoptować dzieci , powiedzmy , że się im udało ( Boże uchowaj!) to dziecko zapytane w szkole o rodziców odpowie " Nie mam tatusia (mamy) tylko dwie mamusie ( tatusiów)" pff...jeszcze parady urządzają , a policja ich chroni >.>"  Powinni ich zamknąć - takie jest moje zdanie.


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#65 2009-10-30 09:33

Axel
Użytkownik
Lokalizacja: Biłgoraj
Data rejestracji: 2009-09-22
Liczba postów: 310
WWW

Odp: Gusty

Geje?
Toleruję, owszem. Mam jednego znajomego geja, nawet nie wyobrażacie sobie, jak są dyskretni, potrafią być wspaniałymi przyjaciółmi.
Chociaż i moja tolerancja ma pewne granice. Ah, Natira, no właśnie a propos emo jeszcze - racja.

Offline

#66 2009-10-31 01:41

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Gusty

Shadow napisał/a:

Gdyby Pan Bóg chciał , żeby mężczyźni łączyli się w pary to nie stworzyłby kobiety , proste.

Gdyby Pan Bóg chciał to ludzie nie toczyliby wojen a świat byłby mlekiem i miodem płynącą oazą. Jak widać jest z niego niezły leń skoro zrobił taki bajzel...

Shadow napisał/a:

Gdyby w czasach Hitlera żyli tacy odmieńcy zostaliby niezwłocznie rozstrzelani i jak dla mnie dobrze.

Tak dobrymi przykładami są Gerhard Rossbach, Edmund Heines, Ernest Roehm, Hermann Goering oraz wielu innych oficerów SA oraz SS.
Geje co prawda trafiali do obozów ale panowie oficerowie mieli przysłowiowe życie jak w Madrycie. Zresztą Hitler kazał eliminować wszystko co jest nie aryjskiego pochodzenia, więc geje nie byli jedynym daniem w menu zagłady.


Shadow napisał/a:

Powinni ich zamknąć - takie jest moje zdanie.

A za co ? Nasze kochane Polskie prawo jest już tak bezsensowne i bezmyślne że wcale nie zdziwiłoby mnie gdyby faktycznie zaczęli ich zamykać.
Moim zdaniem równie dobrze powinni zamykać wyznawców Ojca Rydzyka oraz innych fanatycznych katolików, w końcu czynią o wiele więcej zła niż geje...



Osobiście nic do nich nie mam, skoro nie mają nic do mnie ja również nie mam nic do nich. Obecnie mieszkam (nie na stałe ) w Holandii od 2 lat, a sytuacji z homoseksualizmem nie trzeba chyba przedstawiać. Holendrzy są doprawdy iście imponującymi ludźmi jeśli chodzi o tolerancję, bo to co można tu zobaczyć na co dzień w Polsce spotkało by się z natychmiastową krucjatą. Mam również sąsiadów którzy są gejami (mąż Ian, żona Richard zawsze mnie to bawi XD ) i nie powiem żeby na co dzień byli jakimiś perwersyjnymi zboczeńcami, choć przyznam szczerze że czuję się bardzo niezręcznie w ich obecności XD
Jeśli o mnie chodzi to niech sobie tam robią między sobą co im się żywnie podoba, jest to co prawda dla mnie dziwne ale taki już jest człowiek - zawsze szuka nowych "rozwiązań" w życiu :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#67 2009-10-31 11:07

Shadow
Użytkownik
Lokalizacja: Sicz Zaporoska.
Data rejestracji: 2009-04-20
Liczba postów: 763

Odp: Gusty

1. To ludzie zrobili sobie taki bajzel , nie Bóg. Świat kiedyś był rajem , nie było wojen i wszyscy byli happy , jednak ludzie okazali nieposłuszeństwo i musieli zostać ukarani xP
2. Rozmowa dotyczyła gejów , więc niepotrzebnie pisałabym o innych  ofiarach , jak to ująłeś " dań w menu zagłady" , nieprawdaż?
3. Pytasz się za co? Odpowiedź prosta : To jest po prostu dla mnie ( i nie tylko ) chore >.>" - zapewne uznasz to za błahy powód , ale dla mnie ( i nie tylko) takie jest .  Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje.
Mnie fanatyczni katolicy też irytują , oj tak --"
Jednak sam przyznaj , że ubieganie się gejów o adopcje dzieci to nienormalny pomysł -,-"

Przez jakiś czas mnie chyba nie będzie na forum ( może tylko na chwilkę wejdę) , więc nie będę pisać postów...


,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

Offline

#68 2009-10-31 20:27

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Gusty

Shadow napisał/a:

1. To ludzie zrobili sobie taki bajzel , nie Bóg. Świat kiedyś był rajem , nie było wojen i wszyscy byli happy , jednak ludzie okazali nieposłuszeństwo i musieli zostać ukarani xP

Dlatego właśnie uważam że każdy jest bogiem dla samego siebie, gdyż to my decydujemy o wszystkich naszych działaniach.


Shadow napisał/a:

Jednak sam przyznaj , że ubieganie się gejów o adopcje dzieci to nienormalny pomysł -,-"

Też uważam że to nie najlepszy pomysł tak samo jak ich ubieganie się o tolerancję. Skoro już mają odmienne upodobania to niech robią to po cichu, pokazując to przed publiką sami sobie robią problemy.
A jeśli chodzi o adopcję to już są różne zdania, ale osobiście to wolałbym pozwolić parze homoseksualnej na adopcję niż oddać dziecko do rodziny w której miałoby znacznie gorzej (np alkoholicy czy inne popaprańce ) To że geje mają inne skłonności seksualne nie świadczy od razu że są gorszymi ludźmi.


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#69 2009-11-20 20:25

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Gusty

Ja się nie wypowiadam.
Czasami się ludziom nie dziwię bo sam się ubieram w stylu gotyckim i ludzie nie siadają obok mnie np. w autobusie i wiecie co jakbym był na ich miejscu to sam bym się bał. Geje i Emo...... hmmm........... kim jestem żeby ich oceniać. !!! Większość ludzi po prostu krytykuje bo nic nie rozumie, wiem to z doświadczenia.


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#70 2012-06-12 11:19

Amstazu
ZBANOWANY
Lokalizacja: Dzika sawanna
Data rejestracji: 2012-04-04
Liczba postów: 85

Odp: Gusty

ME GUSTA są takie:

Ulubione postacie z króla lwa
-Kovu
-Simba
Ulubione kolory
-Czarny
-Czerwony
-Zielony

Nie chcę mi się więcej pisać bo mam ich tysiące  :good:


Pixie/Amstazu to jedna osoba. Ban za kradzieże artów

Offline

#71 2014-06-05 17:08

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Gusty

Kowuś, dokładnie. Ludzie krytykują przez niewiedzę.

A tak w ogóle, to miałem okazję rozmawiać z osobami, które są innej orientacji, miałem okazję rozmawiać z emo. I stwierdzam, że nie należy wszystkich wkładać do jednego wora. Bo czasami może się okazać, że takie osoby są bardziej "normalne" to tych, których się uznaje za "normalnych".


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman