Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#1 09.05.2020 18:20

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,501

Historyjka z losowych kadrów - zabawa forumowa

//Sam nie wiem, czy bardziej tu ten temat pasuje, czy do gier forumowych.//

Ostatnio szukając jednego kadru z KL2 na pridelands.eu przyszedł mi do głowy pomysł na zabawę.
Ponieważ na zakładce każdego filmu wprowadzony jest podział na sceny, a dla każdej z nich wyświetlona miniaturka losowego kadru daje to pewien potencjał twórczy.
Wystarczy wejść na stronę poświęconą konkretnemu filmowi z duologii (no dobra, trylogii, choć ja KL1 i 1/2 nie uznaję ;P) i zrobić zrzut ekranu (gdy wczytają się grafiki).
Następnie wybieramy kilka kadrów i wykorzystujemy je do opowiedzenia krótkiej (5-6 zdań) alternatywnej historii.
Przykładowo z zestawu który wylosowałem:
761498c247541.jpg
Wroga Lwiej Ziemi Zira (1) zgodziła się na pokój. Jednakże warunkiem było wydanie jej najstarszego syna Nuki (2) za córkę króla - Kiarę (3). Jednakże odrzuciła (4) ona zaloty i uciekła z Lwiej Ziemii (5). Gdy widmo wojny zawisło nad Lwią Ziemią (6) Kiara wróciła i zgodziła się poświęcić dla swego Stada. Jednakże dzięki przeprowadzonym negocjacjom Kiara mogła wybrać za którego z synów Ziry wyjdzie i natychmiast wybrała młodszego, acz przystojniejszego Kovu (6). KONIEC

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman