Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Król Lew znowu w kinach!

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#1 25.08.2019 13:13

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 220

The promised Neverland - Yakusoku no Neverland

11-letnia Emma razem z innymi dziećmi mieszka w sierocińcu Grace Field House. Jest to miejsce wyjątkowe – opiekująca się nimi Mama jest miła i czuła. Wszyscy są szczęśliwi, żyjąc razem. Tylko dlaczego dom otacza mur? Dzieci od czasu do czasu znajdują nowych rodziców, znikając wtedy z życia swoich przyjaciół na zawsze. Teoretycznie wszystko jest tak, jak powinno. Tylko dlaczego dzieci codziennie muszą wypełniać testy? Ale po co się tym przejmować, wszystko jest dobrze...

...do dnia, w którym sierociniec opuszcza mała Conny. Zostawiła swojego pluszowego króliczka, co szybko zauważa Emma. Razem z najbliższym przyjacielem, Normanem i zarazem swoim rówieśnikiem, postanawia pójść do bramy wejściowej, na co dzień zawsze zamkniętej, aby oddać własność dziewczynce. To w tym momencie następuje największy szok w ich życiu – sierociniec to tak naprawdę farma, na której dba się o pokarm dla demonów. Są nim – niespodzianka –dzieci. Od tej pory rozpoczyna się gra na śmierć i życie, w której stawką są mieszkańcy sierocińca, a przeciwnikiem Mama, za maską miłości kryjącą swoje prawdziwe oblicze. Emma, Norman i Ray rozpoczynają rozgrywkę. Pytanie tylko, czy trójka 11-latków jest w stanie uratować przeszło trzydziestkę dzieci, nie mając pojęcia, jak wygląda świat zewnętrzny?

Ogólnie bardzo polecam to anime tak samo, jak i mangę. Trzyma w napięciu, soundtracki są boskie oraz kreska jest ładna.

PromisedNeverland__Header.png

dd4erfv-ce91b32f-55c1-414a-9870-7805d79e8e29.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzBmNjhhOGFlLWVjYzQtNDIzZi05ZjY4LTkxMzdmMzY1NDVjM1wvZGQ0ZXJmdi1jZTkxYjMyZi01NWMxLTQxNGEtOTg3MC03ODA1ZDc5ZThlMjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.jgM316kNU0DyHY3P2xVebkdc2PDE_oD6sdV5RnUtV3s

“Hey,Mom.Why did you give birth to me?”
~Ray

#2 26.08.2019 17:44

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 07.08.2010
Liczba postów: 195

Odp: The promised Neverland - Yakusoku no Neverland

Bardzo dobre anime, które najlepiej ogląda się w słuchawkach i po zmroku. Moja ulubiona postać to Izabela, jest dobrze skonstruowana i mimo wszystko wzrusza.

Manga jest równie dobra, obecnie nie czytam mang bo szkoda mi czasu, ale na pewno wrócę do tego, gdy znów zacznie się rok akademicki a wraz z nim dojazdy.

sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

#3 28.08.2019 12:41

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 220

Czy wzrusza to nie wiem, dla mnie jest postacią neutralną, bo to co robiła z dziećmi to dla mnie szok. Wiem, że musiała to robić, ale zdobyła u mnie kolejny minus za chęć wysłania swojego własnego syna. Niby na końcu zobaczyliśmy jej drugą stronę i jej wzruszające wspomnienia, ale tak jak mówiłam- Izabella jest dla mnie postacią ani dobrą, ani złą.

dd4erfv-ce91b32f-55c1-414a-9870-7805d79e8e29.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzBmNjhhOGFlLWVjYzQtNDIzZi05ZjY4LTkxMzdmMzY1NDVjM1wvZGQ0ZXJmdi1jZTkxYjMyZi01NWMxLTQxNGEtOTg3MC03ODA1ZDc5ZThlMjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.jgM316kNU0DyHY3P2xVebkdc2PDE_oD6sdV5RnUtV3s

“Hey,Mom.Why did you give birth to me?”
~Ray

#4 30.08.2019 01:34

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 07.08.2010
Liczba postów: 195

Jest postacią mocno kontrowersyjną, a ja lubię taki typ kreacji postaci. Są autentyczne.

sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman