Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Król Lew znowu w kinach!

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Niedługo pojawi się cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#271 27.04.2019 16:04

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,786
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: Ibilis
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: dwukolorowe włosy, jasne pasy futra na przednich łapach
Inne nicki: Sayansi
Gatunek: lew

Odp: Miejsce Polowania

Skąd przybywasz? *zwróciła się do nowej towarzyszki.* Wygląda na to, że nie jesteś z tych stron, bo już dawno spotkałabyś kogoś z naszego stada. Daleka droga za tobą? *Czekając na odpowiedź szacowała jak najlepiej dobrać się do mięsa w okolicach ogona.* Choć w sumie w ostatnim czasie częstotliwość naszych patroli granicznych znacznie zmalała... *rzekła jakby do siebie.*

#272 30.04.2019 08:32

Kamui(Kamui)
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 83

*Na pytanie lwicy podniosła głowę i zanim zdołała odpowiedzieć, przełknęła z trudem olbrzymi kawał mięsa*
- Nie było aż tak daleko - stwierdziła po chwili zastanowienia, jakby z zaskoczeniem. - Ale skrawek ziem, zajętych przez moją rodzinę oddzielał od tych terenów pas spalonej przez pożar krainy.
*Podniosła przednią łapę i spojrzała na nią. Choć od przejścia przez przeżartą ogniem ziemię minęło już kilka dni, futerko wciąż miało wyraźne ślady starej sadzy i pyłu*.
- Co to za miejsce?

#273 05.05.2019 22:09

Shadow(Shadow)
Użytkownik
Data rejestracji: 20.04.2009
Liczba postów: 818
Autor/ka awatara: Sambirani ^^
Mów mi: Shad, Shav
Wiek postaci: Dorosła

*Po skończonej uczcie oddaliła się nieco od zgromadzenia, które w zaskakujący sposób stale się powiększało. Położyła się wśród soczystych, pachnących traw i z uwagą obserwowała towarzystwo, jednakże jej uwaga najbardziej skoncentrowana była na "nowej twarzy". Shadow była ciekawa, kim jest ta osobistość, toteż z zainteresowaniem słuchała tego, co lwica ma do powiedzenia.*

#274 11.05.2019 13:14

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,463
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

*Przełknął przeżuwany kęs i zwrócił się do Kamui.*
Jesteś na Lwiej Ziemi, a dokładniej na naszych terenach łowieckich. Co właściwie tu robisz, jeśli wolno spytać?

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#275 14.05.2019 07:59

Kamui(Kamui)
Użytkownik

Lwia Ziemia *mruknęła pod nosem i wpatrzyła się w swoje łapy.* Czyli zawędrowałam aż tak daleko...
*Wyprostowała się i z lekkim wymuszeniem uśmiechnęła, po czym odezwała się spokojnie, lecz oszczędnie*
- Moja rodzina zrezygnowała z "żylastego kawałka mięsa na łapach". Mogę iść dalej, albo zostać w miejscu i zaczekać, aż przyjdzie susza, lub jakiś wygłodniały obcy, dla którego to żylaste mięso przyjmie z podziękowaniem. - tu zawiesiła głos na moment. - W każdym razie to lepsze niż wrócić.

#276 14.05.2019 21:17

Des(Des)
Weteran
Data rejestracji: 06.11.2011
Liczba postów: 1,330
Autor/ka awatara: Ja! :D
Mów mi: Dessy ♥ Desia
Partner/ka: Zobaczymy co przyniesie cas.
Wiek postaci: 3 - feral; 20 - anthro
Inne nicki: Destini
Gatunek: Lwica

*Będąc zupełnie zignorowaną dalej obizywała kości. Dopóki nie usłyszała historii nowoprzybyłej. Łypała oczami na resztę towarzystka niewiedząc co powiedzieć.*

#277 17.05.2019 15:01

Kamui(Kamui)
Użytkownik

//Dobra, ruszę to trochę, bo faktycznie nic konkretnego nie napisałam xd Des, bój się Bugu, nikt Cie nie ignoruje xd

*Kam otrząsnęła się lekko i chciała jeszcze raz przyjrzeć się każdemu z osobna, ale prawdę mówiąc... ledwo dostrzegała ich w półmroku. Spojrzała w niebo, które przyjęło już odcień głębokiego granatu i roziskrzyło się gwiazdami.*
- To wasze terytoria i nie chciałabym wam wadzić, ale czy jest gdzieś tu miejsce, gdzie mogłabym bezpiecznie przenocować? Jutro pomogę wam w polowaniu i odpracuję swoje.

Ostatnio edytowany przez Kamui (17.05.2019 15:01)

#278 27.05.2019 19:28

Des(Des)
Weteran
Data rejestracji: 06.11.2011
Liczba postów: 1,330
Autor/ka awatara: Ja! :D
Mów mi: Dessy ♥ Desia
Partner/ka: Zobaczymy co przyniesie cas.
Wiek postaci: 3 - feral; 20 - anthro
Inne nicki: Destini
Gatunek: Lwica

*Patrzyła wyczekująco na resztę, kiedy przez dłuższą chwilę nikt nie zabrał głosu cicho powiedziała.*

- Może nie jestem tu autorytetem, ale nie miałabym nic przeciwo twojemu pobytowi.

*Uśmiechnęła się delikatnie.*

#279 31.05.2019 18:15

Kiara 0(Kiara 0)
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,786
Autor/ka awatara: Maroko The Great
Mów mi: Kiara
Partner/ka: Ibilis
Wiek postaci: Dojrzała dorosła
Cechy szczególne: dwukolorowe włosy, jasne pasy futra na przednich łapach
Inne nicki: Sayansi
Gatunek: lew

Aaależ nie ma problemu *Uśmiechnęła się dobrodusznie co w połączeniu z pyskiem pokolorowanym od krwi wyglądało raczej makabrycznie zamiast wzbudzać zaufanie.*
Możemy jutro rano powtórzyć polowanie, być może na coś innego niż dzisiaj.
Możesz zostać z nami na dłużej jeśli Ci się spodoba, a możesz na chwilę, jeśli jesteś wolnym duchem który nie lubi zagrzewać miejsca. Za gościnę na naszych terenach zawsze chętnie przyjmujemy w zamian dobre opowieści o innych krainach.  cc:

Ibilisie, Shadow, pomożemy chyba naszej nowej koleżance  zaaklimatyzować się w okolicy?  :)

#280 11.06.2019 21:10

Ibilis(Ibilis)
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,463
Autor/ka awatara: KujonekZombiVitri
Mów mi: Ib, Ibek, Ibcio ;)
Wiek postaci: Dorosły lew
Cechy szczególne: Trzy blizny na prawym poliku

*Przerwał na chwilę konsumpcję by się wypowiedzieć.*
Ja nie mam nic przeciw, Des nie ma nic przeciw i królowa nie wyraża obiekcji... myślę, że chyba nie będzie większych problemów w załatwieniu tego ;P.
*Zobaczył makabrycznie zakrwawiony pysk Kiary i mało nie parsknął śmiechem.* Królowo, nie jesz aby zbyt pośpiesznie?

*Usłyszawszy pytanie uśmiechnął się i kiwnął łbem.* Ależ oczywiście, że pomożemy :).

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman