Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 12.04.2019 22:07

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,762

KRÓL LEW 2019

620?cb=20190313230214&path-prefix=pl

ZWIASTUNY
TEASER Po angielsku | Po polsku
ZWIASTUN 1 Po angielsku | Po polsku

Wybrałam taki tytuł, bo widzę, że w internecie tak właśnie jest rozpoznawana nowa, "realistyczna" wersja KL.

Jest to niewątpliwie ciekawy eksperyment i z pewnością pójdę go obejrzeć w kinie, ale jednocześnie mam mieszane uczucia, czy realistyczna wizja reżysera na pewno wyjdzie historii na dobre...

Zapraszam w tym temacie do dyskusji o nadchodzącym wydaniu Króla Lwa. ::)

Nawet nie wiedziałam, że nasza wikia ma już artykuł na ten temat :P - https://tlk.fandom.com/pl/wiki/Król_Lew_(film_2019)

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#2 13.04.2019 20:05

Tib
Użytkownik
Data rejestracji: 12.04.2019
Liczba postów: 3

Odp: KRÓL LEW 2019

Po obejrzeniu trailerów obawiam się, że reżyser chciał przedstawić postacie zbyt realistycznie, przez co mnie osobiście ciężko było odróżnić Nalę od pozostałych lwic. I w ten oto sposób przechodzimy do czegoś co zasmuciło mnie najmocniej a mianowicie do wyglądu Skazy. Fakt, w bajcie był gorzej zbudowany niż taki Mufasa, jednak zdecydowanie nie wyglądał na takiego, który zostaje dopuszczony do posiłku dopiero jak lwice z młodymi skończą jeść xD
Słyszałem też plotki (i nie wiem na ile są one prawdziwe), że podobno w filmie ma zabraknąć "Be Prepared", które jakby nie było jest moją ulubioną piosenką z Króla Lwa.

#3 15.04.2019 11:20

Maro
Użytkownik
Data rejestracji: 06.02.2007
Liczba postów: 392

Też jestem rozczarowana. Nie mam pojęcia po co aż tyle realizmu w tym filmie. Dlaczego postacie nie mogą być tak ekspresyjne jak zawsze w filmach disneya? Ja naprawdę miałam nadzieję na to:
maxresdefault.jpg

Ten filmik pokazuje to co mnie najbardziej rozczarowuje
link

Simba po usłyszeniu słów "idź i nigdy nie wracaj" wyglądał kiedyś tak:
1691615_1532241462961_full.jpg

Teraz wygląda tak

12098066-6907337-Frightening_Simba_is_seen_being_confronted_by_hyenas_Ed_Shenzi_a-a-176_1554903000054.jpg

Poza tym:

HMMq6gw.png Nn6uwFA.png HC9Pe50.png

W tym filmie będzie zero emocji i charakterystycznych cech.

Biegnące lwy w trailerze wyglądały niesamowicie, ale to tyle...

Widziałam gdzieś zdanie, że robią Króla Lwa w ten sposób aby dorośli sie nie wstydzili iść na bajkę o zwierzątkach do kina, bo film jest kierowany do osób, które dorastały na lewkach, jak my.
No ale bez przesady, ten mały simba to będzie jakiś albo socjopata albo głupkowaty lewek, który nie wie co się wokół niego dzieje xD

----- Edit nastepnego dnia ---------

Efekt mojego rozczarowania tym brakiem emocji potęguje fakt, że prawdziwe lwy w naturze mają baaardzo ekspresyjne pyszczki

D4BCWh3WkAAA62z.jpg:large

4SaO3au.png

Więcej pod tym linkiem: https://twitter.com/Velo_cira/status/11 … 32864?s=09

Ostatnio edytowany przez Maro (16.04.2019 13:57)

#4 18.04.2019 09:16

Kamui
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 67

Maro napisał/a:

Widziałam gdzieś zdanie, że robią Króla Lwa w ten sposób aby dorośli sie nie wstydzili iść na bajkę o zwierzątkach do kina, bo film jest kierowany do osób, które dorastały na lewkach, jak my.

Ja tak przewiduję, że kilka razy poczuję w kinie ukłucie zażenowania z powodu animacji, czy właśnie tej glinianej mimiki. To klasycznej animacji nigdy nie powinno się wstydzić, bo nie ma ona wcale za zadanie pokazywać prawdy, czy realnego wyglądu (a jakie ma zadanie - to już każdy ma swoją opinię na ten temat).

Mimo wszystko zamierzam iść, może nawet nie raz. Głównie dla głosu Pana Zborowskiego ^^ Choć nawet on w polskim trailerze brzmi jakoś płasko i od niechcenia.

A jeśli chodzi o postać Skazy... xD Ja już sama nie wiem, ludzie, jak decydujecie się na animację lwa o charakterystycznym wyglądzie, to albo całkowicie mu zabierzcie tę charakterystyczność, żeby mógł się wpasować w resztę postaci, albo zróbcie go porządnie na miłość boską!

I to nie jest tak, że buuuu i pełne rozczarowanie i bida z nędzą, tylko po prostu myślę, że dla większości naszego pokolenia Król Lew jest tak wielką i jaśniejącą legendą, że chcielibyśmy, aby ten film, jeśli już ma powstać, był totalnym pokazem fajerwerków i płynnym złotem i nie wiem, czym jeszcze. Tymczasem, niestety, ale szykuje się kolejna spłaszczona wylinka po próbie nekromancji dzieł Disneya.

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman