Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#181 19.03.2019 21:08

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,762

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Gdzieś mi się nawet obiło o uszy, że Twilight dostałą skrzydła, ale serio? Nie wiedziałam, że uprzywilejowane kuce [czyt. pegazorożce] są nieśmiertelne. Jeśli ktoś był by w stanie mi wskazać jakieś przełomowe odcinki, szczególnie ten kiedy Twilight awansuje na pegaza to będę wdzięczna.

Normalny serial mogę sobie czasem obejrzeć, za to chyba nie dałabym rady przebrnąć przez spinoffy w których przerobili główne bohaterki na ludzi. Ktoś oglądał i może coś o tym powiedzieć?

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#182 19.03.2019 21:38

Madame Carotte
Weteran
Data rejestracji: 30.05.2012
Liczba postów: 2,187

My z Nalimbą oglądaliśmy kilka produkcji z serii  Equestria girls i hmm.. średnie to takie. Tak jest cos na zasadzie Monster High w kucykowym universum. Zdecydowanie lepszy jest oryginalny serial.

#183 02.04.2019 20:45

Szafira
Królewna Śnieżka
Data rejestracji: 24.09.2015
Liczba postów: 102

Kiara 0 napisał/a:

Gdzieś mi się nawet obiło o uszy, że Twilight dostałą skrzydła, ale serio? Nie wiedziałam, że uprzywilejowane kuce [czyt. pegazorożce] są nieśmiertelne. Jeśli ktoś był by w stanie mi wskazać jakieś przełomowe odcinki, szczególnie ten kiedy Twilight awansuje na pegaza to będę wdzięczna.

Normalny serial mogę sobie czasem obejrzeć, za to chyba nie dałabym rady przebrnąć przez spinoffy w których przerobili główne bohaterki na ludzi. Ktoś oglądał i może coś o tym powiedzieć?

Zasadniczo jedynie Lunka i Celestia są nieśmiertelne, a sama Twi z mocy Celestii dostaje przemianę zaraz po zdaniu egzaminu z magi przyjaźni, a czy kredes jest czystej krwi to nie pamiętam.

Co drugiej kwestii, była uczennica Celesti odkrywa lukę czasoprzestrzenną.

ps. Nie zabijać pisze z dotykowej klawy.

/Luzik, skoro zamieściłaś informację. Poprawiłam tylko żeby się wygodniej czytało. ;) ~Kiara 0/

Ostatnio edytowany przez Szafira (02.04.2019 20:46)

spierdolonez 1.6ohv abimex el'pe'dzi [tyl 2x180wat, przod 2x160wat, tuba 300wat + mostkowany  wzmacniacz, stacja multimedialna/navi 7'', fela alu 195.65.r15 ]

#184 04.04.2019 09:05

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 203

Cadence nie jest czystej krwi alicornem. Jako młoda klaczka była pegazem.

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman