Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Król Lew znowu w kinach!

Zapraszamy do dyskusji o nowej wersji w temacie KRÓL LEW 2019.
Mamy także cały dział poświęcony temu wydaniu. :)

#181 19.03.2019 21:08

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,794

Odp: » MLP: Friendship is Magic (Przyjaźń to Magia)

Gdzieś mi się nawet obiło o uszy, że Twilight dostałą skrzydła, ale serio? Nie wiedziałam, że uprzywilejowane kuce [czyt. pegazorożce] są nieśmiertelne. Jeśli ktoś był by w stanie mi wskazać jakieś przełomowe odcinki, szczególnie ten kiedy Twilight awansuje na pegaza to będę wdzięczna.

Normalny serial mogę sobie czasem obejrzeć, za to chyba nie dałabym rady przebrnąć przez spinoffy w których przerobili główne bohaterki na ludzi. Ktoś oglądał i może coś o tym powiedzieć?

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#182 19.03.2019 21:38

Madame Carotte
Weteran
Data rejestracji: 30.05.2012
Liczba postów: 2,190

My z Nalimbą oglądaliśmy kilka produkcji z serii  Equestria girls i hmm.. średnie to takie. Tak jest cos na zasadzie Monster High w kucykowym universum. Zdecydowanie lepszy jest oryginalny serial.

#183 02.04.2019 20:45

Szafira
Królewna Śnieżka
Data rejestracji: 24.09.2015
Liczba postów: 109

Kiara 0 napisał/a:

Gdzieś mi się nawet obiło o uszy, że Twilight dostałą skrzydła, ale serio? Nie wiedziałam, że uprzywilejowane kuce [czyt. pegazorożce] są nieśmiertelne. Jeśli ktoś był by w stanie mi wskazać jakieś przełomowe odcinki, szczególnie ten kiedy Twilight awansuje na pegaza to będę wdzięczna.

Normalny serial mogę sobie czasem obejrzeć, za to chyba nie dałabym rady przebrnąć przez spinoffy w których przerobili główne bohaterki na ludzi. Ktoś oglądał i może coś o tym powiedzieć?

Zasadniczo jedynie Lunka i Celestia są nieśmiertelne, a sama Twi z mocy Celestii dostaje przemianę zaraz po zdaniu egzaminu z magi przyjaźni, a czy kredes jest czystej krwi to nie pamiętam.

Co drugiej kwestii, była uczennica Celesti odkrywa lukę czasoprzestrzenną.

ps. Nie zabijać pisze z dotykowej klawy.

/Luzik, skoro zamieściłaś informację. Poprawiłam tylko żeby się wygodniej czytało. ;) ~Kiara 0/

Ostatnio edytowany przez Szafira (02.04.2019 20:46)

1.6ohv abimex el'pe'dzi [tyl 2x180wat, przod 2x160wat, tuba 300wat + mostkowany  wzmacniacz, stacja multimedialna/navi 7'', fela alu 195.65.r15 ]

#184 04.04.2019 09:05

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 216

Cadence nie jest czystej krwi alicornem. Jako młoda klaczka była pegazem.

dd4erfv-ce91b32f-55c1-414a-9870-7805d79e8e29.gif?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzBmNjhhOGFlLWVjYzQtNDIzZi05ZjY4LTkxMzdmMzY1NDVjM1wvZGQ0ZXJmdi1jZTkxYjMyZi01NWMxLTQxNGEtOTg3MC03ODA1ZDc5ZThlMjkuZ2lmIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0.jgM316kNU0DyHY3P2xVebkdc2PDE_oD6sdV5RnUtV3s

“Hey,Mom.Why did you give birth to me?”
~Ray

#185 07.08.2019 15:18

BiP
Użytkownik
Data rejestracji: 30.07.2019
Liczba postów: 22

O znalazł się tu też temat o MLP, sam należę do fandomu MLP i jestem na forum o tej tematyce od końca 2012 roku (nie wiem czy można tu podawać jego nazwę, więc na razie ją przemilczę...). Osobiście to wychowałem się na pierwszej generacji, która leciała od połowy lat 80, do jakoś połowy lat 90. Potem były jeszcze 3 generacje, 2, 2.5 i 3, a teraz leci już 4, która przyciągnęła najwięcej fanów i to na całym świecie. Obecna generacja kończy się definitywnie w tym roku, ma być jeszcze drugi film pełnometrażowy w tej generacji, ale zapowiedziana już piąta generacja, ma zmienić w znacznym stopniu cały serial. Bardzo lubię ten serial za spoko styl animacji, do tego fajne wpadające w ucho piosenki i niektóre odcinki.

Kiara 0 napisał/a:

Tak ja widziałem z 99% wszystkich części, a jest ich spoooro, bo dzielą się na 5 głównych odcinków, które lecą po ok 90 minut i jest też masa krótkich shortów, trwających od 5, do 10, czy 15 minut, które wiele nie wnoszą, ale są zwykle ciekawie zrobione. Ogólnie same te filmy nie są złe, ale myślę, że bez głównego nurtu serialu, to by one nie zyskały tak wielkiej oglądalności. Nie mniej warto je znać, bo w 8, czy 9 sezonie kucykowej serii, łączą się one z Equestria Girls, ba nawet w jednym z filmów Sunset, Rainbow i Twilight przenoszą się do świata kucyków, a w innym odcinku, Sunset sama się przenosi i spotyka uczennicę Twilight, Starlight z którą się przenoszą do świata ludzi.

Ostatnio edytowany przez BiP (07.08.2019 15:23)

CBDPMFl.gif

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman