Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#91 20.02.2019 21:34

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 197

Odp: Bazgrołki Huri

Shadow napisał/a:

Can you feel the love tonight? Widzę, że jeszcze tak w klimacie walentynkowym. ;D Nie przyczepię się, bo nie odnajduję takiej rzeczy, do której bym mogła. W zamian pochwalę - przede wszystkim fantastyczne biodra oraz uda Roxi. Generalnie podoba mi się kolorystyka Twojej postaci. Widać, iż z niej wyraziste, niepokorne dziewczę z charakterem. ;D Za to sylwetka Mala kojarzy mi się z moim kolegą z roku. ;p

Dziękuję za ocenę, Shadow :D Co do Rokity to powiem tyle, iż ona jest nieśmiała i całkiem spokojna, tylko czasami tam wyładuje nerwy na panu obok x3

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#92 23.02.2019 16:31

Huri
Użytkownik

Wracam z nowym obrazkiem-tym razem Roxi i jej zwierzaczek,Kahila. Tak jak poprzednio, proszę o rady odnośnie obydwu pań :P
you_re_my_best_friend_kahila_by_thislionessgirl_dd0hbwt-pre.jpg

classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#93 23.02.2019 16:52

Des
Weteran
Data rejestracji: 06.11.2011
Liczba postów: 1,279

Wygląda bardzo fajnie!
Miałabym tylko jedną uwagę, prawe ramię lwicy jest wklęsłe, powinno być wypukłe bo wygląda trochę jakby brakowało jej łopatki. Bardzo podoba mi sęię jej pyszczek, taki uroczy! :)

tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
To the stars who listen — and the dreams that are answered.
Sarah J. Maas – A Court of Mist and Fury

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

#94 23.02.2019 17:08

Shadow
Użytkownik
Data rejestracji: 20.04.2009
Liczba postów: 804

Słusznych rozmiarów jest ten "zwierzaczek". I pewnie wcina równie "słuszne" porcje żywnościowe. ;D A właśnie, ciekawe czym Roxi ją żywi? Sercami i duszami wrogów? ;> Co do samego rysunku - postać ludzka wyszła Ci bardzo fajnie, rzekłabym - tak dziewczęco. :D U lwicy rzucają mi się od razu w oczy jej wielkie, zachwycające ślepia. Tylko trochę głowa mi się wydaje za duża w porównaniu z ciałem (może to tylko moje wrażenie?), no i ta łopatka, o której napisała Des. Ale tak poza tym, to ja gorąco aprobuję. :D

,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

#95 23.03.2019 18:35

Huri
Użytkownik

Wczoraj naszło mnie na narysowanie Roxi w jakiejś sukience, więc tak oto powstał ten art :P
sexy_roxi_going_to_the_gala_by_thislionessgirl_dd2q7l9-pre.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9ODA0IiwicGF0aCI6IlwvZlwvZjVlMjQxZWQtMWJjMC00MGFiLTg5YzctMDRlNDRiY2VkZThhXC9kZDJxN2w5LWU1NmExNjJlLTcxNmEtNDE0My1hNTFiLTc0Y2UyYTM5NmU3My5wbmciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19.NjkPJbgLphDpOEBwpH1qbPbRGbdIxQtZh8jyajHsme8

#96 23.03.2019 18:56

Des
Weteran
Data rejestracji: 06.11.2011
Liczba postów: 1,279

Czy to ukryta kamera?

Bardzo fajny art, podoba mi się jej twarz.

tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
To the stars who listen — and the dreams that are answered.
Sarah J. Maas – A Court of Mist and Fury

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

#97 23.03.2019 19:03

Huri
Użytkownik

Des napisał/a:

Czy to ukryta kamera?

Nie, to jest akurat Gala wręczenia Oscarów, dlatego ta ramka od zdjęcia c;

Des napisał/a:

Bardzo fajny art, podoba mi się jej twarz.

Dziękuję C:

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman