Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#31 03.03.2019 22:04

Shadow
Użytkownik
Data rejestracji: 20.04.2009
Liczba postów: 804

Odp: Wasze kolekcje Króla Lwa

Kurczę, gdy tak obserwuję Wasze karteczkowe zbiory, to mam ochotę odszukać swoje segregatory i coś powrzucać, chociaż w porównaniu z kolekcją Animy (oczy mi się zaświeciły z wrażenia), to moje zdobycze są "biedackie", niezbyt imponujące. xd

,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

#32 04.03.2019 00:35

Samburu
Użytkownik
Data rejestracji: 12.01.2012
Liczba postów: 333

Kravariss napisał/a:

I pomyśleć że wyrzuciłam wszystkie moje karteczki, bo uznałam że po pierwsze dziecinne, po drugie nikt już nie zbiera. :c

Też tak uważałem, bo tak jak napisała Anima moda na to minęła i to dawno temu, ale ja jestem taki że przywiązuje się bardzo do tego typu rzeczy i choć wiele mi mówiło - weź to wyrzuć to i tak robiłem swoje ;]. Zresztą ja po drugie primo to i tak chyba zawsze będę dzieckiem...

Anima napisał/a:

Fajnie, że wciąż masz te karteczki. Całkiem niezła kolekcja  :up: Ja też swoje wrzucę w tym tygodniu.

Swego czasu marzyłem, żeby mieć wszystkie Kaczora Donalda z tej serii z miniaturkami (pierwsza kartka).

A z tym muzeum to na pewno byłaby fajna sprawa, albo chociażby z taką osobą, która na prawdę zajmowała się tym całym zbieractwem Króla Lwa od początku. Chyba nigdy to gadżeciarstwo Króla Lwa nie było u nas tak szeroko rozpowszechnione i wiele rzeczy odeszło w zapomnienie bądź jeszcze wala się gdzieś po szopach, w pudłach z zabawkami czy przedszkolach.

Shadow napisał/a:

Kurczę, gdy tak obserwuję Wasze karteczkowe zbiory, to mam ochotę odszukać swoje segregatory i coś powrzucać, chociaż w porównaniu z kolekcją Animy (oczy mi się zaświeciły z wrażenia), to moje zdobycze są "biedackie", niezbyt imponujące. xd

Oj tam wszystko może być imponujące tylko zależy kto na to patrzy a myślę że wśród takich jak my to każda tego typu rzecz jaka by nie była ma jakąś wartość (a jeśli nawet nie to dla samego siebie chociażby sentymentalną). A dla kogoś innego to może mieć większą wartość niż nam się w ogóle wydaje - sam kiedyś sprzedałem swoje zbiory tazosów z pokemonów za satysfakcjonującą mnie cenę, a nigdy jakoś nie byłem wybitnym fanem tej bajki. I zastanawiam się nad tym samym w przypadku dunkin shockys ale raczej sentyment weźmie górę i przeleżakują sobie jeszcze następnych paranaście lat w piwnicy ;].
Tak więc śmiało zarzucaj jeśli chcesz!! ^^

#33 04.03.2019 22:15

Nit
Administrator
Data rejestracji: 31.12.2008
Liczba postów: 10,102

Swoją drogą. Będę uszczuplał nieco swoją książeczkową kolekcję. Na pewno duplikaty i rzeczy, których już od dawna nie czytałem. Ktoś byłby chętny podarować dom kilku książeczkom? ;)

Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

#34 05.03.2019 01:09

Matyldzio
Użytkownik
Data rejestracji: 03.03.2019
Liczba postów: 15

@Nit ja z wielką chęcią.  ;)

#35 05.03.2019 01:30

Nit
Administrator

Jasne :)

Dziś wieczorem zerknę dokładnie co tam mam do oddania i napiszę ^^

#36 05.03.2019 05:49

Matyldzio
Użytkownik

Ok czekam.

#37 05.03.2019 22:05

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,745

Zazdroszczę, że nawet narzekasz na duplikaty. :P Moja kolekcja jest bardzo mała i jednostkowo to najwięcej mam karteczek do zbierania. Poza tym 3 książeczki, które mam jeszcze z dzieciństwa, pakiet kolorowanek, figurkę i gdzieś upchniętego pluszaka.

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#38 06.03.2019 09:28

Nit
Administrator

Pluszakow oraz figurek u mnie nie brakuje. I ich raczej pozbywal sie nie bede ;)
Książeczki traktuje nieco inaczej. Raczej nie bede do nich wracał, wiec jeśli ktoś inny chciałby je przeczytać/obejrzeć to zrobi z nich lepszy użytek niż ja.^^

#39 06.03.2019 10:01

Matyldzio
Użytkownik

Ja z wielką chęcią, tylko mam prośbę. Podeślij zdjęcia tych zbiorów.

#40 06.03.2019 10:36

Nit
Administrator

Jasne, wczoraj nie znalazlem chwili. ^^"

#41 08.03.2019 22:09

Anima
Użytkownik
Data rejestracji: 24.02.2019
Liczba postów: 8

Shadow napisał/a:

Tak jak Samburu napisał, wrzucaj co masz! Każda najmniejsza karteczka czy figurka jest cenna. Tym bardziej, że tego już się nie produkuje i to są niemal muzealne eksponaty :)

"Samburu napisał/a:

A z tym muzeum to na pewno byłaby fajna sprawa, albo chociażby z taką osobą, która na prawdę zajmowała się tym całym zbieractwem Króla Lwa od początku. Chyba nigdy to gadżeciarstwo Króla Lwa nie było u nas tak szeroko rozpowszechnione i wiele rzeczy odeszło w zapomnienie bądź jeszcze wala się gdzieś po szopach, w pudłach z zabawkami czy przedszkolach.

Też mi się wydaje, że w innym krajach to zbieranie gadżetów z Króla Lwa było popularniejsze, i dlatego nie łatwo byłoby o muzeum. Jak jednak sobie pomyślę ile zapomnianych gadżetów, w tym karteczek leży gdzieś tam zapomnianych po jakiś szafach, piwnicach czy strychach to aż żal się robi...

Nit napisał/a:

Swoją drogą. Będę uszczuplał nieco swoją książeczkową kolekcję. Na pewno duplikaty i rzeczy, których już od dawna nie czytałem. Ktoś byłby chętny podarować dom kilku książeczkom? ;)

Jak coś zostanie to ja również jestem chętna ;)

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman