Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#91 05.01.2019 22:14

Des
Weteran
Data rejestracji: 06.11.2011
Liczba postów: 1,274

Odp: Galeria Krävariss

Świetnie wygląda, bardzo podobają mi się szczegóły, ja nie mam do nich cierpliwości.

Płaszcz jest chyba moim ulubionym elementem, wygląda trochę jak peleryna! Bardzo fajna paleta kolorów.

tumblr_nb3g390x5b1t4y72uo1_500.gif
To the stars who listen — and the dreams that are answered.
Sarah J. Maas – A Court of Mist and Fury

scar_fan_stamp_by_konyhyuga_sama-d4ffmmf.gif

#92 06.01.2019 18:21

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 195

Heder piratka, pełen szacun cc: Wyobrażam sobie do tego Alejandro jako takiego zwykłego pomiotka szorującego pokład xD

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#93 07.01.2019 12:57

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 255

Dziękuję wam!

Wyobrażam sobie do tego Alejandro jako takiego zwykłego pomiotka szorującego pokład xD

Haha, skąd takie okrucieństwo dla biednego Alejandro? xD

Hey, is it hot in here or is that just me?

#94 07.01.2019 21:42

Samburu
Użytkownik
Data rejestracji: 12.01.2012
Liczba postów: 333

Ja bym tą sugestię nazwał delikatniej: równouprawnienie ;p.

Co do rysunku to jak zawsze: wyraźna i miła dla oka kreska i te ładne, pełne kolory ^^

#95 08.01.2019 20:18

Huri
Użytkownik

Kravariss napisał/a:

Dziękuję wam!

Wyobrażam sobie do tego Alejandro jako takiego zwykłego pomiotka szorującego pokład xD

Haha, skąd takie okrucieństwo dla biednego Alejandro? xD

Biednego? xD Are you kidding me? Przez niego Mal mało co nie wyleciał, więc na szorowanie pokładu zasługuje xD

classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#96 09.02.2019 11:24

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,428

Kravariss napisał/a:

Huri, co do Twojej ostatniej wypowiedzi, to coś jest nie tak z hostingiem STASH na DA ostatnio. Obrazek wyświetla się parę godzin, a potem zamienia się w długi nic nie mówiący link. Nie wiem, czemu tak jest.

W międzyczasie Tinypic skasował Twoją wrzutę, masz ją może na dA?

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#97 20.02.2019 23:41

Kravariss
Użytkownik

Mój dzisiejszy szkic Brienne i Jamiego z Gry o Tron. Mimo że serię czytałam bardzo dawno, nadal to moja najulubieńsza para z całej serii. :) Dawno nie próbowałam rysować postaci w tak realistycznych proporcjach. A mówiąc dawno mam na myśli nigdy. Także wszelkie rady mile widziane, dopóki nie zabiorę sie za dokończenie. :)

briennexjamie_by_kravariss_dd09win-pre.jpg

#98 20.02.2019 23:47

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,428

Powieści nie czytałem, a serialu nie oglądałem, więc podobieństwa do pierwowzorów nie ocenię.
Ale mogę z czystym sumieniem napisać, że podoba mi się to jak uchwyciłaś ich twarze - scena wygląda żywo :).
Podoba mi się też to, że zbiorem prostych kształtów uchwyciłaś dość wiernie średniowieczny rynsztunek.

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#99 21.02.2019 00:18

Samburu
Użytkownik
Data rejestracji: 12.01.2012
Liczba postów: 333

Tu nie ma co radzić, bo to już widać że wyjdzie genialnie, mam to przed oczami.

#100 22.02.2019 20:21

Shadow
Użytkownik
Data rejestracji: 20.04.2009
Liczba postów: 804

Ach, ten zachwycający, zawadiacki uśmiech Jamiego. Gdyby go tylko tak Cersei zastała, to już by się tak szeroko nie szczerzył. ;d
Raduje się serce fana, gdy widzi coraz więcej prac z GoT (lub oscylujących wokół GoT), a już zwłaszcza, gdy są to udane prace. Cóż mam więcej rzec? Już szkic cieszy oko, więc pewnie dokończony rysunek powali na łopatki.

,,Jestem człowiekiem, który jeśli mówi tak, to jest tak, jeśli mówi nie, to jest nie, a jeśli nie mówię nic, to albo nie mogę, albo nie chcę powiedzieć prawdy." - gen. Władysław Sikorski

#101 25.02.2019 20:54

Kravariss
Użytkownik

Wykopałam właśnie ulubiony obrazek mojej najkochańszej lwiej pary i pomyslałam, że go wrzucę ^//^ Narysowałam mając 16 lat jako redraw obrazka który zrobiłam, mając 12... I chyba po kolejnych czterech latach najwyższy czas na kolejny redraw, co sądzicie?
Ahhh, ta nostalgia c':
untitled42_2_by_kravariss_dd0ow5w-fullview.jpg

#102 25.02.2019 21:35

Huri
Użytkownik

Piękne jest, nie trzeba redrawu robić c:

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman