Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 14.11.2018 11:57

Ignis123
Użytkownik
Data rejestracji: 14.10.2017
Liczba postów: 52

Zakładamy RP o KL?

Wpadłam na taki pomysł, kiedy grałam w RP na Discordzie, z tym, że na podstawie serii książek Erin Hunter ,,Wojownicy''. Co wy na to, żeby założyć takie o TLK? Już zaczęłam tworzyć serwer na Discordzie, pytanie tylko, ile będzie chętnych.

,,Hakuna Matata!'' :D
,,Patrz poza tym, co widać''

#2 14.11.2018 14:51

Kamui
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 56

Odp: Zakładamy RP o KL?

Ignis, ja jak najbardziej. Z tym, że wydaje mi się, że mało kto ma czas, żeby się angażować w takie rzeczy.
Tak czy inaczej, jeśli zbierze się ekipa to chętnie.
Dawaj znać, jeśli będziesz potrzebowała pomocy od strony graficznej albo merytorycznej.

#3 16.11.2018 07:58

Ignis123
Użytkownik

Kamui, miło widzieć poparcie  :ok: Dziękuję za propozycję pomocy. Mam nadzieję, że z czasem uzbiera się ekipę. Nie chcę zakładać czegoś, co będzie przymusem "jak nie odpiszesz w ciągu godziny, to cię wywalę". To ma być tylko luźna zabawa, ot tak, żeby sobie pograć kiedy ma się czas. Odpisy również nie musiałyby być nie wiem jak długie - z pewnością starczyłyby nawet trzy zdania, jeśli ktoś jest bardzo zajęty.

#4 16.11.2018 12:20

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 242

Piszę się na to :)

Hey, is it hot in here or is that just me?

#5 16.11.2018 13:12

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 177

Jestem zainteresowana.

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#6 16.11.2018 13:56

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,722

Czy na Discordzie się raczej nie gada głównie audio, a nie pisze tekstowo? Może nie ogarniam przeznaczenia tego serwisu.
Ale jeśli macie na to ochotę można rozwinąć przeznaczenie NLS. Zależy jak widzicie taki roleplay, bo szczerze mówiąc to pojęcie jest dość obszerne. Opiszecie waszą wizję? ^_^

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#7 16.11.2018 14:38

Nit
Administrator
Data rejestracji: 31.12.2008
Liczba postów: 10,089

Jeśli chciałybyście ożywić NLS to macie wolną łapę ^^
Jeśli będzie potrzeba możemy którejś z was dać uprawnienia moderatorskie żeby sprawniej zarządzać wątkami. ^^

Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

#8 16.11.2018 17:24

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 07.08.2010
Liczba postów: 185

Kiara 0 napisał/a:

Czy na Discordzie się raczej nie gada głównie audio, a nie pisze tekstowo? Może nie ogarniam przeznaczenia tego serwisu.

To zależy od preferencji ludzi, można tworzyć kanały tekstowe, kanały głosowe. Nie ma ograniczeń. NLS nie jestem zupełnie zainteresowana, pisaniem na Discordzie prędzej.

sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

#9 16.11.2018 22:36

Kiara 0
Administrator
Data rejestracji: 04.02.2007
Liczba postów: 6,722

...no ok, nie ma problemu. Ale dalej nie wiem jaka ma być forma tego pisania. Bo może bym się dołączyła, ale chciałabym znać wizję.

793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

#10 17.11.2018 14:32

Ignis123
Użytkownik

Mamy swoje postaci, rozwijamy jakąś, jeszcze dokładnie nie określoną, fabułę. Zła Ziemia ma swój kanał, Lwia Ziemia ma swój kanał... Każdy może robić to, na co ma ochotę, czy to polowanie, czy ploteczki z innymi lwami (stada będą typowo fikcyjne, żeby nie dyskryminować mężczyzn ;))... Zaraz dodam link do Discorda, jak coś możecie proponować poprawy serwera.

Edit: https://discord.gg/qAXn5V5

Edit 2: Mamy wstępną fabułę. Przyjmuję wszelkiego rodzaju pomysły na poprawki. Starałam się zostawić w miarę "otwartą" żebyśmy my później zadecydowali o rozwoju wydarzeń.

Fabuła:
Z powodu poważnych różnic charakterów i poglądów znów następuje rozłam pomiędzy Lwioziemcami i Złoziemcami. Złoziemcy wracają na swoje dawne tereny. Akcja zaczyna się jakiś czas po śmierci Kovu i Kiary, którzy zostawili na tym świecie troje dzieci. Rządy przejmuje po nich Ignis (jako najstarsza z rodzeństwa), która jest równie surowa i bezwzględna, jak była Zira. Złoziemcami rządzi ...(kogoś wybierzemy)... dążący/a do ponownego połączenia stad. Ignis zaś ustanowiła surowe prawo zabraniające przyjaznych stosunków między stadami. Niestety, niektórzy je łamią, w tym rodzeństwo samej Królowej ...(ustalimy, kto będzie robił za rodzeństwo)... Powoli narasta bunt wobec Władczyni Lwioziemców. W końcu dostaje ultimatum: albo zmieni rządy, albo wszyscy odejdą...

Ps. Potrzebna byłaby nam mniej - więcej jakaś mapa Lwiego Świata. Zrobiłabym sama, ale kompa mam w naprawie...

Ostatnio edytowany przez Ignis123 (17.11.2018 15:07)

#11 21.11.2018 12:57

Kamui
Użytkownik

Mapą mogę zająć się ja, no problem, tylko żebym dostała jakieś wytyczne :)

#12 21.11.2018 14:14

Ignis123
Użytkownik

Dzięki, Kamui  :zaciesz: O wytyczne trzeba pytać Ibilisa, bo tworzył mapy do FH, więc on to jakoś ogarnia. Ja niestety lewa jeśli chodzi o geografię z KL ;-;

Ps. Jak coś można już wbijać na serwer, będzie łatwiej się porozumiewać.

#13 21.11.2018 21:58

Ibilis
Administrator
Data rejestracji: 16.10.2010
Liczba postów: 6,399

Szczerze to nie wiem czym się to od Naszego Lwiego Stada by miało różnić poza dodanym podziałem na frakcje (czyli w sumie klon ciut zapomnianej Lwiej Przygody).

Jeśli chodzi o geografię Lwiej Ziemi, to tworząc mapy do Feral Heart opierałem się na klatkach z filmu (wspomaganych wyobraźnią). Mogę pomóc z opracowaniem mapy, jeśli dostanę listę lokacji do uwzględnienia.

Grywałem w FH pod nickiem Ibilis używając presetu.
Avatar by  KujonekZombiVitri madkakerlaken.png

#14 23.11.2018 11:34

Kamui
Użytkownik

Ibilis, myślę, że idea RP zakłada, że ktoś będzie grał, tworząc konkretną fabułę, co tutaj trochę umarło. Z tego, co widzę discord jest jakoś przystosowany do takich form, więc może być ciekawie. Ale ja się ogólnie nie znam za bardzo xD

#15 23.11.2018 17:29

Ignis123
Użytkownik

Lista lokalizacji... Ouf... Em... :obczajacz:
1. Lwia Ziemia (a na niej jakiś wodopój zaznaczony i Lwia Skała),
2. Zła Ziemia,
3. Pogranicze, jak to ładnie ująłeś w FH,
4. Pustynia,
5. Oaza Hakuna Matata/CYFTLT,
6. Cmentarzysko Słoni
7. Wąwóz, ten w którym zginął Mufasa.
To by było chyba na tyle, nie?  o_O
Dzięki za pomoc  :poklon:

Ostatnio edytowany przez Ignis123 (23.11.2018 17:30)

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman