Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 22.11.2018 15:59

Kamui
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 56

Kamui improwizuje

Witam, heloł
Minęło jakieś półtora roku odkąd zawiesiłam się technicznie i artystycznie, jeśli chodzi o tablet i grafikę rastrową. No, ale zdaje się, że ostatnio przybyło mi szarych komórek, zdołałam ogarnąć właściwe sterowniki i mój ukochany Paint Tool Sai, i postaram się raz na jakiś czas wymodzić coś ciekawego :)

Na razie, czysto na próbę, wzięłam pod warsztat moją niedorobioną Kamui i dodałam jej trochę więcej charakteru.
Kamuipng_qwrxppx.png

#2 22.11.2018 17:24

Huri
Użytkownik
Data rejestracji: 04.05.2016
Liczba postów: 177

Odp: Kamui improwizuje

Ale super styl *.* Masz talent dziewczyno, nie zmarnuj tego ;)

shy_stamp_by_stampmakerlkj-d61ql0o.png
classic_ygo_fan_stamp_by_yoshimiu23.pngship_all_the_ygo_pairings_by_foggypebble-d4bzr45.gifi_have_brooklyn_rage_by_wing_wing_senri.pngi_have_money_stamp_by_diamond_in_the_ruff.giffullmetal_alchemist_stamp_by_audreyhorse-d2oxuir.pngmoving_stamp_by_trixieprower.png
~Fanka Wspaniałego Stulecia,Totalnej Porażki,Harry'ego Pottera,YGO,FMA,Miraculous,Króla Lwa,JWS i MLP

#3 22.11.2018 21:04

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 242

Dynamika tego obrazka mnie zachwyca ;o Masz może DA?

Hey, is it hot in here or is that just me?

#4 23.11.2018 10:01

Kamui
Użytkownik
Data rejestracji: 26.07.2018
Liczba postów: 56

DA miałam gdzieś w okolicach matury chyba, czyli 2014 i jeśli się ostało, to bez szału XD Teraz mi się coś mgliście roi, żeby założyć, ale to jest pomysł w fazie przedprodukcyjnej ^^ Ale bardzo dziękuję! Miód na serce, zwłaszcza, że to pierwsza praca na tablecie od zeszłego lata :)

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman