Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 13.04.2018 14:43

BigBadBat
Użytkownik
Data rejestracji: 12.04.2018
Liczba postów: 3

Co by było gdyby...

Np podczas finałowej walki w KL2 Vitani i Kiara spotkały się wzajemnie? (oczywiśćie wtedy kiedy byli wrogami... bo czasem się nad tym zastanawiam a wy co myślicie :\

A i mam nadzieje że napisałem to we właśćiwym dziale jak nie to przenieśćie czy coś :)

Hejka!

#2 13.04.2018 23:57

Kravariss
Użytkownik
Data rejestracji: 27.09.2016
Liczba postów: 224

Odp: Co by było gdyby...

No cóż... w teori się spotkały :) Tylko nie walczyły ze sobą. Nie wiem do końca, co konretnie masz na myśli, ale jeśli chodzi Ci o walkę pomiędzy tą dwójką, to trudno powiedzieć. W teorii to Vitani, wychowana w ciężkim środowisku i znacznie lepiej wyszkolona, powinna mieć przewagę, ale pamiętajmy, że Kiara to wciąż główna bohaterka i z pewnością nie przegrałaby, a przynajmniej nie z żadnym uszczerbkiem na zdrowiu czy życiu, a tym bardziej nie w starciu finałowym. (Chociaż podejrzewam, że Simba by ją wytargał za ucho z pola bitwy, gdyby tylko zobaczył córkę walczącą :P ). Podejrzwam, że gdyby Vitani ne przeszła na stronę Kiary, to zostałaby uśmiercona, albo uciekła daleko za Lwią Ziemię i słuch by po niej zaginął.

Co by było gdyby... Kion był synem Kiary i Kovu, a akcja The Lion Guard byłaby przysłowiowym Królem Lwem 4? Jak sądzicie, tak byłoby lepiej, czy gorzej dla kanonu?

Hey, is it hot in here or is that just me?

#3 14.04.2018 17:41

BigBadBat
Użytkownik
Data rejestracji: 12.04.2018
Liczba postów: 3

Odp: Co by było gdyby...

Kravariss napisał/a:

Co by było gdyby... Kion był synem Kiary i Kovu, a akcja The Lion Guard byłaby przysłowiowym Królem Lwem 4? Jak sądzicie, tak byłoby lepiej, czy gorzej dla kanonu?

Jeśli mam być szczery to The Lion Guard wgl mi się nie podoba, według mnie ten serial? kreskówka??? mniejsza, popsuła cały urok króla lwa no niestety taka jest rzeczywistość i z tego co widziałem na YT oraz na forach inne osoby uważają podobnie jak ja, mogło być coś fajnego a wyszło... delikatnie mówiąc dno, więc gdyby akcja Lion Guard miała by być królem lwem 4 a Kion synem Kiary i Kovu to ja dziekuje!!!
ale jest to tylko moje zdanie moze wam TLG sie podoba :\

Ostatnio edytowany przez BigBadBat (14.04.2018 17:42)

Hejka!

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] CCBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman