Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2007-08-13 16:15

Arisa
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-07-27
Liczba postów: 370

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

też dobry pomysł bo zanimowany byłby trudny do zrobienie


Spójrz na gwiazdy,bo z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości...
Pewien mądry król powiedział: Jesteśmy jedno. Nie zrozumiałam wtedy. Już rozumiem...
Jeden głos ja i ty, ziemia, niebo, radość, łzy...

Offline

#32 2007-08-14 12:48

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

wiesz trzeba by było poprostu mieć odpowiednie programy!!!
dobra ja lece do stadliny będe za jakieś 3 godziny do zobaczenia!!!!!


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#33 2007-08-14 16:47

Arisa
Użytkownik
Data rejestracji: 2007-07-27
Liczba postów: 370

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

no pa,

ja mam np. gifata i on jest do animowania avków ale myślę że dało by siuę jakieś baaardzo krótkie animacje zrobić w nim


Spójrz na gwiazdy,bo z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości...
Pewien mądry król powiedział: Jesteśmy jedno. Nie zrozumiałam wtedy. Już rozumiem...
Jeden głos ja i ty, ziemia, niebo, radość, łzy...

Offline

#34 2007-09-08 13:50

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

znam ten blog. obejrzyjcie sobie : http://pl.youtube.com/watch?v=NeSZqnKCb-g
chcę zrobić komiks z ruchem ust i dubbingiem.
a co do tytułu,to jeszcze jest on do ustalenia.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#35 2007-10-03 23:28

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

no, piszcie - ja zaczynam już scenariusz pierwszej sceny - prezentacji Mufasy (nie taki!!!)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#36 2007-10-04 19:40

Jackie
[img]http://forum.krollew.pl/_fora/stado
Lokalizacja: Kraków
Data rejestracji: 2007-06-12
Liczba postów: 869
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

XD ja chcem pomóc przy twozeniu scenariusza bo animowac nie umem:/:D:D


Śmierć przychodzi nagle, nieproszona. Nawet nie zdążysz się obejrzeć a ona już tu będzie.

Offline

#37 2007-10-06 18:10

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

http://pl.youtube.com/watch?v=NeSZqnKCb … mor%2Ehtml

ten film jest obowiązkową pozycją dla każdego,kto będzie robił film. chcę zastosować taki rodzaj animacji -
tło nieruchome,ruch oczu i ust!


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#38 2008-05-07 23:30

Hassan
[center][img]http://i38.tinypic.com/i71jbn.gif[/im
Lokalizacja: z Twojej lodówki...
Data rejestracji: 2007-08-26
Liczba postów: 291

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Nie lubię się wtrącać , ale cały czas mam w głowie pytanie - jak wy to chcecie zrobić ? :D  Bo projekt już prawie od roku widze , a postępów żadnych :D


"Nie wykonuję request'ów/art trade'ów/commission'ów"
1232550737_predator%20duck%20hunt1.gif

Offline

#39 2008-05-08 21:15

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

tak to jest...
Ja czekam na próbki dubbingu , które podałam w temacie DUBBING !!!


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#40 2008-12-31 16:47

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Ad 1) Spotkanie, Miłość i ślub Uru i Ahadiego.

Ad 2) Narodziny Mufasy i prezentacja / po pół roku narodziny Taki, mniej huczne

Ad 3) Dorastanie braci i spotkanie koleżanek - Sarabi, Sarafiny i Ziry. Obydwaj "zakochują się" w Sarabi.

Ad 4) Sarabi lubi Takę, ale wybiera Mufasę, widząc, że tamten staje się coraz bardziej skryty i milczący. Wobec tego brat zwraca się ku Zirze, która podziela jego zainteresowania.

Ad 5) Zła ziemia - miejsce, gdzie żyją źli... i rodzina Ziry.

Ad 6) Taka's Scar  (fajnie brzmi)  Najprawdopodobniej zrobił to Ahadi kiedy się wściekł... tylko za co ?

Ad 7) Taka nienawidzi ojca więc zmienia imię, dobrowolnie opuszcza L.Z. i sprzymierza się z hienami. Zapomina o Zirze przejęty chęcią objęcia tronu.

Ad 8) Umiera Ahadi, po nim rządzi Uru. Muffy i Sarabi pobierają się.

Ad 9) Śmierć Uru. Mufasa zostaje królem, a Skaza wraca Na L.Z.

Ad 10) Sarafina poznaje gdzieś lwa (osobiście popieram Shizansena - ładnie brzmi)

Ad 11) Sarabi zachodzi w ciążę, a Sarafina wydaje na świat Nalę. Później Simba i prezentacja.

{ Ad 12) } Osobiście uważam, że byłoby ciekawie gdyby w ostatniej scenie kamera-kadr przesuną się od zwierząt na Skazę ukazując lewy profil. Ten patrzy z nienawiścią na brata i lwiątko w górze. Jak tu: http://img88.imageshack.us/img88/6264/scaryz0.jpg


Co do  Meetoo to sądzę ,że był synem Nali i Skazy, a jeśli chodzi o małżeństwo z Zirą... przeczytaj cie tekst tej piosenki :  http://www.lionking.org/lyrics/OBCR/Madness.html  .
Wynika z niej, że Skaza szukał partnerki aby mieć dziedzica, ale skoro Nala później uciekła aby szukać Simby związała się z Zirą. Problemem był później pierworodny Nuka, którego Skaza nie chciał jako następcę.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#41 2009-03-13 20:56

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

I co dalej z projektem?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#42 2009-03-13 23:43

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

jeśli chcemy coś przedsięwziąć ustalmy, że zgadzamy się co do scenariusza (chyba, że ktoś chce poprawki) i napiszmy w osobnym temacie historię. Min. 10 linijek na Użytkownika  !!


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#43 2009-11-30 14:12

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Coś powoli idą prace nad filmem więc proponuję lekką przebudowę prac:

1. Tymczasowo ograniczamy się do wyłącznie pierwszej sceny (Spotkanie, Miłość i ślub Uru i Ahadiego.).

2. Zajmujemy się tylko 2 rzeczami:
- Scenariusz (stworzenie kompletnego scenariusza, z opisem scen, przygotowanie dialogów [powinno to wyglądać jak TU;
- Szkice (storyboard, stworzenie wersji Animatic).


Animacją, muzyką i dubbingiem zajmiemy się później, robiąc wszystko na raz mało zrobimy.
Co wy na to?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#44 2009-11-30 21:17

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Dobra Nitrol, popieram. I stwarzam temat na SCENARIUSZ .

Każdy napisze post min. 10 zdań + {wstawki ustawienia kamery}  (jak sobie wyobrażacie) i każdą scenę tu przedyskutujemy.

Każdy film zaczyna się zwierzętami, ale pozwólcie, że nieco zmienię.


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#45 2010-01-21 21:39

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Dobra - potrzeba chętnych.
Kto ma wenę do scenariusza, a kto ochotę i zdolności do rysowania storyboardów?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#46 2010-01-22 08:57

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

wenę ja mam, ale chciałam, aby inni też coś napisali ...


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#47 2010-05-14 14:29

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Skoro to ma być nasz film to niech będzie to król lew, ale z naszymi nickami. Opowiedzmy to co było kiedyś, a później teraz.


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#48 2010-07-26 00:05

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Storyboardy - mamy początek scenariusza i do niego przydałoby się zrobić parę storyboardów testowych.
Każdy może się przy tym przydać - ktoś nawet bez talentu może zrobić jakiś brzydki szkic, albo zrobić scenę z poskładanych obrazków i odpowiednio podkolorować, albo użyć modeli 3D lwów dostępnych w necie, a gdy już będzie grafika dodać w GIMPie grzywę czy zmienić kolor futra.
Następnie nasz grafik (czyt. na razie Kiara 0, lub ktoś inny jeśli się zgłosi) na podstawie tego narysuje właściwe storyboardy.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#49 2010-08-21 18:27

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Czasami miewam nagłe przypływy weny, więc w sumie... mogłabym pomóc w pisaniu scenariusza. Jak mnie najdzie :)


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#50 2010-08-31 15:44

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Naviceya napisał/a:

Moim zdaniem tytuł powinien się nazywać' Dwaj bracia'

Naviceya, przetaj sobie pierwszy post z tego tematu. Nasz film właśnie nazywa się "Dwaj bracia": http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=5990#p5990


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#51 2010-08-31 15:49

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Od wodnego bawoła o imieniu Bohma! Czytałam o tym w kilku różnych miejscach, m.i. w oficjalnym komiksie''The Lion King"

Myślę, że chodzi ci o TLK6NA? Jeśli tak to muszę cię wyprowadzić z błędu - ten komiks jest licencjowany, ale nieoficjalny - tzn. że twórcy tego komiksu dostali pozwolenie na użycie postaci i nazw itp. z TLK i wypuszczenie tego komiksu, ale nie jest zaliczany do oficjalnego kanonu TLK przez Disneya.


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#52 2010-08-31 17:29

Cynka
Użytkownik
Data rejestracji: 2010-08-07
Liczba postów: 134
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Od napisania scenariuszu, rzecz jasna. Film zaczyna się od tysiąca pomysłów, dyskusji, potem pisanie scenariusza, zmieniane decyzje... Wiecie. Czyli na pewno po pierwsze trzeba napisać scenariusz. Widziałam już początek, zaczyna się od polowania na bawoła... Pomysł nie jest głupi, ale na sam początek... Okej, lew idący przez trawę. Polowanko, a co potem. Może coś takiego? Lwica spojrzała na lwa, lubiła go. Zawsze dobrze polował, miał doskonałe wyczucie rytmu i twardą łapę, mocny uścisk czy coś takiego. rozmowy przy zabitej ofierze, a potem targanie ją do spiżarni. Można tu pokazać także Lwią Skałę, nieco mniej zarośniętą od tyłu (na lwiej Skale od tyłu widać drzewa), ogólnie, młodszą.
A może to będzie polowanie z zaskoczenia? Ale w tym przypadku na coś mniejszego. Na przykład na zebrę. Lew próbuje złapać zebrę, już czai się, posuwa kocim krokiem, skacze na nią, by okazać się, że na tą samą zebrę poluje lwica. Zebra mogła zauważyć lwy, odbiec dalej, a lwy by się zderzyły. Tak, idealny początek znajomości. Przeprosiny, rozmowa... To tylko pomysł, jeden z wielu, jakie mogą przychodzić do głowy.


sarryxscar_zpsaugz3wbi.png tamaxmalka_zpsjfa5i7yl.png

Offline

#53 2011-11-12 22:00

Dreamer
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-11-08
Liczba postów: 22

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Haha, kiedy czytałem ten post, wyobraziłem sobie takiego Simbę i taką Nalę jak skaczą na jedną zebrę. Zwierzak się odsuwa parę kroków, oni już-już mają się zderzyć centralnie głowami, ale parę centymetrów przed "bum" jest taki "świiiiist" i napis "Lion King". A następna scena to już "ojjakboli"  :p .

Offline

#54 2011-11-12 22:10

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,332

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Nie no, pomysł wprost genialny (sporo zabawniejszy od 90% gagów z TLK3).


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#55 2011-11-13 00:47

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Od kiedy Sachara zabrała się za własne dzieło to wszystko inne tu stanęło :eyes:
Więc ten projekt można już uznać za przedawniony i niewykonany.


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#56 2011-11-13 21:28

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Cicho siedź !  :diabelek:  Jeśli Sacharze fajnie wyjdzie ów serial to będzie podstawa do rozważań nad tym. Na razie ten temat POWINIEN być nieużywany, a o scenariuszu Samuelu dyskutujemy tutaj i to jest post, na którym sie wzorujemy bo został zaakceptowany jako rama scenariusza:  http://forum.krollew.pl/viewtopic.php?pid=14880#p14880


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#57 2011-11-14 03:38

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

A nie będę cicho :ucieszny:
Jeśli Sacharze fajnie wyjdzie ów serial to będzie podstawa by się zakopać pod ziemią i nie wychodzić na powierzchnię do czasu, aż ludzie zapomną, że ktokolwiek wyskoczył z pomysłem tego filmu dead

A mówiąc poważnie to według mnie, zabraliście się za tworzenie filmu od złej strony. To tak jakbyście mieli działkę i rozpoczęli budowanie domu od sadzenia drzew i kwiatków w przyszłym ogrodzie. Już nie wspomnę o tym, że całość wygląda tak jakby (nick dla przykładu) Nitrol czekał na ruch jakiegoś ochotnika, a potencjalni ochotnicy czekali, aż Nitrol nie zrobi czegoś do czego mogliby się dołączyć :|
Cały czas się zastanawiam gdzie znaleźć jakiś opis bohaterów, którzy wystąpią w filmie. Gdzie Zazu? Gdzie Rafiki? No chyba, że tylko dla mnie są to bardzo ważne postacie fabularne. Dalej brakuje jakichś większych opisów scen. Wiem, że to by się zaliczało pod storyboard lub scenariusz, ale jedno i drugie trzeba przecież napisać na podstawie "czegoś" czyli tego czego tutaj brak. Jako dodatek do wszystkiego to warto chyba jeszcze wspomnieć o jakiejś osi czasu by nie pogubić się przy przedstawianiu wszystkich wydarzeń. Może i nie jest to najważniejsze, ale to nie będzie niemy film więc trzeba będzie dołożyć trochę niepotrzebnych scen.

No i oczywiście sam scenariusz, którego wymyślenie i rozpisanie okazało się lekką porażką. Skoro ma to być (pseudo) prequel KL1 to czy wydarzenia nie powinny się zgadzać? No chyba, że planujecie zrobić to samo co twórcy zrobili z KL2 gdzie prawie nic się nie zgadza. Chociażby te 2 punkty o przejęciu władzy przez Mufasę.

Kiara 0 napisał/a:

Ad 8) Umiera Ahadi, po nim krótko rządzi Uru. Muffy i Sarabi pobierają się.

Ad 9) Śmierć Uru. Mufasa zostaje królem, a Skaza wraca Na L.Z.

Umiera Ahadi i władzę przejmuje Uru, a później umiera Uru i władzę przejmuje Mufasa. Czy tylko ja widzę tutaj pewną nielogiczność? Skoro tak było wcześniej to dlaczego Skaza zostaje królem po śmierci Mufasy? Przecież władzę powinna sprawować Sarabi, a Skaza powinien być jej podporządkowany... Identycznie wygląda sprawa z blizną Skazy, która została zrobiona przez Ahadiego. Jeżeli Mufasa jest taki idealny bo został wychowany przez równie idealnego ojca to dlaczego nie "ukrócił" działań Skazy skoro miał przed nim jakieś obawy skoro jego ojciec nie miał z tym problemów? Jeszcze kwestia Taki, który przyłącza się do hien. To brzmi tak jakby Taka podporządkował się hienom, a każdy chyba wie, że było odwrotnie. Na dodatek to Taka miał mało, a hieny jeszcze mniej to dlaczego miałby rezygnować z wszystkiego by tylko stracić?
Wiem, że TLK6NA jest niekanoniczne według twórców, ale Uru i Ahadi pochodzą właśnie z tej serii. Nie wiem jak myślą inni, ale czy nie powinniśmy się trzymać utartych ścieżek przez tę serię? Chodzi mi głównie Opowieść o Dwóch Braciach, której wydarzenia są punktem kulminacyjnym istnienia Lwiej Ziemii. To właśnie w niej pojawia się Rafiki, hieny zostają wygnane, rodzina dzioborożców zaczyna służbę u boku króla, a Taka otrzymuje wielką ranę przy oku. Już nie wspomnę o tym, że pojawia się tam kilka wspominanych wątków z panowania Ahadiego, ale nigdy nie przedstawionych co by świetnie pasowało do filmu.

Właściwie to ten jeden post można by rozdzielić i umieścić w kilku innych, ale wolałem zrobić taką ogólną rozpiskę by dowiedzieć się co o tym myślicie XD


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

#58 2012-09-09 17:03

Salina
Użytkownik
Lokalizacja: Z poza tego co widać
Data rejestracji: 2012-07-27
Liczba postów: 493

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Według mnie przydałby się reżyser. Trzeba wybrać kogoś z SLZ kto nadawałby się do tej roli. W ogóle trzeba przydzielić wszystkim obowiązki : ktoś jest reżyserem, ktoś zajmuje się scenariuszem, ktoś zajmuje się rysunkami, a jeszcze ktoś inny muzyką. Myślę, że najpierw należy napisać scenariusz. Ale nie wspólnie.Damy tylko propozycje, a ktoś obeznany w pisaniu stworzy scenariusz. My możemy mieć tylko drobne uwagi. Potem ustalamy jak wyglądają postacie. Myślę, że najlepiej wzorować się na TLK:6NA. Następnie rysujemy i jednocześnie ustalamy piosenki. Na koniec dubbing. Wiem, że to trudne, ale jeśli się przyłożymy to możemy dać radę.


Król Lew:
-Epicka muzyka
-Epicka historia
-Epickie postacie
-EPICKI FILM

Offline

#59 2013-03-16 21:06

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

Ten film w ogóle powstaje?

Bo ja bym się wtrącił. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby jedna osoba pisała scenariusz, druga robiłaby rysunki, trzecia zajęłaby się dubbingiem, a czwarta - muzyką.
Ale to tylko moja propozycja.


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#60 2013-03-16 22:40

Feothar
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-04-23
Liczba postów: 560

Odp: Nasz film - The Lion King 0 "Father & Son"

fantlk napisał/a:

Ten film w ogóle powstaje?

Dział jest nadal otwarty więc "chyba" tak.

fantlk napisał/a:

jedna osoba pisała scenariusz

I tak właśnie jest. Termin jego ukończenia bliżej nieokreślony.

fantlk napisał/a:

druga robiłaby rysunki

Żeby druga zaczęła to pierwsza musiałaby skończyć. No i sam fakt, że zrobienie kilkudziesięciu (lub nawet kilkaset?) rysunków do filmu to jednak za dużo roboty dla jednej osoby.

fantlk napisał/a:

trzecia zajęłaby się dubbingiem

Żeby trzecia zaczęła to druga musiałaby skończyć. I tu tak samo trzeba by więcej łap do pracy.

fantlk napisał/a:

czwarta - muzyką.

Żeby czwarta... Ja się chyba powtarzam?

fantlk napisał/a:

Ale to tylko moja propozycja.

Pomijając fakt, że z twojej propozycji za wiele użytku nie będzie to chociaż pokazujesz w niej logiczny porządek :good:
Obecna kolejność pracy nad filmem:
1. Scenariusz (który przepadł)
2. Dubbing (z chętnych pozostały może 2-3 osoby)
3. Muzyka (bo to najważniejsze przy braku scenariusza)

Mam nadzieję, że tym postem nie urażę żadnej osoby, ale czy to nie przypadkiem czas by podjąć w końcu jakąś decyzję w sprawie tego filmu?


"Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel.
Za kilka lat mieć u stóp cały świat..." :buahaha:

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman