Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#91 2011-08-26 18:10

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew 3D

Boże, coś tam mówili w TV, że to ma być odnowione cyfrowo, ale ja to sobie tłumaczę jako 3D, ale to?! Matulu, ta kreska jest po prostu brzydka! Wygląda mi na dzieło FanFickowca. Oby to tak nie wyglądało.

Offline

#92 2011-08-26 20:57

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

nie ma się czego bać, tam jest L-R czyli oko lewe-prawe, pomieszany obraz dla obu co może psuć kolorystykę XD


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#93 2011-08-26 22:43

Helbi
Renifer
Lokalizacja: Lasy Warszawy
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 1,070
WWW

Odp: Król Lew 3D

No to ja się mogę jakoś na czwartek zebrać :) Czy to już wszyscy?


2z59cac.gif

Offline

#94 2011-08-27 10:44

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja, jeszcze nawet nie wiem kiedy chcę pójść... po prostu nie wiem.Chcę długo rozkoszować sie tym że mogę ^_^


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#95 2011-08-27 10:53

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Emm... to nie ma sensu Kiaro - jak pójdziesz to zaspokoisz chęć obejrzenia KL w kinie i będziesz wciąż mogła pójść jeszcze raz! :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#96 2011-08-27 11:15

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: Król Lew 3D

Kiara 0 napisał/a:

zróbmy projekt ulotki/wizytówki reklamującej forum, każdy sobie wydrukuje kilkanaście sztuk i będziemy je rozdawać innym widzom wychodząc z seansu ;] Co wy na to ?.

Jest to raczej niemożliwe,bo nielegalne.Gdy chcesz rozdawać ulotki musisz robić to prawnie i za zgodą władz i rodziców.Nikt Ci nie uwierzy,że robisz to tylko dla siebie.Jakby Cię opodatkowali z tymi ulotkami,jeżeli miało być to legalne,to żadnej korzyści z reklamowania forum nie będzie.

Ostatnio edytowany przez Ariz (2011-08-27 11:15)


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

#97 2011-08-27 17:11

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew 3D

Właśnie wróciłem z kina. Nigdy tego seansu nie zapomnę. Wiecie, nic nie jest lepsze od Króla Lwa na wielkim ekranie. Po prostu: magia. A klimat wysoki. Usłyszenie Be Prepared w kinie to po prostu magia, ale jak dla mnie najlepszy był początek z Circle of Life... najpierw taka cisza, a potem na całe kino "naaa". xD
CO do efektów 3D - wiecie, że czegoś takiego się nie spodziewałem? Na prawdę, niektóre efekty były fajne, a już na pewno ta scena, gdy Skaza mówi Simbie "Zdradzę ci moją tajemnicę, ja... zabiłem Mufasę!", to było chyba najlepsze. Poza tym scena, gdy Zazu leci do Mufasy w "Circle of Life", to się aż wystraszyłem. Niestety scena w wąwozie nie ma fajerwerków w 3D. To tyle. Zachęcam każdego, bo się opłaca, Król Lew na wielkim ekranie to po prostu bomba. xD Była nowa wersja życia krąg, ale nie było "porannego raportu". Dubbing stary. Kreska ta sama, na szczęście, widać było odnowienie lekkie na początku, ale kreska ta sama, a po chwili się przyzwyczaja i ma się wrażenie, że to to samo co wcześniej. Normalnie - bomba. Za jakiś czas idę jeszcze raz. xD

Offline

#98 2011-08-27 22:29

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

:diabelek: Ja idę jutro i mam mega podniete!!! guahahhaha! napisze wam taki mega długi post o moich przeżyciach  w kinie że sie nie pozbieracie buaukalaakakak .....  aniol nipah?


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#99 2011-08-28 17:23

Kora
[center][img]http://i.imgur.com/6aVwj.png[/img][/c
Lokalizacja: Kisielowo 8D
Data rejestracji: 2010-09-05
Liczba postów: 3,813

Odp: Król Lew 3D

A ja jeszcze nie byłam!! Ale za niedługo...

Offline

#100 2011-08-28 19:48

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Właśnie wróciłem z seansu Króla Lwa w 2D! :D
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
-Bilet szkolny na Króla Lwa w 3D poproszę
-Niestety nie gramy w naszym kinie wersji 3D, tylko 2D
-Jeszcze lepiej! (tu pytanie czy w inym multikinie jest 3D, nie pamietam jak szło)
- o_o //wyobraźcie sobie minę kasjerki gdy w odpowiedzi słyszy że wersja 2D jest jeszcze lepsza a zaraz leci pytanie czy grają gdzie indziej 3D XD//
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
Wchodząc na salę kinową (kilka minut przed czasem XD) miałem już banana na ustach, podczas reklam także XD Sala kinowa nie była pełna, ale wszystkie najlepsze miejscówki zajęte ;D dłuższy czas ściemniony ekran, ktoś w sali zażartował że się projektor zepsuł ;D i nagle NAAAAH!!!! (...) cały podekscytowany, dreszcze na ciele :D
Muszę zaznaczyć że mimo powrotu do starego raportu film nie jest krótszy od ES bo kilka scen na potrzeby 3D zostało przedłużonych i WYDAJE MI SIĘ że dodano ze 3 dialogi w tle (albo ich nie słyszałem wcześniej z technicznych powodów).
Reakcje w kinie były bardzo dobrze, publika wczuła się w film słychać było zachwyty i śmiech, najbardziej komentowali 2 chłopaków z dziewczynami (dziewczyny siedziały cicho XD) czasem podrzucając teksty z pamięci i 4 małych dzieci :D
Tuż przed wyplunięciem Zazu przez Skazę, głos na ucho 4 letnego chłopaka:
-Bleh!
(po chwili Skaza wypluwa Zazu) Skaza: Bleh!
:D
Teraz scena w wąwozie - rozpłakałem się, nie jakoś wielce ale rozpłakałem ^^ wieeelkie emocje. Najlepszy był tekst jednej z dziewczynek:
(Simba podchodzi do martwego Mufasy):
-Prooszę (smutnym, cichym głosem)
-Nie żyje... (jeszcze smutniejszym głosem)
(Skaza podchodzi do Simby, ujęcie na twarz Skazy)
-Proszę, proszę (do rodziców prawdopodobnie, smutnym, rozgniewanym głosem) - walnijcie go! (coś w tym stylu, niepamiętam dokładnie...)
było też kilka przestraszonych wdechów powierza (wiecie o czym mówię ;D)
potem Simba ucieka przed hienami, głos innego dziecka, baaardzo smutny:
"Jest teraz samotny..."
Czytałem negatywne opinie o reakcjach dzieci ale tylko od jednego dziecka usłyszałem taki tekst (w wąwozie):
"Mogę już iść?"
ale zaraz przed Hakuną Matatą od tej samej osoby było słychać salwy śmiechu :D No i bujała się do Hakuny Mataty :D
emocje,emocje emocje - dreszcze przez cały film, świetne uczucie :D
Musicie iść i się przekonać sami, koniecznie! :D
Scena końcowa, Simba wchodzi na LS i znów mam łzy w oczach :la:
Zotałem do napisów i warto było, byłem tylko ja i jeden chłopak koło 25 lat co komentował trochę film (po cichu ;D ) wraz z dziewczyną i warto było bo zobaczyłem sprzątaczki tańczące przez jakieś 10s do CYFTLT :)
Aha: Jakoś obrazu super, kilka scen wydłużonych: kamera lecąca w górę wąwozu, drzewo Rafikiego, pod gwiazdami i coś jeszcze ;D
Dodatkowo kilka dialogów w tle było nowych, np. Rafiki mówił coś w stylu "Prawie gotowe, jeszcze tylko..." ;)
[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
Czyli BAAARDZO UDANY DZIEŃ! ;D
I muszę zaprzeczyć że w nowym pokoleniu nie ma już nadziei - może w innych kinach nudziły się ale w Wawie dzieciaki bardzo się zżyły z bohaterami i z emocjami śledzili ich losy :)
Pewnie coś przegapiłem, więc jak macie pytania - piszcie :D
I sorry za chaos, to z podekscytowania, we Wrześniu jadę na 3D więc opiszę to jakoś lepiej :)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#101 2011-08-28 21:43

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z KINA, BYŁO..... NIE DA SIE TEGO OPISAĆ.. .NIEZIEMSKO!!!!! GUAAAA A WIĘC TAK, MÓJ RAPORT:
PRZED FILMEM - Nabrałam tyle ulotek ile sie dało XD kazali mi odłożyć i wziąć co najwyżej 3 ale ja zwinęłam troszke wiecej XD ta... trooooszke ..... XD.... (nawet nie wiecie ile tego dżwigałam XD )  Kupiłam pepsi dużą i popcorn duży,zajęłam miejsce 18 w 5 rzędzie ^^ było super, weszłam i dal mi oksy ^^ było mało ludzi, co najwyżej 30 na ponad sto miejsc,przed salą na  pufie siedziała ze mną dziewczynka,..miała .z.. no nie wiem, 10..11 lat?  Miała coś zrolowanego w ręce.... zastanawiałam sie co to jest..powiedziała mi ze to plakat z króla lwa, miałam jej sie spytac z kąd ma ale nagle weszlismy.
REKLAMY - Były w 2D... potem zaprezetowali okulary 3D itd... weszły reklamy w 3D, M.I.N tupot małych stóp 2,Kot w butach,  (tylko tyle zapamietalam) aha i jeszcze alwina i wiewiórki ale nie wiem o co chodziło bo  wtedy odwróciłam się do niej ( siedziała za mną z babcią ) z kąd ma plakat, powiedziała że przy kasach jest kosz, no i tam są... ok niecierpliwiłam sie że jużnie będzie, myslałam o tym przez cąły film...
KRĄG ZYCIA - Płakałam  jak zaczęli śpiewać i zwierzęta patrzyły w stronę lwiej skały,i to chyba tylko ja XD jak zazu leciał to sie " podekscytowałam" tak mówiąc, wyleciał mi dosłownie z za głowy XD  to  tylko jedna taka chwila gdy postać wychodzi z a ekran :( a w OPOWIEŚCI WIGILIJNEJ było duuużo  takich scen, np jak leciał śnieg to wypadał poza ekran, albo te duchy wgl OW, była lepsza w kontekście efektu przestrzennego, no tak, ale i tak król lew jest "KRÓLEM" w śród tego  kiedykolwiek oglądałam.
SKAZA I MUFASA - Chmm.. wypluwany zazu, hehe ta ślina XD i to BLEEE, wcześniej tego BLEE nie słyszałam XD
MUFASA POKAZUJE SIMBIE LWIĄ ZIEMIĘ - Hmm, zauroczyła mnie przestrzenność trawy,i te zwierzęta... te antylopy

(nie chce mi sie pisaćdalej dokończe puźniej, jestem okropnie zmęczona XD )


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#102 2011-08-28 21:49

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

No mi się wydaje też że w tym blee było coś nie tak ;D
A zauważyłaś wydłużone sceny i tekst Rafikiego?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#103 2011-08-28 21:54

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

oto i sexowna ulotka z kina http://img84.imageshack.us/img84/7747/dscf3154u.jpg a to tył sexownej ulotki XD http://img217.imageshack.us/img217/5366/dscf3155f.jpg
aha  i porównam wam coś :  http://collider.com/wp-content/uploads/ … -image.jpg to chyba stara wersja tego obrazka XD patrzcie głównie na nale...  :|  co oni jej zrobili...  a tu http://image.buzzintown.com/files/movie … ing-3d.JPG poprawili wszystko ale nala i rafiki nadal są ble.. ale już mniej ^^

--
Zdjęcia ulotki by me  from kino Helios


tak, dodali dużo efektów dźwiękowych, np gdy mufasa biegnie na początku i ryczy po tekscie : czy to wyzwanie!?  to  coś z rykiem jest nie teges...


Podczas sceny gdy mufasa mówi : Remember...remember who you are Simba...  ;( ryczałam jak nie wiem XD


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#104 2011-08-29 09:44

Kivuli
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-07-18
Liczba postów: 79

Odp: Król Lew 3D

ja też się musze na to wybrać .


Lubię Skazę XD

Offline

#105 2011-08-29 13:57

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja tylko żałuję jednej rzeczy: nie dali polskiego napisu Król leW ^^


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#106 2011-08-29 14:48

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

mi to nie przeszkadzało, nawet mi się podobało! jak ten napis sie domie przybliżał ^^


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#107 2011-08-29 17:21

Lorise
[center][img]http://i44.tinypic.com/fkyzo8.png[/im
Lokalizacja: Odwróć się powoli :>
Data rejestracji: 2010-07-20
Liczba postów: 3,697

Odp: Król Lew 3D

Czytając wasze opinie nakręciła się jeszcze bardziej. :la:
Są spore szanse, że uda mi się pójść na KL w najbliższą niedzielę. :dummy:
A fakt, iż raport Zazu jest w pierwotnej wersji, cieszy jeszcze bardziej! : D


Sygn by Laura-comics

"Va'esse deireádh aep eigean..."

"Jutro ruszę tam, w obcą stronę
Bojąc się, że znów zgubiłem cel.
Może wszystko jest już stracone
A może nie... A może nie..."

303h7ck.png

"Jutro ruszę tam, w inną stronę
Z wiarą, że choć raz nagrodzi mnie los.
I odzyskam myśli stracone
I jeszcze coś... Jeszcze to coś."

                                                           ~Dżem

Offline

#108 2011-08-29 18:10

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Zadecydowałem już jeśli chodzi o KL w 3D - idę do Cinema City 1 Września na 13 a jak się nie wyrobię - 14:30 :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#109 2011-08-29 18:22

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Król Lew 3D

Ja niestety nie będę mógł iść do kina.  :(  Za przeproszeniem mam "zajebistych" rodziców.  :|  Ale jest jeszcze nadzieja bo może będzie wycieczka szkolna na to!  :|


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#110 2011-08-29 18:28

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Leo, a daleko masz do kina? Może udałoby ci się mimo wszystko pojechać?


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#111 2011-08-29 18:33

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Król Lew 3D

Do Gdańska daleko. Rodzice samemu nie pozwolą a ze mną by nie pojechali bo to wydatek.  :|


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#112 2011-08-29 18:53

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew 3D

Namawiaj ich, mów że ten film już od daaawien dawna chciałeś iść a teraz taka niespodzianka i że nie wybaczyłbyś sobie gdybyś to przegapił ;)


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#113 2011-08-29 19:09

Crusier
[center][img]http://i.imgur.com/Mp4A5.png[/img][/c
Lokalizacja: ~Wawa
Data rejestracji: 2009-02-03
Liczba postów: 704
WWW

Odp: Król Lew 3D

Może spróbuj ich przekonać tym, że dostał 2 Oscary


Jestę kucę kucowym sfinksę

Offline

#114 2011-08-29 20:36

samuel
Użytkownik
Lokalizacja: sawana
Data rejestracji: 2011-07-19
Liczba postów: 215

Odp: Król Lew 3D

Mnie nie pozwolili iść ;(  ;(  a  tak fajnie byłoby ale jest chomik morzę z niego ściągane

Ostatnio edytowany przez samuel (2011-08-29 20:36)


Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem... Ale udało mi się i z tego chyba powinienem się cieszyć. Striełok Stalker nad Stalkerów   

Awatar zrobiła http://laura-comics.deviantart.com/

Offline

#115 2011-08-29 20:39

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Król Lew 3D

Nic z tego! Nie mogę  :(  Zabiłbym  :chytry:


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#116 2011-08-29 20:51

Mesho
Użytkownik
Lokalizacja: Białystok
Data rejestracji: 2009-09-23
Liczba postów: 553
WWW

Odp: Król Lew 3D

Na dniach się wybiorę, byle tylko czas pozwolił  :D

Offline

#117 2011-08-29 21:12

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew 3D

Ja tam nie widziałem, żeby były jakieś dodatkowe dialogi, za to zauważyłem jakby dodatkową muzykę w tle, w pierwszej scenie ze Skazą. Efekty 3D - super.

Offline

#118 2011-08-29 22:06

Sabiri
Użytkownik
Lokalizacja: J-no
Data rejestracji: 2011-04-22
Liczba postów: 506
WWW

Odp: Król Lew 3D

Mnie najbardziej nakręciło kiedy Simba mówi : jak mam jej wyznać miłość, jak wytłumaczyć mam, kim jestem , co się stało, co robić... co robić nie wiem sam... kiedy piją wodę z stawiku, świetnie to wygląda.


v8dmxx.gif
"Życie spytało śmierć: ''Dlaczego ludzie Mnie kochają, a Ciebie nienawidzą?''.
Śmierć odpowiedziała: ''Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem,a Ja bolesna prawdą."

Offline

#119 2011-08-30 00:26

Kiara 0
Administrator
Lokalizacja: Stado L.Z. v. 3.0
Data rejestracji: 2007-02-04
Liczba postów: 6,566
WWW

Odp: Król Lew 3D

Nie no.. nie puszczać dziecka na taką Klasykę! Ban dla takich rodziców. Ja znalazłam koleżankę i chyba pójdziemy we środę:)


793wMmt.gif R11oDMXt.jpg
Refreshed Queen has returned!

Offline

#120 2011-08-31 16:02

Arizona
Użytkownik
Lokalizacja: Bydgoszcz
Data rejestracji: 2011-06-18
Liczba postów: 46

Odp: Król Lew 3D

No co tu dużo gadać, musiałem spełnić obowiązek fana i wybuliłem te 14 zeta dzisiaj. To był pierwszy raz, jak widziałem Króla Lwa w kinie. Świetnie, że rodzice nadal zabierają swoje dzieci, żeby to obejrzeć.
Przed filmem były zwiastuny produkcji ze stajni Pixara. Wszystkie wydają mi się, delikatnie mówiąc, słabe w porównaniu ze starym dobrym TLK. Wątpię, czy za 17 lat ktoś będzie pamiętał o tamtych komputerowych trójwymiarowych słabiznach. Wiadomo, Król jest tylko jeden.


You think Scar's up there?

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman