Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2011-12-22 17:10

Szympi
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-06-01
Liczba postów: 66
WWW

Odp: Król Lew w HD i 16:9!

Jak dla mnie, to nie ma różnicy czy HD, czy stara wersja z kasety... przecież to taki sam film, a po co mam się skazywać na oczopląs zamiast obejrzeć w dobrej jakości? :> Zresztą, mówienie "bo stare najlepsze, kiedyś to było to..." jest przesadzone, bo to tak, jakby się mówiło "ach, kiedyś to były domy w jaskiniach, a teraz to jakieś nowoczesne budynki...".
Ten fotos w HD wygląda very, very well... Ja mam wersję z Edycji Specjalnej (i tylko taką posiadam, mam jeszcze dwie pierwsze części na kasecie, ale mi się nie chce na płytę przerabiać. :P), ale mógłbym mieć wszystkie. : PP

Offline

#32 2011-12-22 17:14

Ibilis
Administrator
Lokalizacja: Za grupą lwic ;P
Data rejestracji: 2010-10-16
Liczba postów: 6,329

Odp: Król Lew w HD i 16:9!

Ja tam nie mam nic przeciw wysokiej jakości obrazu ;)
Lecz przywykłem do "Kręgu Życia" w starej wersji (moim zdaniem lepszej) i dlatego stara (VHS-owa) wersja jest moim zdaniem lepsza... choć nowa ma lepszy obraz, to ta piosenka... zbyt dobrze mi się z KL kojarzy xd


Avatar by  MadKakerlaken madkakerlaken.png

Offline

#33 2011-12-22 17:16

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Król Lew w HD i 16:9!

Dla mnie główną opcją odstraszającą był nowy raport... Krąg przeżyję, bo nie jest zły... a teraz w wersji BluRay nie ma śpiewanego raportu więc to jest teraz dla mnie najlepszą wersję :D


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#34 2011-12-22 21:07

Ariz
Użytkownik
Data rejestracji: 2011-08-18
Liczba postów: 499

Odp: Król Lew w HD i 16:9!

Jupi!Właśnie znalazłam sposób jak Króla Lwa (oryginał z 1994 roku) oglądać na starym telewizorze w formacie 4:3,nie wkładając go do video,ale do odtwarzacza DVD! I cały czas czuć tę magię Króla Lwa!.Zwłaszcza przy scenie ostatniej rozmowy Mufasy z Simbą...

Ostatnio edytowany przez Ariz (2011-12-22 21:08)


Za ciebie i mnie..Na krzyża ramionach...Rozpięty był on pan i król...Człowiekiem się stał...I jak człowiek skonał...Z miłością zniósł strach i ból...Każdy grzech...Na krzyżu spłacił...Swoją krwią

Taka jest prawda!

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman