Stado Lwiej Ziemi

Stado Lwiej Ziemi

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#31 2012-10-12 21:27

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Styl ubierania

Vit, ubierasz się podobnie jak ja ;)
Dodam jeszcze, że czasem noszę barwione soczewki, np. żółtawe lub zielonkawe, a jak gdzieś zgubię soczewki to fioletowe okularki w ciapki zawsze w kieszeni! Oczywiście również ręcznie robione dodatki, typu kolczyki, bransoletki "hand made" (Ulubione z prawdziwych kostek do gitary :D ) Czasem się pobawię i np. sobie bandanę jakoś obszyje, naszyje coś na spodnie, koszulki ;P


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#32 2012-10-16 11:37

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Ja ostatnio(czyt. jak znajduję chwiluńkę) maluję trochę na ciuchach :3 Ciekawe rzeczy wychodzą w taki sposób.

Offline

#33 2012-11-18 13:55

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Styl ubierania

Hm, ciekawe, a pokażesz pare przykładów? ;3


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#34 2012-11-18 14:13

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Styl ubierania

Znalazłem coś dla naszych satanistów... pfff przepraszam metalowców
Cylinder podobny do tego co nosi Slash:
http://www.witleather.pl/216,kapelusz-c … rzany.html ;P


//Satanistów Keo. Jak już chcesz się z kogoś nabijać to rób to poprawnie, bo sam się ośmieszasz na razie... ~Helbi//


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#35 2012-11-18 15:09

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Vita napisał/a:

Hm, ciekawe, a pokażesz pare przykładów? ;3

Z chęcią pokaże coś spod mego pędzla :D //dopiero teraz tu zajrzałam.. *drapie się po głowie* // Na razie mam tylko jedno zdjęcie, ale poproszę Nala żeby może swoją koszulkę ozdjęciował jak ją poprawię. Tak często ją prał, że akryl poodpadał xD A póki co, vege koszulka dla mojej znajomej(zdj było robione kamerką, ale nie po to by ukryć niedociągnięcia, po prostu na szybko chciałam ja kumpeli pokazać) :

http://imageshack.us/a/img213/3342/obraz089j.jpg

Offline

#36 2012-11-19 00:11

Kowu
Użytkownik
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2007-10-13
Liczba postów: 570
WWW

Odp: Styl ubierania

Hmmm.....w te wakacje to mój standardowy ubiór zawierał skórzane spodnie, stary pas wojskowy, obowiązkowo biała podkoszulka, opcjonalnie kurtka skórzana i płaszcz ale te dwie ostatnie rzeczy raczej były zakładane przy wsiadaniu na motor, no i obowiązkowo moje wysłużone glany. Uczelnia to inna sprawa - z reguły noszę sportową marynarkę do tego biała koszula lub golf, krawat (wersja cienka) spodnie dżinsowe i do tego wszystkiego kapelusz :D Od czasu do czasu strój shinigami ale to przy treningach.


Lew bogiem, ryk nałogiem, psoty zabawą, a plowanie podstawą XD
www.dwastada.pun.pl/forums.php
www.myspace.com/truechimera
www.myspace.com/elementofeternity
WIELKI POWRÓT.

Offline

#37 2012-11-23 22:05

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Styl ubierania

Cienki krawat? Chodzi ci o tzw. śledzik? A jakiego rodzaju jest kapelusz? Trilby?


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#38 2012-11-24 16:24

Hale
Użytkownik
Lokalizacja: Psychiatryk.
Data rejestracji: 2010-12-20
Liczba postów: 449
WWW

Odp: Styl ubierania

Mnie tam bardziej nurtuje strój Shinigami niż jaki to krawat, czy kapelusz, Keoni. xD


8163934.png Określać, znaczy ograniczać.

Myliłem się. Bycie dobrym nie ma żadnego sensu. Trzeba rozróżnić śmieci od reszty. Stanę się królem.

Offline

#39 2012-11-24 16:44

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Styl ubierania

Jak kto lubi. Mnie bardziej interesują krawaty, kapelusze, buty itp.
Za orientalnymi strojami raczej nie przepadam.


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#40 2012-12-15 16:06

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Styl ubierania

Keoni napisał/a:

Znalazłem coś dla naszych satanistów... pfff przepraszam metalowców

Umrzyj xD

Teraz jestem na tropie oficerek, ale nie mogę znaleźć tego, czego szukam ;c


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#41 2012-12-15 22:30

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Styl ubierania

Keo, nie raz,nie dwa gorzej mnie nazywali, szczególnie katechetka... XD Ja i tak się nie zmienię, choć ostatnio używam więcej jasnego błękitu, i trawiastych zieleni. Swoją drogą: Dlaczego ksiądz się oburzył jak kulturalnie się zapytałam dlaczego nigdy nie dopowiada na moje "Dzień Dobry"?! Nigdy nie zrozumiem duchownych.. -,-


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#42 2012-12-20 18:45

Keoni
[img]http://i49.tinypic.com/wjuber.png[/img]
Lokalizacja: Polska
Data rejestracji: 2011-07-08
Liczba postów: 1,479

Odp: Styl ubierania

Przecież wiesz, że tylko żartuje. Kler to dziwna sekta. Obrazi się nawet gdy zwrócisz się do nich "Panie" czy "Proszę Pana". Może "ksiądz" to też płeć? :D


Już taki jestem zimny drań
I dobrze mi z tym, bez dwóch zdań
bo w tym jest rzeczy sedno
Że jest mi wszystko jedno
Już taki jestem zimny drań

Offline

#43 2012-12-24 16:41

Channelle
Nowy Użytkownik
Data rejestracji: 2012-12-18
Liczba postów: 9

Odp: Styl ubierania

Ja zawsze ubieram się jak normalna nastolatka. Modnie, fajnie, bardziej w kolorach. Lubię neonowe kolory :awesomecat: Kupuję ubrania tak jak Sambirani. Zwracam uwagę na wygodę.

Offline

#44 2012-12-26 22:24

Tiga
Użytkownik
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Data rejestracji: 2012-12-26
Liczba postów: 71

Odp: Styl ubierania

Zawsze stylizowałam się coś al'a dres, ale ciągle nie mogę się przemóc aby zmienić jeansy na spodnie dresowe xd.
Bluzy z kapturem, t-shirt'y w moim życiu to podstawa :D.
Pozdro!


"Technika czyni zawodnika, a nie szlifowane zanika"

Offline

#45 2012-12-26 22:36

Harikana
Użytkownik
Lokalizacja: Kilimandżaro (Kilimanjaro)
Data rejestracji: 2012-04-10
Liczba postów: 1,204

Odp: Styl ubierania

Keo, jeśli byłaby to płeć to...yyy.. kler+kler?? XD


7sfa.jpg
Szacunek dla tego pana! Zanim zaczniesz obrażać kibiców zastanów się dwa razy, zapoznaj się chociażby ze wszystkimi akcjami charytatywnymi(np. Kolorujemy) prowadzonymi przez nich, polecam również film dokumentalny "Bunt Stadionów", który powinien rozjaśnić trochę wątpliwości. http://www.kibice.net/publicystyka/91_Serwis_kibice_net_patronem_medialnym_akcji_KOLORUJEMY_.html

Offline

#46 2012-12-27 20:26

Moonlight
Użytkownik
Lokalizacja: Lwia Ziemia:3
Data rejestracji: 2010-02-08
Liczba postów: 619
WWW

Odp: Styl ubierania

Ja się ubieram zwyczajne. Dżinsy bluzki w różnym kolorach i dopasające swetry bądź polarki :P. A czapki nie noszę i żyję xD.  Nie szpanuję bluzkami. Nowe ubieram do szkoły  w święta i do lekarza. Czy mam zespołowe nie a szkoda chciałabym mieć do Blind Guardiana lub innych piosenkarzy.Czy mam glany? Nie taka jest moja odpowiedź. Mam szpilki ale w nich nie chodzę bo nie umiem w nich chodzić. Chodzę w adidasach.:)


Dawny nick: Ashley/Lady
34zelc4.png

Offline

#47 2013-07-07 20:57

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Czy ktoś z Was lubi styl hippisowski? Ostatnio fascynuje mnie taki ubiór :D

Offline

#48 2013-07-09 14:32

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Styl ubierania

Jakoś nigdy specjalnie się tym stylem ubierania nie interesowałam, niemniej jedak jestem posiadaczką takiego outfitu. :d

[Tylko zalogowani mogą zobaczyć ukrytą treść.]
(Sorrasy, za ch... em... kijowość zmieszczonych fotografii, ale lepiej sama sobie zdjęcia, które nie jest słit focią nie potrafię zrobić. ._.)
Bluzkę dostałam od mamy, bo ona sama była w niej obciśnięta jak baleron. (Chamska córka jest chamska). Dla mnie jest trochę za luźna, ale jako że teraz styl oversize jest modny to nic się nie dzieje. ;d
W sumie nie jestem pewna czy to jest nak na 100% styl hippie, ale mama twierdzi, że tak. No to jak tak to tak. ;d


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#49 2013-08-10 19:21

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Styl ubierania

Ja mam swój styl, często odwiedzam lumpeksy :D Skarbnica oryginalności, że tak powiem. Lubię poszarpane szorty, zakolanówki, fajne, luźne bluzki, koszulki z zespołami, bandany, mam też kurtkę moro <3 okazyjnie noszę melonik. Na nogi trampki, martensy lub vansy (niedługo kupuję czarne) ^^


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#50 2013-09-16 11:50

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Lumpeksy są spoko :3 Sama czasem w nich buszuję.
Ostatnio pomyślałam sobie, że fajnie byłoby się ubierać wygodnie, tak trochę turystycznie. Naturalne kolory, trepy. Mniam <3

Offline

#51 2013-09-16 12:29

Kiburi
Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Data rejestracji: 2013-09-09
Liczba postów: 23
WWW

Odp: Styl ubierania

Ja mam kilka stylów, które tworzą mój własny jako całokształt.
Mam dużo ciuchów, które można by zaliczyć w poczet "victorian fashion" - czyli fasony opierają się trochę na modzie XIX-wiecznej - koronki, bufiaste rękawy etc.
Do tego noszę parasolki przeciwsłoneczne (też koronkowe, unikam słońca bo mi szkodzi).
Kolejny trend w moich ciuchach to "międzywojnie" - dopasowane trencze, kapelusze-klosze, eleganckie koszule i spódnice.
Jeszcze kolejny - klasyczna elegancja. Proste, dopasowane do figury rzeczy, które doskonale pasują na bardziej oficjalny nastrój - np. na uczelni świetnie się sprawdza.
No i ostatni - hippie, nawiązujący nieco do moich ulubionych słowiańskich motywów - urocze tuniki w kolorach ziemi (w ogóle kocham kolory ziemi - zieleń, brązy, lekkie błękity), kwieciste spódnice, folkowe koszule.
Trzy pierwsze style, jako, że bardziej eleganckie - pasują na chłodniejszy, jesienno-ziomowo-wiosenny sezon. Hippie doskonale sprawdza się latem. ;)


Drodzy moderatorzy!
Proszę ostrożnie z poprawianiem treści moich postów, problemów z językiem polskim nie mam (wręcz przeciwnie), a ingerencja merytoryczna narusza sens mojej wypowiedzi. Pozdrawiam gorąco naszych modów, Kiburi. ;)

Offline

#52 2013-09-16 16:57

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Chciałabym Cię w takim razie zobaczyć, musisz wyglądać bardzo interesująco : D

Offline

#53 2013-09-16 17:52

Kiburi
Użytkownik
Lokalizacja: Łódź
Data rejestracji: 2013-09-09
Liczba postów: 23
WWW

Odp: Styl ubierania

Co do lumpeksów - zgadzam się z Vitą - skarbnica oryginalności; pamiętam jak próbowałam zrekonstruować na własną rękę strój łowicki i właśnie w lumpeksie znalazłam genialną koszulę lnianą z bufiastymi rękawami, haftem richelieu i koronkową stójką... założę się, że miała kilkadziesiąt lat, była bez metek i w dodatku szyta ręcznie. ;)

@Carotte - wszystko, co noszę jest w granicach dobrego smaku; dopasowuję strój do sytuacji i nie przeginam, wychodząc z założenia, że oryginalność nosi się w sobie, a nie na sobie....Strojem można ją jedynie delikatnie podkreślić. ;]


Drodzy moderatorzy!
Proszę ostrożnie z poprawianiem treści moich postów, problemów z językiem polskim nie mam (wręcz przeciwnie), a ingerencja merytoryczna narusza sens mojej wypowiedzi. Pozdrawiam gorąco naszych modów, Kiburi. ;)

Offline

#54 2013-10-05 23:42

Warmik
Użytkownik
Lokalizacja: Będzin
Data rejestracji: 2013-09-01
Liczba postów: 484

Odp: Styl ubierania

Cóż, temat o stylu ubierania to może też się wypowiem.
Jak wiele tu osób, także lubię stroje klasyczne, typu garnitury a przede wszystkim koszule :)
Lubię mundury, ale to już chyba nie o stylu mowa :D


"Jasność tysiąca słońc, rozbłysłych na niebie, oddaje moc Jego potęgi. Teraz stałem się Śmiercią, niszczycielem światów." Robert Oppenheimer

tOKmh0p.jpg

Offline

#55 2013-10-12 16:49

Pinky Panda
Użytkownik
Lokalizacja: IKEA
Data rejestracji: 2012-07-15
Liczba postów: 347

Odp: Styl ubierania

Ostatnio mam fazę na czerń i głównie ją noszę. Zdarza się czasem, że na sobie z kolorowych rzeczy mam tylko majtki. ;D
Skórzany płaszcz za 20 zł wydarty na szmatach, glany - klasyczne dziesiątki.
Oprócz czerni lubię bordowy, w który podkreśla moją nie-urodę (blada cera, czarne włosy). Oczo*ebnym różem też nie wzgardzę, ale nie noszę go często, bo nie chcę być kojarzona z emo. Bury i biały mi leżą, ale jara mnie też jasny niebieski. Marzy mi się sweter w tym kolorze, muszę złożyć zamówienie u babci. *A*


tumblr_mgip6stizo1rwaj6jo1_500.gif

「彼が死んだ時、私の心も死にました。」

Offline

#56 2013-10-13 02:13

Nit
Administrator
Data rejestracji: 2008-12-31
Liczba postów: 9,856
WWW

Odp: Styl ubierania

Cóż ja preferuje styl raczej randomowy, nie znoszę trzymania się szablonu. Zazwyczaj noszę jeansy, jakiś t-shirt ewentualnie polo, swetry, bluzki z długim rękawem.Nie lubię bluz z kapturem. Co do butów to noszęte które są wygodne i mi się podobają... pisałem to ja...Shup (tak ukradłem telefon Nitowi >3 )


Nie ma niewinnych (u)serów! ~Sam

Offline

#57 2014-01-01 18:04

Vita
Virus Szczęścia
Lokalizacja: Lwia Ziemia
Data rejestracji: 2011-07-31
Liczba postów: 1,248

Odp: Styl ubierania

Koszule robotnicze w kratę, za duże koniecznie, czarne legginsy, duże wzorzyste swetry, martensy, vansy, trampki, naszyjnik z małych muszli, dużo bransoletek - oto Vitek.


ocztavici.gifVita
But lovers always come and lovers always go...™›‹™›››‹™‹


Š™‰˜ŒŠŠŠŠ˜‹™Œ                                     
˜Œ˜šŒ˜Œ˜Œ

Offline

#58 2014-01-02 23:04

Madame Carotte
Weteran
Lokalizacja: Poznań
Data rejestracji: 2012-05-31
Liczba postów: 2,169
WWW

Odp: Styl ubierania

Ja mam ostatnio fazę na legginsy i tuniki, ale ogólnie lubię taki turystyczny wygląd, głównie dzięki wygodzie. Trepy, spodnie zielone, czarne albo brązowe, do tego jakiś sweterek.

Offline

#59 2014-06-09 13:29

Ognik
Fan TLK
Lokalizacja: Stargard/Poznań
Data rejestracji: 2013-03-12
Liczba postów: 5,507
WWW

Odp: Styl ubierania

A ja robię nietypowo, bo otwieram szafkę i biorę to co na wierzchu leży. (No ale też patrzę, aby wieśniaka nie zrobić z siebie xd).


Animashe i inne filmy związane z Królem Lwem - http://youtube.pl/user/klfantlk

Offline

#60 2014-06-09 18:34

Darkness
Użytkownik
Lokalizacja: Zła Ziemia
Data rejestracji: 2013-02-28
Liczba postów: 464
WWW

Odp: Styl ubierania

Mój styl polega na...braku stylu. Chociaż, kiedy tańczę to często ubieram się w stylu Michaela Jacksona - za krótkie czarne spodnie, biała bluzka, czarna bluza, białe skarpetki...brakuje mi tylko białej rękawiczki i kapelusza :)
Przeważnie udaje mi się wyglądać jak Wieśmen...ale co mnie to XD


"Kłamstwa są jak sprinterzy, prawda biega w maratonach."

Offline

Zalogowani użytkownicy przeglądający ten wątek: 0, goście: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB
Modified by Visman